Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Radijus Vektor
STRANA 1 OD 1
MACHINE Radijus Vektor 03.05.2017. 19:48 T64834

status: user
broj poruka: 5696
Posto zivim u Mirijevu nemam opciju da koristim SBB kablovksi ili opticki net a Orion nudi samo Wireless resenje koje ne zelim da uzimam jer znam kako su nestabilne takve veze. Trenutno imam PTT digitalnu CATV (CAM modul za DVBT2) + Internet 10/1 i glupi Telekom fixni kojeg bi da se resim, jer susti cesto, kradu 700 din a nikavu uslugu tu ne koristim niti dobijam ista za te pare. Sa PTTom sa generalno zadovoljan, mada cena od 2300 za nesto prosirenu DTV i 10/1 Mbit/s nije najpovoljnija.


Jedina opcija je Radijus Vektor koji ima nedavno provucenu infrastrukturu pa me zanimaju vasa iskustva sa ovim ISP-om. Hteo bih da prebacim fixni i tako zdruzim Telefon, Internet i televziju i jedan paket koji cu placati na jednom mestu i to jeftinije. Trenutno imaju promocije ugovora na 2 godine gde u prvoj godini daju 50% cene.

Ono sto ne znam jeste kakav je kvalitet usluga, koje uredjaje daju u Combo paketima i slicno?


Hvala

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
komshaa ja sam kod radijus vektora, 03.05.2017. 21:03 #635065

status: user
broj poruka: 350

tv + internet 100 kanala, i 10/1.
Trenutno sam zadovoljan, bar ovde kod mene nema ispadanja. Izbor kanala i nije
nesto los, ali ni vau super. Uredjaji koje sam ja dobio pre dve godine su cisco 3208
i ruter tp link 740 i box Globo HD XC1
Kako sam pre toga biona iptv koji kod mene nikako nije radio , trenutno sam zadovoljan.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peki22 radijus 03.05.2017. 21:53 #635067

status: user
broj poruka: 2936
Net 100 Mb/s (modem Thomson),TV programi komplet (Cam modul).Radi Ok.Zadnjih par meseci su nesto petljali tj. sredjivali pa je znalo da nema neta u nocnim satima,ali obavestavaju o izvodjenju radova.Sve u svemu nisu losi.
Pre par meseci sam imao mesec dana na koriscenje Globo(krs nad krsevima),pa sam nabavio Amiko HD8140.Amiko i ako je najbolji box ne moze da se poredi sa TV tjunerom.Ako uzimas neki dodatni HD paket samo Cam modul.Za fixni ne znam kako se pokazao,to me ne interesuje.


Hero 8,6700K,H-100,Predator 16GB,390X,Nitro 850,HyperX 120GB,U7,7C


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Radijus Vektor 03.05.2017. 22:16 #635068

status: user
broj poruka: 18940
Desi komsija:)
Radijus Vektor nikad imao, ali znam mnoge ljude po raznim krajevima i svi su zadovoljni.


:: Posto zivim u Mirijevu nemam opciju da koristim SBB kablovksi ili opticki net a Orion nudi samo Wireless resenje koje ne zelim da uzimam jer znam kako su nestabilne takve veze. Trenutno imam PTT digitalnu CATV (CAM modul za DVBT2) + Internet 10/1 i glupi Telekom fixni kojeg bi da se resim, jer susti cesto, kradu 700 din a nikavu uslugu tu ne koristim niti dobijam ista za te pare. Sa PTTom sa generalno zadovoljan, mada cena od 2300 za nesto prosirenu DTV i 10/1 Mbit/s nije najpovoljnija
::
::
:: Jedina opcija je Radijus Vektor koji ima nedavno provucenu infrastrukturu pa me zanimaju vasa iskustva sa ovim ISP-om. Hteo bih da prebacim fixni i tako zdruzim Telefon, Internet i televziju i jedan paket koji cu placati na jednom mestu i to jeftinije. Trenutno imaju promocije ugovora na 2 godine gde u prvoj godini daju 50% cene
::
:: Ono sto ne znam jeste kakav je kvalitet usluga, koje uredjaje daju u Combo paketima i slicno
::
::
:: Hval
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 03.05.2017. 23:18 #635069

status: user
broj poruka: 3529
Jos jedan zadovoljan korisnik njihovih usluga, zaista vrlo dobro im radi net, ping je mali i sve fercera vec godinama. Sve preporuke.


i7 6700K + Noctua NH-D14
GTX980ti Gigabyte G1
MSI Z170A Krait Gaming
Kingston 16GB DDR4 @3000MHz Savage
Dell U2515H + LG D2343 3D
Samsung PM961 M.2 250GB + WD(3TB+1TB)
Thermaltake Urban S71 + CM V850
X-Fi Titanium+Z-5500


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jovancic Korisnik od početka rada 04.05.2017. 09:03 #635080

status: user
broj poruka: 226
Brzina 80/5 TV+HD TV+Internet+TLF fiksni, cena 4.065,00

Veoma korektni, relativno brzo reaguju na nastali problem


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 04.05.2017. 09:53 #635081

status: user
broj poruka: 8139
Novi Beograd, korisnik oko godinu i malo jace, TV full sa svim dodatnim kanalima i Net 50/5 mbps, sve radi ok. Bilo je par prekida, ali kao sto kolega rece, uglavnom zbog radova na mrezi.

Net je uvek konstantno 50/5, slika sasvim zadovoljavajuca, mada posto sam pre bio na Posti kod njih je ipak slika malcice bolja. HD kanali su perfektni.

Asus Strix Z270F Gaming, Intel i7 7700K 5GHz (Noctua D15), G.Skill TridentZ 2x8GB DDR4 3200MHz, MSI GTX 1070 Gaming X 8GB, Dell U2412M, SSD 850 EVO 250GB, F3 1TB, MS Titan Pro, LC Power Legion X2 1000W, Altec Lansing VS2421, Logitech G9x, Redragon Kala

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1AGRESSOR ... 04.05.2017. 15:09 #635095

status: user
broj poruka: 819
u Indjiji od 2007 samo tv 64 kanala kojima se menja raspored i dostupnost 2 puta nedeljno tako da sam odustao od trazenja i sortiranja programa eto vec 10 god nemam poredjane kanale i ni ne znam gde mi je koji imam samo 5 u favorite pa listam

2 kanal ubace ti ih taman nadjes slozis i zainteresujes se da ih gledas pa im onda ili promene poziciju ili ih uklone a dodaju 3 nova i tako 10 god

ako je malo jaca kisa ili oluja 85% Indjije nema televiziju sve sto se vidi na ekranu je slika Total TV

e sad posto je ujak skoro uzeo paket 100 kanala plus hbo i net 50/2 u slucaju nevremena nema tv nema net on zivi u zgradi i nisu se cak ni udostojili da mu daju ruter sa wi-fi nego mora da nakaci poseban ruter na taj njihov

sto se tice pinga ujakova udaljenost od Radijus Vektor centrale je moza 50 metara veca nego moja udaljenost od Telekoma ja imam adsl 10/1 dok smo na istom serveru u BF4 ujakov ping je 15-20 ms veci nego moj a trebao bih naj manje za toliko da bude manji


sto se tice izlaska na teren i popravki ceka se dan dva a nekad dodju posle par sati

ci kartice samo Beograd, Novi Sad, Nis znaci u 2017 ja moram da imam budze pored tv i dodatni daljinski ako hocu dodatne kanale

ista iskustva imaju moje komsije i drugari


problem je sto nema konkurencije pa ih i nije briga za manja mesta gde nema iste pa rade sta hoce a naplacuju kao da pruzaju vrh uslugu

NISTA BEZ KABLA

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs