Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
LG G2...
STRANA 1 OD 1
x86 LG G2... 12.04.2017. 13:27 T64766

status: user
broj poruka: 18
Maksimalno ću da pokušam da iskuliram sa patetikom ali na žalost deislo se šta se desilo, ...
Naime, mlađoj sestri je 30.03.2017. umrla osoba za koju je bila jako vezana, i da ne pričam dalje, jer će prerasti u tešku patetiku...
Samo hoće da izvuče njihove zajedničke fotografije iz tog ukletog telefona LG G2 i to je to...
Šta raditi i kako se snaći? Da li bi neko bio drage volje da pomogne savetom ili ne znam ni ja kako?
Unapred zahvaljujem svima koji se jave. Kontaktirajte me na classic@sbb.rs da ne ostavljam ovde njen broj telefona i ostalo zbog potencijalnih zloupotreba, mada ako je ikome na svetu smešna smrt jedne predobre osobe i predobrog čoveka onda... Ne bih imao stvarno komentar.
Inače ja sam prvi koji sam protiv tih fotografija i protiv tih uspomena jer će je dodatno rastužiti da se priseća svega ali s obzirom da je jaka i stabilna ličnost i da zna šta radi (nadam se), valjda neće da je to dodatno psihički dotuče...
Ne znam više ni ja sam, čekam neku dobru dušu da se javi i da mi predloži gde i šta na teritoriji BG-a...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: LG G2... 12.04.2017. 15:22 #634249

status: user
broj poruka: 18940
Ili ja nisam video, ili nisi napisao sta je sa telefonom? Ako je razbijen ekran, moguce da i dalje funkcionise touch, pa probaj kada ga povezes na komp da nabodes na ekranu nekako napamet komandu za prepoznavanje PC-a, za pocetak mi to pada na pamet. Druga varijanta je popravka ekrana.


:: Maksimalno ću da pokušam da iskuliram sa patetikom ali na žalost deislo se šta se desilo, ..
:: Naime, mlađoj sestri je 30.03.2017. umrla osoba za koju je bila jako vezana, i da ne pričam dalje, jer će prerasti u tešku patetiku..
:: Samo hoće da izvuče njihove zajedničke fotografije iz tog ukletog telefona LG G2 i to je to...
:: Šta raditi i kako se snaći? Da li bi neko bio drage volje da pomogne savetom ili ne znam ni ja kako
:: Unapred zahvaljujem svima koji se jave. Kontaktirajte me na classic@sbb.rs da ne ostavljam ovde njen broj telefona i ostalo zbog potencijalnih zloupotreba, mada ako je ikome na svetu smešna smrt jedne predobre osobe i predobrog čoveka onda... Ne bih imao stvarno komentar.
:: Inače ja sam prvi koji sam protiv tih fotografija i protiv tih uspomena jer će je dodatno rastužiti da se priseća svega ali s obzirom da je jaka i stabilna ličnost i da zna šta radi (nadam se), valjda neće da je to dodatno psihički dotuče..
:: Ne znam više ni ja sam, čekam neku dobru dušu da se javi i da mi predloži gde i šta na teritoriji BG-a..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Pravac - servis. Za 3 minuta (i za neke manje pare) znace se 12.04.2017. 22:08 #634270

status: user
broj poruka: 10985
da li fotke mogu da se izvuku (a 99% sansi ima za to).
Kad je vec toliko bitno i hitno...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Cigla 13.04.2017. 00:29 #634279

status: user
broj poruka: 1234
Ako je pukao boot i telefon je cigla,
šanse za podatke su 0.01%.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ja sam dobio 13.04.2017. 00:35 #634280

status: user
broj poruka: 3466



Poziv od doticne osobe da pomognem i da se sazalim i da je bas frka a kada sam pitao a ko je to a pa ije bitno pomagaj. Onda sam pitao jel to onaj iz ludnice koji mi preti i psuje mrtve clanove porodice i prica razne nebuloze o kriminalu itd itd

Ja mogu sve da spasim i rekao sam prvo ne necu ovo ono ali kad pogledam nekoliko hiljada dinara uzeti govnetu jer je bezobrazno i ne treba da ima pristup intetnetu e pa tu sam vrlo profesionalan :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Inace da 13.04.2017. 00:36 #634281

status: user
broj poruka: 3466



Napomenem da je x86 onaj veljko zvani sizofrenicar dbqp koji je valjda banovan ili sta vec.

Da ljudi budu upuceni
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Cigla 13.04.2017. 00:48 #634282

status: user
broj poruka: 1234
Ako je cigla nećeš moći da oživiš telefon ako nemaš oktopoda.
Od podataka nema ništa.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jammin Cigla nije problem 13.04.2017. 09:22 #634291

status: user
broj poruka: 234
G2 moze postati flash memorija sa vise particija, prespoji se na cipu..., potrebno je samo da je maticna ispravna ili djelomicno ispravna, moze biti i cigla.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Inace da 13.04.2017. 09:27 #634292

status: user
broj poruka: 18940
Strange case of Dr Jekyll & Mr Hyde


::
::
::
:: Napomenem da je x86 onaj veljko zvani sizofrenicar dbqp koji je valjda banovan ili sta vec.
::
:: Da ljudi budu upuceni
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Cigla 13.04.2017. 20:23 #634325

status: user
broj poruka: 1234
Koliko si prespojio cigli i izvukao podatke?
Možda ti dr Džekil (ili mr Hajd) plati žestoko.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jammin Re: Cigla 13.04.2017. 21:22 #634326

status: user
broj poruka: 234
Nisam serviser, tako da se ne mogu pohvaliti velikim iskustvom, nisam izvlacio podatke ni sa 1 g2, vec vracao. Telefon je bio Cigla, nije mu radio Download Mode, pa sam morao rucno vratiti fajlove da bi omogucio DM i instalirao sistem.

Kod mnogih telefona postoji varijanta sa prespajanjem, za g2 ima detaljno objasnjenje.


:: Koliko si prespojio cigli i izvukao podatke
:: Možda ti dr Džekil (ili mr Hajd) plati žestoko
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Cigla 13.04.2017. 23:39 #634329

status: user
broj poruka: 1234
A na kom telefonu si izvukao podatke?
Da bi znali prespajanje za taj telefon.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Tacno je 14.04.2017. 10:43 #634332

status: user
broj poruka: 3466

Ovo za prespajanje samo sto ima manje komplikovanih pristupa pa cak i toliko prostih da moze i osoba sa psihickim poteskocama da uradi sve. Stvar je samo u nekom principu i nekim ljudskim osobinama. Ja otvoreno mogu da napisem da sam sve sa berze tretirao sa kolikim god sam popustom mogao ali u ovoj varijanti ide barem puta tri skuplje jer je covek govnar i sve najgore sto postoji

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 G2 16.04.2017. 22:25 #634461

status: user
broj poruka: 1234
I šta bi na kraju?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Nista 18.04.2017. 05:33 #634495

status: user
broj poruka: 3466


Verovatno jos jedan sizofreni ispad i halucinacije pa me zove nesto i salje poruke posto od telefona n traga ni glasa.

Ja sam idiot sto sam hteo govno da oderem za pare ali kad bolje razmislim nolje sto dalje od mene
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs