Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Pitanje za sve koji se bave izradom i/ili obradom digitalnih fotografija
STRANA 1 OD 1
3277 Pitanje za sve koji se bave izradom i/ili obradom digitalnih fotografija 20.06.2017. 03:17 T65015

status: user
broj poruka: 90
Na zalost bolju rezoluciju ne mogu da pronadjem a zanima me da li je ovo delo majstora Photoshopa i majstora fotografije ili ... nekome na srecu a mnogima na zalost - STVARNOST?

https://is.gd/efbYP8

Hvala svima koji odgovore i molim unapred da se drze teme i da prica ne dobije neku drugu konotaciju i dimenziju, dakle ne zanima me da li se ikome svidja ili ne svidja fotografija ili osoba cije je ime na njoj vec da li je ovo kao sto rekoh - obicna fotomontaza.

Unapred hvala svima koji se jave a jos vise onima od struke i hvala na postovanju apela da se drzimo teme.
Imate opciju download image pa sliku mozete preuzeti onakvu kakvu sam je nasao radi podrobnije analize i eventualno bolje rezolucije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Pitanje za sve koji se bave izradom i/ili obradom digitalnih fotografija 20.06.2017. 09:22 #636677

status: user
broj poruka: 18940
Aj kad sam vec otvorio fotografiju, da ti postavim jedno logicno pitanje, kako moze ovako neko da zavrne ruku i da se tekst prikaze ovako pravilno, da nije ni malo iskrivljen? Plus, ima po ivicama neki 3d efekat, kao kad je sveza tetovaza, uz sta ide i crvenilo, naduvenost, kao reakcija koze.
Jedino ako je ovo ruka od neke druge osobe, a ne one koja stoji.


:: Na zalost bolju rezoluciju ne mogu da pronadjem a zanima me da li je ovo delo majstora Photoshopa i majstora fotografije ili ... nekome na srecu a mnogima na zalost - STVARNOST
::
:: https://is.gd/efbYP
::
:: Hvala svima koji odgovore i molim unapred da se drze teme i da prica ne dobije neku drugu konotaciju i dimenziju, dakle ne zanima me da li se ikome svidja ili ne svidja fotografija ili osoba cije je ime na njoj vec da li je ovo kao sto rekoh - obicna fotomontaza
::
:: Unapred hvala svima koji se jave a jos vise onima od struke i hvala na postovanju apela da se drzimo teme
:: Imate opciju download image pa sliku mozete preuzeti onakvu kakvu sam je nasao radi podrobnije analize i eventualno bolje rezolucije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Danijel88 Ne bavim se obradom 20.06.2017. 19:02 #636702

status: user
broj poruka: 71
Ali deluje kao prava.Ima i crvenila u manjoj meri,ne kao da je slikano odmah po zavrsetku,vec neko vreme kasnije..A to sta je istetovirano....Ima i onih sa likovima Cece,Karleuse ili tako nesto..Ima svakakvih ljudi.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
3277 ... 21.06.2017. 04:37 #636722

status: user
broj poruka: 90
Mene fascinira da niko nema kohones da pljune komentar a sve neka muda i jaja i IT strucnjaci. Kao da je riba istetovirala troglavu azdaju koja bljuje vatru, led i nesto trece po zelji citalaca a ne ovo sto pise.

@imarkovic: Jeste sve i pravilno i nema tu sta, puknes glupa slova u PS, odradis kao crvenilo i to je kao to. Ali zasto bi se doticna hvalila ovime po socnet-u i izazivala salve komentara ako nije naskrabala ovu glupost na ruci? Ako je zaista fake a voleo bih potvrdu jos par ljudi sa dokazima onda je marketing presao na neki novi level a ova mala je botina nad botinama, al dobro, bitne su strane investicije. Mozda baja dovede intel i amd u srb pa bude utakmica zvezde i partizana a obe kompanije sponzorisu oba kluba respektivno pa tako crveni i plavi tj. crni budu u jos vecem sukobu. Sukobu misljenja, pre svega.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: .... 21.06.2017. 05:02 #636723

status: user
broj poruka: 1272
Tetovaža je prava.
Riba potvrdila na društvenim mrežama između ostalog.
Ajmo dalje.

Jedan od onih što neće prodavati hardver, već pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Misa22 Re... 21.06.2017. 09:51 #636727

status: user
broj poruka: 22

Prava je i fotografija i tetovaza.Slika vise govori od reci.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
herr Fejk 21.06.2017. 12:39 #636733

status: user
broj poruka: 22

Posle analize od nekoliko sekundi, zaključujem da je ovo urađeno u fotošopu (potpuno amaterski, taj ko je radio nema pojma)...BTW...12 godina iskustva u PS...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 21.06.2017. 18:38 #636742

status: user
broj poruka: 9460
Fejk djavola.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2867605/vucic-se-oglasio-povodom-tetovaze-evo-sta-je-porucio-devojci-iz-vrsca-koja-nosi-njegovo-ime-na-podlaktici

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs