Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
da li da se oprostim od vozacke?
STRANA 1 OD 1
time82 da li da se oprostim od vozacke? 09.06.2017. 20:18 T64977

status: user
broj poruka: 138
vozacka mi je istekla 2015 godine i jos je nisam produzio. da li da se oprostim od nje i jel moram ponovo polagati sve?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque re: 09.06.2017. 21:14 #636350

status: user
broj poruka: 1060
ja sam imao isteklu vozačku godinu i po dana, al sam bez ikakvih problema zamenio. e sad, kod pandura lepo piše da je rok 10.6.2017 za zamenu starih, da me upucaš, ne mogu se setim šta posle ako se to ne odradi do tad, dal se samo plaća kazna neka, ili sve ponovo, stvarno ne znam. tako da ti blago nama, sutra u 7:00h da se nacrtaš u najbližoj stanici, i pitaš šta sve i kako, i to je. da bezveze ovako ne mlatimo praznu slamu :)

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Re: da li da se oprostim od vozacke? 09.06.2017. 21:25 #636351

status: user
broj poruka: 666

Ne, možeš da produžiš kad hoćeš.
Jedina razlika je u sledećem: ako ti je stara dozvola bila izdata na 10 godina, onda plaćaš 3 takse i donosiš l.k. i staru dozvolu na uvid, a ako je rok važenja bio kraći zbog zdravstvenih razloga, onda ti je potrebno i uverenje o zdravstvenoj sposobnosti, ne starije od 6 meseci.
Dakle, ako trenutno ne voziš, nema potrebe za žurbom.

:: vozacka mi je istekla 2015 godine i jos je nisam produzio. da li da se oprostim od nje i jel moram ponovo polagati sve
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 10.06.2017. 23:27 #636379

status: user
broj poruka: 1958
ma kkavo polaganje opet, napravi se lud meni je istekla godinu dana i samo sam predao i dobio novu mozda ako bas bude frke platices nesto sitno a inace, mislim da nece biti problema samo se napravi lud i daj joj dozvolu i trazi novu

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
time82 ... 11.06.2017. 07:42 #636385

status: user
broj poruka: 138
hvala svima na savetima.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs