Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Obrada video materijala i zvuka
Promena jezika u ADOBE PREMIERU CC 2017
STRANA 1 OD 1
dragan06 Promena jezika u ADOBE PREMIERU CC 2017 13.06.2017. 00:13 T64994

status: user
broj poruka: 291
Da li neko zna kako da promenim jezik programa ADOBE PREMIER?
Dragan06
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 13.06.2017. 01:43 #636445

status: user
broj poruka: 1958
instaliraj englesku verziju adoba, sigurno je instaliran na drugom jeziku tj instalacija nije na eng
ps cc je sranje cs6 je vrh

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: re 13.06.2017. 05:49 #636447

status: user
broj poruka: 1620
Mene samo zanima po kom osnovu si ovo zaključio pošto znam više ljudi koji se ozbiljno bave fotografijom i mnogo su zadovoljniji sa CC-om nego sa starijim verzijama? A naročito zbog načina plaćanja, za one koji hoće da koriste originalni softver (npr. Creative Cloud Photography za samo 10$ mesečno: https://creative.adobe.com/plans )...

:: ps cc je sranje cs6 je vrh
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Srbinu je uvek bolja prethodna verzija bilo kog programa 13.06.2017. 14:46 #636457

status: user
broj poruka: 9381
A najbolja ona jos starija.

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 14.06.2017. 21:44 #636522

status: user
broj poruka: 1958
prosto cc ima jedino dobru podrsku za gopro kodek i dodatni alat i panel koji je koristan sa desne stane to je dobro, ali ostalo je bespotrebno izmenjeno i usrano tipa audio wawe form, krash pri renderu koji sam imao 1000x i problem sa avhd kodekom ali to su vidim resili sad, ali
to je moje subjektivno misljenje, i misljenje dosta ljudi koji rade priloge kao ja svakodnevno
meni je recimo i dalje xp najednostavniji i najstabilniji sistem zatim win7, to ako je novije ne znaci da je bolje!!!
druze, win 10 je za mene opet kaazem za mene jedno bespotrebno sranje nakindjureno nepotrebnim stvarima, svako moze da se izjasni ali neshvatam ljude da ako izadje novo da odma znaci da je bolje, to nije tacno po tome bili i filmovi sa boljom tehnikom kojom se danas radi i efektima bili bolji od starih ali na zalost je obrnuto

adobe je jaka firma ja ih mnogo volim, ali cc je paket za ljude koji placaju i na njima oni zaradjuju morali su nesto novo da izmisle ali nije se pokazalo super u javnosti
a program za nas koji radimo za dz je po meni cs6 paket

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Off 14.06.2017. 22:21 #636523

status: user
broj poruka: 18940
Ako moze predlog iskusnijih, vec duze vreme hocu da imam dobar program za obradu video snimaka, nevezano za to koliko je komplikovan, zanima me brzina i kvalitet, da li je Premier apsolutno br.1, ili ima boljih alternativa? Do sada sam koristio Magix, nekako mi je najefikasnije zavrsavao potrebe, a sad me kopka da probam i nesto drugo.


:: prosto cc ima jedino dobru podrsku za gopro kodek i dodatni alat i panel koji je koristan sa desne stane to je dobro, ali ostalo je bespotrebno izmenjeno i usrano tipa audio wawe form, krash pri renderu koji sam imao 1000x i problem sa avhd kodekom ali to su vidim resili sad, al
:: to je moje subjektivno misljenje, i misljenje dosta ljudi koji rade priloge kao ja svakodnevn
:: meni je recimo i dalje xp najednostavniji i najstabilniji sistem zatim win7, to ako je novije ne znaci da je bolje!!
:: druze, win 10 je za mene opet kaazem za mene jedno bespotrebno sranje nakindjureno nepotrebnim stvarima, svako moze da se izjasni ali neshvatam ljude da ako izadje novo da odma znaci da je bolje, to nije tacno po tome bili i filmovi sa boljom tehnikom kojom se danas radi i efektima bili bolji od starih ali na zalost je obrnut
::
:: adobe je jaka firma ja ih mnogo volim, ali cc je paket za ljude koji placaju i na njima oni zaradjuju morali su nesto novo da izmisle ali nije se pokazalo super u javnost
:: a program za nas koji radimo za dz je po meni cs6 pake
::
:: T.S.A.R. Nuclear fire power
::
:: My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 15.06.2017. 05:12 #636530

status: user
broj poruka: 1958
po meni je druze najprostiji ujedno i najbolji premier, plus sto je kompatibilan sa drugim adobovim programima, i sony vegas je bas lak za rad recimo ima bolji pregled zvuka i lepse prelaze, ali mi je premijer bolji i laksi za rad, po meni je najkomplikovaniji edius pro ali jedino sto sam video da ima je zanimljive video prelaze nista vise, zato mislim da je premiere pro ono sto tebi treba sa njim pocni i zavrsi :D

ja recimo imam premijer after effects i audition, i radim u sva tri jedan je za montazu video snimka, drugi za obradu a treci za zvucne efekte, ta tri su video combo critical damage :)

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs