Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
windows 10 i office 365
STRANA 1 OD 1
kefalo81 windows 10 i office 365 24.05.2017. 13:41 T64913

status: user
broj poruka: 775
Odmah da kažem u pitanju su zvančne verzije softvera, dakle sve kupljeno, nema ili ne bi trebalo biti bilo kakvih ograničenja.

Problem je nepostojanje sinhronizacije izmedju one drive foldera na računaru i one drive online foldera.

Naime prvo je kupljen laptop sa originalnim windows 10 64bita.
Tu je aktiviran nalog i umesto outlook.com je korišćen gmail.com email adresa.

Naknadno je kupljen office 365, i on je instaliran i aktiviran je sa nalogom outlook.com

Ubacio sam kao nalog za windows i drugu outlook.com adresu medjutim nema sinhronizacije izmedju ova dva foldera, tj. ne diže se na online outlook ništa što stoji u one drive folderu na računaru, i obrnuto.

Na mac-u i na drugom win računaru na kome od starta sve ide preko outlook.com email adrese sinhronizacija radi savršeno.

Postoji li rešenje ili je jedini izlaz rušenje sistema i kreiranje sve od staarta sa outlook.com

PS: mali mi je problem što ja sve ovo čačkam preko timeviewer-a jer mi taj komp nije fizički tu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Probaj da otvoriš još jednog korisnika 24.05.2017. 20:09 #635713

status: user
broj poruka: 4228
koji će biti vezan za novi nalog, tj, ovaj koji je vezan za Office365.

Nisam siguran kako ćeš to sve izvesti, a da te TV ne izloguje.

Npr, ja bih probao da otvorim nalog, restartujem računar (kroz TV opciju Actions => Reboot sa mogućnošću da se ponovo priključiš, a zatim sačekaš da se računar restartuje i prijaviš se putem novootvernog naloga.

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
carandra office 365 24.05.2017. 22:32 #635717

status: user
broj poruka: 160
imam jedan original 365, pa ko je zainteresovam moze ga dobiti za sicu
poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
3277 Re: office 365 24.05.2017. 23:27 #635721

status: user
broj poruka: 90
ja sam zainteresovan, jel dosta 150 din?


:: imam jedan original 365, pa ko je zainteresovam moze ga dobiti za sic
:: poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Predrag55 Ne znam da li je to isti problem 25.05.2017. 08:20 #635727

status: user
broj poruka: 261
I ja sam imao dosta problema na Win 10 sa sinhronizacijom outlooka, kalendara i kontakata.

Problem je bio što sam koristio local account, kada sam se logovao na Windows sa Outlook nalogom uspeo sam sve da podesim a zatim sam se ponovo vratio na local.

Sada radi automatska sinhronizacija (Web outlook, Office outlook, mobilni). OneDrive takođe.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646073.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs