Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
Caller ID Modem
STRANA 1 OD 1
tpetar Caller ID Modem 20.06.2005. 21:51 T649

status: user
broj poruka: 2

Treba mi V.92 modem sa Caller ID opcijom za nase centrale, znaci ETS FSK standard da koristi, a ne Bell 103, 212A.

Naime skoro svi modemi danas imaju Caller ID opciju ali nerade zbog standarda slanja signala za Caller ID.

Voleo bih da znam da neko ima ovakav modem koji postuje ETS FSK V.92 modem ili da zna gde ima da se nabavi.

Pozdrav,
Petar, tpetar@ptt.yu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SoneX intel 23.06.2005. 00:04 #1695

status: user
broj poruka: 55
Problem je jako rasiren na nasim prostorima,koliko sam ja upucen,neki su uspevali da skinu identifikaciju sa intelovim modemima,nadji neki intel pa probaj.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tpetar 536 23.06.2005. 00:09 #1697

status: user
broj poruka: 2
Trenutno koristim Intel 536, a probao sam Lucent Win Modem, USR Sportster Externi, ... i kod svih nista. Jedino mi ostaje da za koji dan probam jos Intel 537 chipset pa da vidimo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs