Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
COOLER MASTER G750M 750W
STRANA 1 OD 1
lakiwot COOLER MASTER G750M 750W 18.04.2017. 11:49 T64788

status: user
broj poruka: 1118
Vidim da ide 5 godine garancije.
Samo je cena malo jaca.
Da li se isplati?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
muff Generalno nije lose ali mu je nabijena cena kao sto rece... 18.04.2017. 14:16 #634507

status: user
broj poruka: 440
...pogledaj neki TTake ili SSonic ili Raidmax ili ce se neko javi ti sa boljom varijantom...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: Generalno nije lose ali mu je nabijena cena kao sto rece... 18.04.2017. 14:33 #634509

status: user
broj poruka: 1118
Vidim na benchu space Marko prodaje za 80e. Staro 6 meseci, 5 godina u ewe garancija.
Jedino sto nema racun za napajanje.

:: ...pogledaj neki TTake ili SSonic ili Raidmax ili ce se neko javi ti sa boljom varijantom..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
muff Vidi, ja ne znam Marka 18.04.2017. 18:20 #634510

status: user
broj poruka: 440
ali ako je povezan sa dobavljacima/maloprodajama/dilerima onda ne bi trablao da bude problema u Nepu/EWE-u.

To se posalje preko koga je kupljeno, firme, oni provere serijski i zamene, ako naravno nije sprzeno...

Ako je kupilo fizicko lice onda bi trebalo nekog da znas u nepu/ewe ili odakle je kupljeno da proture...posto nema racun.

I PSU onda ima 4,5 god jos garancije...

Mislim da onda za te pare i nije losa kupovina...ja licno imam Vanguard CM, ali sad su im cene previsoke tako da ga sad u ludilu ne bi platio koliko kosta...

Ranije sam imao LCP Arkangel metatron seriju 850W ona je izgurala jedno 7 god i krenulo je da se greje i kad sam ga nosio na servis mnogo su mi trazili, tako da sam ga dao za delove...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stefano Re 18.04.2017. 23:32 #634519

status: user
broj poruka: 587
Kolega mislim da za taj novac vec mozes novo uzeti, konkretno vidi u ovoj temi ili sacekaj Kutalion-a da vidi ovo sigurno ce te bolje uputiti nego mi. Svakako je ta velika garancija opasan plus ako je sigurno ostvariva. I ja bih se tom sigurnoscu vodio. Ali kako komponente sve manje struje trose dali si siguran da ti je potreban tako jak PSU? :)

http://www.pcberza.rs/forum/topic.php?topid=64772&forid=13&katid=2

Intel Pentium G4560+CM Seidon 120V|ASRock H110M|Samsung 8GB DDR4|Samsung 850EVO 250GB|WD Green 1.5TB|Raidmax Thunder 535W|Raidmax Hyperion|Samsung 2233|CM Devastator http://valid.x86.fr/qudkzn

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646089.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs