Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
TeamViewer 12
STRANA 1 OD 1
carandra TeamViewer 12 02.05.2017. 00:32 T64827

status: user
broj poruka: 160

sa drugom sam se povezao, on zivi u USA, ima win10, ja win7.
Svakih par min me iskljucuje u pravi pauzu par minuta.
kako ovo resiti,
stavio sam enterprise teamviewer

jel postoji neki slican program, kao zamenski
poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 02.05.2017. 01:10 #634990

status: user
broj poruka: 3104
Na TV sam i ja popizdeo najvise zato sto ne daju update za WinPhone a ne dozvoljavaju da se konektuje na bilo sta novije od TV10 na kompu. Ipak ga jos koristim zato sto je retard friendly kad dam Quick Support.

Najverovatnije ti je greska sto si stavio enterprise, a ne personal.

http://alternativeto.net/software/teamviewer/

Probao sam AnyDesk i radio je dok LogMeIn nije hteo da se poveze u opste.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: TeamViewer 12 02.05.2017. 03:53 #634994

status: user
broj poruka: 1620
:: stavio sam enterprise teamviewe

Tu je problem. Instaliraj free verziju i radice bez problema - jedina sitna zamerka je poruka nakon diskonekcije, ali to je lako prevazici s obzirom na ono sto dobijas za dzaba.


:: Na TV sam i ja popizdeo najvise zato sto ne daju update za WinPhone a ne dozvoljavaju da se konektuje na bilo sta novije od TV10 na kompu. Ipak ga jos koristim zato sto je retard friendly kad dam Quick Support.

Ne znam o cemu pricas... Evo najnovija verzija TeamViewer-a na WP: http://i.imgur.com/HFdWJRl.png
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 02.05.2017. 09:23 #634996

status: user
broj poruka: 3104

Kod mene je ovako i nece novije, cak sam i reinstalirao.


http://imgur.com/g7zMNo7
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
carandra team 02.05.2017. 14:27 #635012

status: user
broj poruka: 160
ma nema veze da li je free ili enterprise, probao sam oba isti problem,
ovaj any desk cu probati, testirao sam ga kod mene na mrezi I mnogo vise zadovoljava moje zahteve nego tv.
fala



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @carandra 02.05.2017. 15:00 #635016

status: user
broj poruka: 17084
I ti i on ga startujte kao administratori.

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Patriot 240gb +HDD 500gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: @carandra 02.05.2017. 20:09 #635034

status: user
broj poruka: 1620
:: I ti i on ga startujte kao administratori

Nije to, onda verovatno uopste ne bi mogao da se konektuje. Pravio je meni probleme tako prosle god. kad sam isprobavao neku izlecenu `Premium` verziju, a bio ulogovan sa svojim nalogom - radio par dana pa krenuo da puca bas kao sto je to ovde objasnjeno. Onda ni nakon ciscenja i reinstalacije besplatne verzije nije radio kako treba (zadrzali se isti simptomi). Tek kad sam sa svih diskova i iz registry-a uklonio sve sto sadrzi TeamViewer, TV i sl. stringove pa ponovo instalirao free varijantu, poceo je normalno da funkcionise.
E sad, samo se ne secam da li sam isto morao da uradim na obe masine... znam da sam se 2 dana zezao oko toga.

:: ma nema veze da li je free ili enterprise, probao sam oba isti problem
:: ovaj any desk cu probati, testirao sam ga kod mene na mrezi I mnogo vise zadovoljava moje zahteve nego tv.
:: fala

Gore objasnjeno sta bi moglo biti u pitanju.
AnyDesk svakako radi posao, jedino je problem nepostojanja mobilne aplikacije.
Ja ga koristim na poslu, posto nam je blokiran TV jer imamo Skype for Business pa smatraju da ovaj prvi nije potreban, i ok zavrsava stvari... samo nekad ume opasno da zabada i laguje, cak i na linku 1000/1000.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Ti besplatni programi.... 02.05.2017. 20:43 #635036

status: user
broj poruka: 4228
TV se može koristiti besplatno ako se priključuješ na par lokacija. Čim primete da se priključuješ na dosta lokacija tretiraju to kao poslovnu upotrebu i počinju da zatežu sa tim pauzama.

@Srdjanc: imam TV instaliran na WP i nemam problema sa priključivanjem na pc. Priznajem, ne znam koje su verzije na pisijevima, osim što znam da su verzije starije od 12.

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Ti besplatni programi.... 03.05.2017. 08:26 #635049

status: user
broj poruka: 1620
:: TV se može koristiti besplatno ako se priključuješ na par lokacija. Čim primete da se priključuješ na dosta lokacija tretiraju to kao poslovnu upotrebu i počinju da zatežu sa tim pauzama

Moze biti, ali moram da kazem da ovo nisam primetio, a moj nalog se konstantno koristi na bar 25 mesta, u vise razlicitih drzava (Srbija, Makedonija, Grcka, Svedska, Nemacka, Australija, US).

:: @Srdjanc: imam TV instaliran na WP i nemam problema sa priključivanjem na pc. Priznajem, ne znam koje su verzije na pisijevima, osim što znam da su verzije starije od 12

Oce da pravi problem i verzija, ali samo ako je aplikacija na remote masini novija, sto u ovom slucaju nije. Ako se se pomocu v11 povezuje na v12, ne radi i to je ok, ali ne znam zasto postoji problem sa v11 na v11? Covek rece da je samo do v10 ok...

Srdjane, koji fon koristis i koja verzija WP? Ako mozes, uradi upgrade na WP10 i sve ce ok da sljaka - dobijas najnovije verzije vecine aplikacija koje su stopriane na WP8 (ukljucujuci TV) - i gubis Here mape, doduse (da ne bude da nisam upozorio =]).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 03.05.2017. 11:31 #635052

status: user
broj poruka: 3104


Pre ću da bacim telefon u zid nego da ga zarazim sa W10.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Probo neko ovo ? 03.05.2017. 11:51 #635053

status: user
broj poruka: 1083
https://biocoded.com/home


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: ... 03.05.2017. 12:36 #635055

status: user
broj poruka: 4228
Ne W10, već TV v10. Ja na telefonu imam TV v11, a i na računaru. Za sada, nemam problema sa priključivanjem, bilo sa 3G, bilo sa WiFi.

EDIT: naravno, na telefonu je WP v8

@luja-88: svaka čast za tu međunarodnu verziju!

Pozdrav!

Vlada

::
::
:: Pre ću da bacim telefon u zid nego da ga zarazim sa W10
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 04.05.2017. 00:03 #635071

status: user
broj poruka: 3104
Nokia Lumia 630
W8.1
Skroz updatovan, prekljuce radio master reset (kursna lista nije radila, ispostavilo se da je se vlasnik odrekao).
Vidim ovde da pise da moze WP8.1 ali opet u komentarima stoji da jos nisu stavili v12.
https://www.microsoft.com/sr-cyrl-rs/store/p/teamviewer-remote-control/9wzdncrfj0rh#system-requirements


PS. Vidim da su screenshotovi noviji, nista ne kapiram.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Da, i ja sam primetio razliku u screenshots. 04.05.2017. 00:37 #635075

status: user
broj poruka: 4228
https://www.microsoft.com/en-us/store/p/teamviewer-remote-control/9wzdncrfj0rh

Izgleda da zavisi od uređaja. Ja imam Lumia 640 DS i W8.1 update 2, ali TV v11.

Sada sam probao: bez problema se priključujem na računare sa punom verzijom, host, quick support - svi su v11.

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs