Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
Dobar software za IP kamere
STRANA 1 OD 1
shortee Dobar software za IP kamere 26.04.2017. 21:53 T64815

status: user
broj poruka: 570
Kolege ako se neko od vas igrao sa IP kamerama za nadzor, neka preporuci neki dobar software.
imam Dahua kamere koje su mrezne i neke Sricam koje su Wifi , pa bih hteo da nadjem neki univerzalni program gde mogu oba modela da se ubace i naravno da se pristupa spolja tim kamerama koje su nakacene na moju kucnu mrezu..naravno odradicu port forwad ili DMZ stagod prodje..
Probao sam iSPY i jos par programa ali sve mi to nesto mlako, ako ima neko ovde ko se razume u tematiku nek pise.
pozdrav,
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Dobar software za IP kamere 27.04.2017. 12:55 #634864

status: user
broj poruka: 18940
Nemam puno iskustva sa ip kamerama, ali imam sa analognim. Posto se niko nije javio, mozes najbolje doci do resenja, tako sto pozoves Master CCTV, kazes da si kod njih kupio ip kameru i pitaj za preporuku za dobar sw.


:: Kolege ako se neko od vas igrao sa IP kamerama za nadzor, neka preporuci neki dobar software
:: imam Dahua kamere koje su mrezne i neke Sricam koje su Wifi , pa bih hteo da nadjem neki univerzalni program gde mogu oba modela da se ubace i naravno da se pristupa spolja tim kamerama koje su nakacene na moju kucnu mrezu..naravno odradicu port forwad ili DMZ stagod prodje.
:: Probao sam iSPY i jos par programa ali sve mi to nesto mlako, ako ima neko ovde ko se razume u tematiku nek pise
:: pozdrav
:: CPU:Phenom II X4 955 @3.
:: MB:Gigabyte 790 XD
:: RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@160
:: HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKU
:: VGA: ATI RADEON HD 5850 1G
:: CASE: CHAMBRO SPIDE
:: POWER: 750 CORSAIR TRUE POWE
:: :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
komshaa ja svojevremeno 27.04.2017. 14:22 #634866

status: user
broj poruka: 350
koristio webcam xp radi i sa ip i sa usb kamerama, ima detekciju pokreta, i striming, i rekording.
e sad verovatno ima nesto novije i bolje.

edit : to sto se zove xp nema veze, radi i na win7.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee e drugari 28.04.2017. 12:46 #634884

status: user
broj poruka: 570
snasao sam se..nasao sam neki sajt preko koga ubaci svoju kameru i on je natera da radi kroz web..moras malo da prckas oko port forwarda na ruteru ali to sve posle radi
takodje ova sricam camera koju sam kupio i sa kojom se drndam je zatvorena skroz sto se tice portova, ali sam uz pomoc nekog kineskog sajta uspeo da je namestim preko njihovog nekog softwera i sad mi sljaka sve super.
hvala.

pozdrav,
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: e drugari 28.04.2017. 13:54 #634885

status: user
broj poruka: 18940
Napisi ako jos uvek znas sta si radio, dok je jos sveze, mozda pomogne jos nekom :)


:: snasao sam se..nasao sam neki sajt preko koga ubaci svoju kameru i on je natera da radi kroz web..moras malo da prckas oko port forwarda na ruteru ali to sve posle rad
:: takodje ova sricam camera koju sam kupio i sa kojom se drndam je zatvorena skroz sto se tice portova, ali sam uz pomoc nekog kineskog sajta uspeo da je namestim preko njihovog nekog softwera i sad mi sljaka sve super
:: hvala
::
:: pozdrav
:: CPU:Phenom II X4 955 @3.
:: MB:Gigabyte 790 XD
:: RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@160
:: HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKU
:: VGA: ATI RADEON HD 5850 1G
:: CASE: CHAMBRO SPIDE
:: POWER: 750 CORSAIR TRUE POWE
:: :
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee evo ukratko 30.04.2017. 15:03 #634938

status: user
broj poruka: 570
ova sricam kamera koju sam pazario sa ali expresa nece da radi sa nijednim drugim softwerom osim sa svojim jbg kinez je cudo zivo...e onda sam napravio port forward na tu lokalnu adresu koju sam dodelio kameri i nasao sam sajt angelcam.com gde moze da se ubaci kamera koju posedujete u formatu http://javnaadresaod provajdera:port koji koristi kamera...
i ladno sve radi mogu da pridjem kameri odakle ocu.
a druga stvar je da sam rovario po sricam sajtu i ladno kinez ima jako cudnu foru..ako kameru dodajes kroz lokalni wifi da bi toj kameri pristupio kroz neku drugu mrezu ( sa posla itd ) moras da napravis nov nalog i kameru dodas i kroz tu drugu mrezu koristeci seriski broj i sifru koju si pravio prvi put..mozda je malo konfuzno ali ako neko bude imao problema sa sricam kamerom neka me cimne
pozdrav.
CPU:Phenom II X4 955 @3.2b
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs