Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Samsung S8
STRANA 1 OD 2  
MACHINE Samsung S8 21.04.2017. 10:32 T64800

status: user
broj poruka: 5696
Koje je ovo cudoviste...bruka uradjen telefon. Detaljno sam pregledao Galaxy S8 i iPhone 7 i ne mogu ni po cemu da se porede. S8 je klasa van sebe, ekran 5.8 sa izuzetnim screen2body ratio ubija iPhone. Kvalitet izrade se ne moze porediti + ip68 na strani Samsunga. iPhone 6s ok za ruku, 6s Plus ogroman a pola praznog prostora, nista polje i sa 7 Plus. Naprosto kostaju duplo od onoga sto nude. Ne govorim sad o samom mobile OS vec o kvalitetu izrade pod rukom, brzini, kvalitetu ekrana, dizajna.

Evo slike koju sam uslikao u Holandiji juce:

http://i67.tinypic.com/20a9sms.jpg

Da umesto Samsung pise Nokia, Google i slicno uzeo bih odma` :D vrh su
`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: Samsung S8 21.04.2017. 10:34 #634608

status: user
broj poruka: 1118
Hardverski nije neki napredak. Kad ga poredis s7/s7 edge.

:: Koje je ovo cudoviste...bruka uradjen telefon. Detaljno sam pregledao Galaxy S8 i iPhone 7 i ne mogu ni po cemu da se porede. S8 je klasa van sebe, ekran 5.8 sa izuzetnim screen2body ratio ubija iPhone. Kvalitet izrade se ne moze porediti + ip68 na strani Samsunga. iPhone 6s ok za ruku, 6s Plus ogroman a pola praznog prostora, nista polje i sa 7 Plus. Naprosto kostaju duplo od onoga sto nude. Ne govorim sad o samom mobile OS vec o kvalitetu izrade pod rukom, brzini, kvalitetu ekrana, dizajna
::
:: Evo slike koju sam uslikao u Holandiji juce
::
:: http://i67.tinypic.com/20a9sms.jp
::
:: Da umesto Samsung pise Nokia, Google i slicno uzeo bih odma` :D vrh s
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Android rules! 21.04.2017. 10:42 #634609

status: user
broj poruka: 10985
....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
washburn nothing new today 21.04.2017. 10:43 #634610

status: user
broj poruka: 312
Upravo tako, u odnosu na s7 edge korisnik realno dobija samo veci ekran.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Samsung S8 21.04.2017. 11:09 #634611

status: user
broj poruka: 18940
Takodje sam se odusevio izgledom telefona juce kad sam video, inace nikad mi se ni jedan Samsung nije svideo. Svidja mi se sto su konacno izbacili ono glupo dugme za home.. Nekako je telefon lepsi bez toga.


:: Koje je ovo cudoviste...bruka uradjen telefon. Detaljno sam pregledao Galaxy S8 i iPhone 7 i ne mogu ni po cemu da se porede. S8 je klasa van sebe, ekran 5.8 sa izuzetnim screen2body ratio ubija iPhone. Kvalitet izrade se ne moze porediti + ip68 na strani Samsunga. iPhone 6s ok za ruku, 6s Plus ogroman a pola praznog prostora, nista polje i sa 7 Plus. Naprosto kostaju duplo od onoga sto nude. Ne govorim sad o samom mobile OS vec o kvalitetu izrade pod rukom, brzini, kvalitetu ekrana, dizajna
::
:: Evo slike koju sam uslikao u Holandiji juce
::
:: http://i67.tinypic.com/20a9sms.jp
::
:: Da umesto Samsung pise Nokia, Google i slicno uzeo bih odma` :D vrh s
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict lep je, oduzima dah :) 21.04.2017. 12:06 #634612

status: user
broj poruka: 4515
ali brate dugme hardversko za Bixby asistenta... WTF, ne moze da se izmapira ni za sta drugo... Samsung gura svoj blotware i dalje...

Lep dizajn, videcemo kakav je prilikom koriscenja, gde da spustis prst a da ne kliknes na nesto.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: lep je, oduzima dah :) 21.04.2017. 12:13 #634613

status: user
broj poruka: 18940
Da, forsira, ali mislim da i dalje moze da se eliminise.


:: ali brate dugme hardversko za Bixby asistenta... WTF, ne moze da se izmapira ni za sta drugo... Samsung gura svoj blotware i dalje..
::
:: Lep dizajn, videcemo kakav je prilikom koriscenja, gde da spustis prst a da ne kliknes na nesto.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Pitanje za iPhone 6s ko ga ima 21.04.2017. 12:25 #634614

status: user
broj poruka: 5696
Koliko vam drzi baterija? Znaci koliko sati prosecne upotrebe? Da li izgura od recimo 8h ujutro do 10h uvece tog dana?

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ne sme NIJEDAN da ti kaze - to je... 21.04.2017. 12:48 #634615

status: user
broj poruka: 10985
zabranjena tema za jabuchare (Ahilova peta `ajdfona)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Pitanje za iPhone 6s ko ga ima 21.04.2017. 12:54 #634616

status: user
broj poruka: 18940
Moja sestra je skoro uzela 6s, mislim da sam je pitao, pa mi je rekla 1 dan i to je to. Po svemu sudeci, mislim da bas toliko koliko si pitao i moze da izdrzi, koji sat vise. Zanimljivo da je drugar par dana ranije podelio utiske vezano za J7, odusevljen je da mu baterija pored drndanja, cackanja po viberu drzi 5 dana.


:: Koliko vam drzi baterija? Znaci koliko sati prosecne upotrebe? Da li izgura od recimo 8h ujutro do 10h uvece tog dana
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: Re: Pitanje za iPhone 6s ko ga ima 21.04.2017. 13:53 #634617

status: user
broj poruka: 3276
Koristim j7 2016 od decembra 2016 i zaista baterija je odlicna a dobro drzi :) Nisam tacno pratio koliko dugo drzi ali tu je oko 4-5 dana da baterija dodje na 33% mada iskreno za to vreme telefon je koriscen minimalno (nema igrica, koji poziv,sms , malo neta...)

I ono sto mi se svidja kod J7 je mogucnost zamene baterije dok kod ovih novih skupih modela toga nema :(

:: Moja sestra je skoro uzela 6s, mislim da sam je pitao, pa mi je rekla 1 dan i to je to. Po svemu sudeci, mislim da bas toliko koliko si pitao i moze da izdrzi, koji sat vise. Zanimljivo da je drugar par dana ranije podelio utiske vezano za J7, odusevljen je da mu baterija pored drndanja, cackanja po viberu drzi 5 dana
::
::
:: :: Koliko vam drzi baterija? Znaci koliko sati prosecne upotrebe? Da li izgura od recimo 8h ujutro do 10h uvece tog dana
:: ::
:: :: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: Pitanje za iPhone 6s ko ga ima 21.04.2017. 15:33 #634621

status: user
broj poruka: 939
Nikad krace od jednog dana. Cak je bilo i situacija da ga punim na svaki drugi dan, ali sigurno ce izdrzati od 8h ujutro do 23h ili 00h. Plus sto moj 6s spada u one serije koje podlezu besplatnoj zameni baterije u naredne tri godine. Ja nisam imao problema sa baterijom, osim 2-3 gasenja pri 10-15% baterije, a na -20 celzijusa, a imam ga otkad je izasao, tj. godinu i po dana. Sacekacu jos pola godine do godinu, pa cu ga odneti na zamenu baterije.



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: Koliko vam drzi baterija? Znaci koliko sati prosecne upotrebe? Da li izgura od recimo 8h ujutro do 10h uvece tog dana
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Plamen A sta je sa G6? 21.04.2017. 18:39 #634632

status: user
broj poruka: 2836
Konacno su se setili da uvedu neku inovaciju, i uboli su pravu stvar cini mi se. Mada sad je pitanje kome odgovara tolika velicina telefona...

Takodje i G6 ima ekran slicne dijagonale, ali sa slabijim hardverom.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Uuuuu jeeeee... 21.04.2017. 19:22 #634633

status: user
broj poruka: 7761
Kakvo grupno piskanje firnajza na telefon...

Ovaj jedan ne moze da odradi verovanje kako je dobar, drugi zahvaljuje svevisnjem zato sto vise nema kucnog dugmeta, treci se obazrivo osvrce na govna koja dobijes od najboljeg proizvodjaca frizidera i ves masina koje imaju android OS da ti na telefon posalju poruku da je masina zavrsila iako se odavno ne cuje tumbanje u bubnju...

I tako stigao je novi statusni simbol kome svi moramo da se divimo...
(dobro ne bas svi posto pojedince zabole patka za isti)

Generalno sve sam mogao da pretpostavim ali da ce MACHINE da se odusevljava na nesto ovako i po toj ceni to nikako nisam mogao da pretpostavim...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Plamen Re: Uuuuu jeeeee... 21.04.2017. 20:03 #634636

status: user
broj poruka: 2836
Zavisi kako ko shvati...

Samo sam hteo da se nadovezem da je i G6 napravljen u istom stilu... Inace oduvek sam bezao od samsung-a, bas zato sto su postali statusni simbol u nasem regionu kao i iphone... zato se fura nexus... Ali svakako je ovaj s8 je privukao paznju.


:: Kakvo grupno piskanje firnajza na telefon..
::
:: Ovaj jedan ne moze da odradi verovanje kako je dobar, drugi zahvaljuje svevisnjem zato sto vise nema kucnog dugmeta, treci se obazrivo osvrce na govna koja dobijes od najboljeg proizvodjaca frizidera i ves masina koje imaju android OS da ti na telefon posalju poruku da je masina zavrsila iako se odavno ne cuje tumbanje u bubnju..
::
:: I tako stigao je novi statusni simbol kome svi moramo da se divimo..
:: (dobro ne bas svi posto pojedince zabole patka za isti
::
:: Generalno sve sam mogao da pretpostavim ali da ce MACHINE da se odusevljava na nesto ovako i po toj ceni to nikako nisam mogao da pretpostavim..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
saxija re 21.04.2017. 20:06 #634637

status: user
broj poruka: 4016
1. veci ekran u manjem telefonu,
2. bolja kamera (u uslovima slabog osvetljenja(nije isti senzor kao u S7 iako su neki sajtovi objavili to))
3. jaci cpu/gpu

aliiii neka hvala, samsung ne vise, ne ni apple ali nesto mi se ne bacaju parice...


http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=499049
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=886910
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1375818

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mikishon89 Re: 21.04.2017. 21:30 #634646

status: user
broj poruka: 2413
Na S8+ je baterija 3500 mAh a ekran 6.2` nije mi jasno zašto škrtare na kapacitetu baterije?

http://www.speedtest.net/my-result/5945448542
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2460287

Mikishon

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee za 6s 21.04.2017. 21:45 #634647

status: user
broj poruka: 570
moja gospodza ga fura, naravno sav je roze itd i od 7 ujutry do 23 izdrzi i ne moze vise. sms, pozivi i facebook je ono sto ona drnda na spravi od 600 evra..koja je po meni debilna btw.
za s8 sve pohvale neverovatno dobro izgleda .
kad smo vec poceli sve i svasta da pisemo na temi...meni se razbio a5 2016 pa razmisljam da uzmem a5 2017 gledao sam poredjenja na gsm areni, vidim da je ovaj novij naravno malo jaci pa ako ima neko nek podeli utiske,..najvise me baterija interesuje posto ovaj moj razbijeni i dalje izdrzi 40+ sati uz razna drndanja i masu poziva..
pozdrav.
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Re: Pitanje za iPhone 6s ko ga ima 21.04.2017. 21:49 #634649

status: user
broj poruka: 4515

Baterija na 6s je odlicna ukoliko nije feler serija, ali to apple besplatno menja kod ovlascenog servisera(iStyle). Ukucas serijski broj i resavas. Obavezno proveriti pri kupovini.


U srbistanu gomila nepismene bagre sa iPhonovima, pa je telefon omrazen. Gomila njih ne zna da ima mozda feler bateriju i da to javno objavljeno...

Uneses serijski i vidis da li je baterija sa felerom, ako jeste besplatna zamena, menjao drug.
http://www.istyle.eu/rs/program-zamene-baterija
https://www.apple.com/support/iphone6s-unexpectedshutdown/


Ja mogu da ti kazem da taj telefon za jedan dan da ispraznis bateriju moras da budes takva mazga, da ceo dan cackas telefon. Za normalno koriscenje ako ne visis non stop na netu do 2 dana.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee sad bas 21.04.2017. 21:58 #634650

status: user
broj poruka: 570
isao na te linkove sto si ostavio i kaze ili vam je baterija dobra ili je vec zamenjena tako da sve je u redu kao...

CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Babaroga od telefona 22.04.2017. 00:37 #634660

status: user
broj poruka: 3466


Definitivno je napredak. Ali mene izjeda burn in na samsung ekranima. Samo sto sam ja pristalica verzije sa plus :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Galaxy S8 22.04.2017. 01:05 #634662

status: user
broj poruka: 989

Opasan fon, naručen duos, eo ga review: https://goo.gl/4dkwf7


i3-7350K | Z270F | TridentZ | 960 PRO | AX750 | Stryker | PG27AQ | G15+G9 | C922 | ATP3
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 22.04.2017. 02:20 #634664

status: user
broj poruka: 3529
Vrhunski fon, ortak juce uzeo 8+, bruka koliko je dobar.

I ja bih jedan duos, koliko para ?

i7 6700K + Noctua NH-D14
GTX980ti Gigabyte G1
MSI Z170A Krait Gaming
Kingston 16GB DDR4 @3000MHz Savage
Dell U2515H + LG D2343 3D
Samsung PM961 M.2 250GB + WD(3TB+1TB)
Thermaltake Urban S71 + CM V850
X-Fi Titanium+Z-5500


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 22.04.2017. 03:36 #634666

status: user
broj poruka: 1958
nezamlacujte se ovim bolje dodati jos malo para i kupiti sony a7 aparat i raditi nesto korisno ili unovciti rad a ne svrljati po fb-u i koliko god da su napredni nikad nece ni prici pcju ako nista i zbog velicine ekrana

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Polako Abneru 22.04.2017. 07:16 #634670

status: user
broj poruka: 5696
Ja sam hteo da kazem da sam odusevljen telefonom, imajuci na umu cinjenicu da nikako nisam fan Samsunga.

I dalje sam pristalica toga da telefon ne moze da vredi vise od 500e, ja imam telefon koji kosta 250e tako da me nikako ne mozes svrstati u neke fanboyseve i sl. sebi mogubda priuatim telefon od 500e ali ne mogu onaj od 1000. Da li mi za posao i zivot treba telefon sa opcijama koje nudi za 1000e? Ne. Ali, nazalost, telefon od 250e je po mom iskustvu min. da bi dobio solidnu i stabilnu masinu ekonomske klase, 500e da bi dobio business klasu. To je cela filozofija


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Abner zacrni vise nego smak sveta 22.04.2017. 10:51 #634673

status: user
broj poruka: 18940
Cenu sam video oko 1200eu cini mi se, ali ne gledam to jer je telefon tek izasao, sto se mene tice, zadovoljio bih se J7 ako bas mora Samsung, jer realno ne svidja mi se ni jedan Android, a uz to oni koji su pristojni kostaju papreno..


:: Ja sam hteo da kazem da sam odusevljen telefonom, imajuci na umu cinjenicu da nikako nisam fan Samsunga
::
:: I dalje sam pristalica toga da telefon ne moze da vredi vise od 500e, ja imam telefon koji kosta 250e tako da me nikako ne mozes svrstati u neke fanboyseve i sl. sebi mogubda priuatim telefon od 500e ali ne mogu onaj od 1000. Da li mi za posao i zivot treba telefon sa opcijama koje nudi za 1000e? Ne. Ali, nazalost, telefon od 250e je po mom iskustvu min. da bi dobio solidnu i stabilnu masinu ekonomske klase, 500e da bi dobio business klasu. To je cela filozofij
::
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646076.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs