Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
najbolja kombinacija za ciscenje virusa
STRANA 1 OD 1
tartek najbolja kombinacija za ciscenje virusa 26.05.2017. 17:48 T64923

status: user
broj poruka: 227
adwera malwera etcetera...Pojavio mi se problem u zadnjih nekoliko dana,da skoro svaki program posle restarta na win 7 kaze launcher stop working,mozilla winrar jdownloader itd itd,dali je problem u tome sto je hdd na izdisaju ili se zapatilo gamadi,posto je bio neki avast msm free a bio mu je iskljucen servis tako da ga i nije bilo fakticki,posle reinstala ,novog svezeg win 7 stalno ista prica,e ja hocu da ga iskeniram sa kaspersky-im,mbam-om u nadi da ce nesto pomoci sta vi mislite???
Thailand,fighting the last boss



AMD FX 8350 8 Core| 2GB graphics r9 270x OC Edition DDR5 | 12GB Ram Corsair |
240GB SSD |1TB HDD WD | SMPS Corsair 650 |
Cooler Master Cabinet | Cooler Master Water Cooling |
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosNBG ... 27.05.2017. 13:28 #635807

status: user
broj poruka: 1586
Prvo pogledaj sa |Crystal Disk INfo u kakvom je stanju disk,a moze i HD Sentinel, da proveris sam HDD.

Malwarebytes je moj prvi pick po putanju ciscenja komp od svakkavih gamadi. ali ima tu i jos raznih cistilica, mada ovog koristim vec duzi vremenski period.

U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: najbolja kombinacija za ciscenje virusa 27.05.2017. 17:51 #635813

status: user
broj poruka: 18940
Skeniraj pomocu ADWCleaner-a, zatim instaliraj 360 total security, skeniraj, ocisti, restartuj.


:: adwera malwera etcetera...Pojavio mi se problem u zadnjih nekoliko dana,da skoro svaki program posle restarta na win 7 kaze launcher stop working,mozilla winrar jdownloader itd itd,dali je problem u tome sto je hdd na izdisaju ili se zapatilo gamadi,posto je bio neki avast msm free a bio mu je iskljucen servis tako da ga i nije bilo fakticki,posle reinstala ,novog svezeg win 7 stalno ista prica,e ja hocu da ga iskeniram sa kaspersky-im,mbam-om u nadi da ce nesto pomoci sta vi mislite??
:: Thailand,fighting the last boss
::
::
::
:: AMD FX 8350 8 Core| 2GB graphics r9 270x OC Edition DDR5 | 12GB Ram Corsair
:: 240GB SSD |1TB HDD WD | SMPS Corsair 650
:: Cooler Master Cabinet | Cooler Master Water Cooling |
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 27.05.2017. 18:12 #635814

status: user
broj poruka: 3104



Druže, meni se takođe čini da ti je do HW ili sistema. Lepše je da reinstaliraš i da budeš siguran u novo nego da juriš zmajeve kugle i da se nadaš da te zmaj nije zezno i ostavio probleme.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Re: Re: najbolja kombinacija za ciscenje virusa 29.05.2017. 08:25 #635855

status: user
broj poruka: 1006



:: Skeniraj pomocu ADWCleaner-a, zatim instaliraj 360 total security, skeniraj, ocisti, restartuj
:

Kakva su tvoja iskustva sa 360 total security?
Neka mala recenzija?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646090.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs