Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Hosting opet, ali konkretno
STRANA 1 OD 1
tosas Hosting opet, ali konkretno 10.04.2017. 14:53 T64761

status: user
broj poruka: 304
Zdravo ljudi,
Trebam da produžim hosting za par nedelja. U pitanju je lični domen koji imam već 10+god. Trenutno sam na goddady i sa domenom i sa hostingom. Ali nešto mi se ne daje oko 100e za renewal samo hostinga.
Znači ništa komercijalno,ali bih stabilnu varijantu(ne zanima me free), pošto su mi tu mailovi i neki sajtić.
Gledao sam Eunet,m hosting.... Kad bi gledao m-hosting verovatno bih ostao na goddady da se ne zezam sa prebacivanjem kad je cena tu negde...
Da li ostajem ili da odustajem?
Hvala!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
washburn re 10.04.2017. 16:25 #634179

status: user
broj poruka: 312
Netcast shared hosting varijanta.



I5 6500 Skylake | Z170-P| HD530 | Samsung 850 256 EVO + 1TB HDD | 16gb DDR4 2400mhz Kingstone Savage | 2 x DELL P2414 | Logitech G9X | Logitech K360 MS Black Widov
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tosas Re: re 10.04.2017. 16:36 #634180

status: user
broj poruka: 304
Ja sam koristio shared hosting do sada. Kada sam rekao 100e mislio sam na godišnje...
EUnet npr ima neki start za 360 din mesečno. Nemam neki protok i brzina nije mnogo bitna,ali dostupnost jeste...
Jedino ako ne netcast neki provider? :)

Hetzner npr bi mi odgovarao...

:: Netcast shared hosting varijanta
::
::
::
I5 6500 Skylake | Z170-P| HD530 | Samsung 850 256 EVO + 1TB HDD | 16gb DDR4 2400mhz Kingstone Savage | 2 x DELL P2414 | Logitech G9X | Logitech K360 MS Black Widov
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque re: 10.04.2017. 16:48 #634181

status: user
broj poruka: 1060
sbb kupio eunet, tako da mislim da su postali još ozbiljniji igrači nego što su bili... imam kod njih trenutno nešto, za tu cenu kod nas ne može da se nađe više, moje neko mišljenje

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tosas Re: re: 10.04.2017. 17:03 #634182

status: user
broj poruka: 304
Pa i ja sam video SBB logo na EUnetu... Čini mi se da sam čuo ali nisam pratio scenu...

A opet postoji baš i SBB shared hosting, pretpostavljam da je i to ok?
Odgovaraju meni i strani provajderi,ali cene su tu negde...

Hvala

:: sbb kupio eunet, tako da mislim da su postali još ozbiljniji igrači nego što su bili... imam kod njih trenutno nešto, za tu cenu kod nas ne može da se nađe više, moje neko mišljenj
::
:: I AM the God of war.. Nothing defies me!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 ... 10.04.2017. 19:36 #634185

status: user
broj poruka: 1588
Ja sam par godina kod Contrateam-a i nisu losi. Takodje licni domen sa mailom...

Pozdrav.

-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque ma jok 10.04.2017. 21:54 #634192

status: user
broj poruka: 1060
mi smo kontaktirali baš sbb, i sve sa njima pogodili pos`o, kad su stigli parametri, loguješ se na c panel, ono piše eunet :)

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Gugl 11.04.2017. 05:12 #634195

status: user
broj poruka: 3466


Vidi dukahosting :)

Family biznis. Brat drzi, moj ih par sajtova hostovano tu i nikakvih primedbi nemam.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tosas Re: Gugl 11.04.2017. 12:50 #634203

status: user
broj poruka: 304
Da sam otišao na Google nikad ne bih našao dukahosting...
A i google laže nekad pa mi trebaju iskustva.

Inače čuo sam se čovekom(možda je i tvoj brat) sa dukahostinga. Čisto sam pozvao da vidim da li se neko javlja na tehničku podršku :) Ok je priča. Najveće su šanse da ću tu preći. Mislim da kod malih providera veće šanse imaš da dođeš do pomoći i kao mali igrač na share hosting-u(ako zatreba ne daj bože)...

Hvala!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs