Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Popravka slušalica (bubice) Shure 535
STRANA 1 OD 1
SPAKLIEY Popravka slušalica (bubice) Shure 535 22.06.2017. 23:09 T65027

status: user
broj poruka: 239
Pozdrav,

Moje verne bubice Shure 535, tj jedna od njih je izgubila zvuk (školjka se pocepala na pola i kontakt neki je popustio). U jednom našem renomiranom servisu su mi rekli da je popravka od 50 do 60e jer je otišao neki flet kabal, šta god to značilo.

Uglavnom ima li ko u Bg da se bakće sa tim stvarima po mogućstvu jeftinije jer mi se ne čini da je to vredno toliko koliko traže (50 do 60e).
hvala puno na preporuci
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 23.06.2017. 00:00 #636773

status: user
broj poruka: 18472
Pa sigurno je da treba originalni deo a to generalno kosta kada imas brend tehnicku stvar.
Obzirom da su te slusalice oko 400 evra, za ocekivati je da popravka bude na tom nivou.
Ne verujem da ce neko hteti da se bakce sa tim i budzi ti nesto za neke manje pare a i sve ostalo sto se bude budzilo van oficielnog servisa sa Shure nece biti isto.



Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Popravka slušalica (bubice) Shure 535 23.06.2017. 00:12 #636774

status: user
broj poruka: 18940
Koliko vidim, ima neki flat kabl, sto je totalno besmisleno. To se popravlja pod mikroskopom, zato kosta.

Ja bih ti ponudio jednu varijantu, pa ako ti odgovara, drugar prodaje CX175 koje su u mint stanju za 2.000din, kompletno pakovanje.

:: Pozdrav
::
:: Moje verne bubice Shure 535, tj jedna od njih je izgubila zvuk (školjka se pocepala na pola i kontakt neki je popustio). U jednom našem renomiranom servisu su mi rekli da je popravka od 50 do 60e jer je otišao neki flet kabal, šta god to značilo
::
:: Uglavnom ima li ko u Bg da se bakće sa tim stvarima po mogućstvu jeftinije jer mi se ne čini da je to vredno toliko koliko traže (50 do 60e)
:: hvala puno na preporuc
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs