Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Xiaomi Redmi Note 3G- DUAL SIM problem
STRANA 1 OD 1
perrakojot Xiaomi Redmi Note 3G- DUAL SIM problem 11.07.2017. 13:09 T65081

status: user
broj poruka: 985

na pomenutom telefonu se pojavila zuta mrlja na ekranu,nije bas mala po velicini,ali je jedva vidljiva. telefon nije padao,nije kvasen i sl,samo se dosta igralo igrica na njemu...Pitanje,da li se zabrinuti zbog te zute mrlje koja se jedva i vidi,da li je to veci kvar u najavi, ili se moze i ovako koristiti bez neke vece bojazni da ce fon skroz da crkne....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BassivitY Ne bi trebalo da bude vecih problema 11.07.2017. 13:19 #637226

status: user
broj poruka: 911
osim da jos vise pozuti vremenom, ako se dosta greje...

Znam par ljudi koji su na, doduse LG g2, imali tu mrlju i po pola godine, dok nisu kupili druge telefone


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
CARPE DIEM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot ok 11.07.2017. 13:22 #637227

status: user
broj poruka: 985
a da li si siguran da se mrlja pojavila od grejanja? na primer ako se ubuduce telefon bude koristio samo za pozive poruke malo fejsa i sl,znaci bez igrica,da li ima sanse da tako traje i vise od ``pola godine`` ? :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque re: 11.07.2017. 13:26 #637228

status: user
broj poruka: 1060
100% grejanje. dobro, možda nije grejanje, ali note3 pati od toga burn-in-a na ekranima...

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot odlicno, 11.07.2017. 13:27 #637229

status: user
broj poruka: 985
znaci no more grejanje,no sirenje zute mrlje :) gracijas :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BassivitY jes 11.07.2017. 13:30 #637230

status: user
broj poruka: 911
upravo zbog grejanja, u jednom slucaju je telefon radio ota update dok je bio na punjacu, drugi slucaj navigacija u kolima dok se punio a bilo je i sunca (proslo leto)

ta promena posle pola godine je samo promena telefona, jer je vizuelno pocelo da smeta a i presli su na novije telefone. Telefon kao telefon je i dalje radio i sa tom zutom mrljom bez problema :D


Ja ne znam samo kako se meni to nije desilo sa g2 za dve i po godine koriscenja jer se grejao poprilicno ali nije koriscen kao navigacija itd haha
Sad sam na redmi note 4 i ovo malo cudo sd 625 se ne greje :D



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
CARPE DIEM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
saxija Re: jes 15.07.2017. 12:15 #637347

status: user
broj poruka: 4016
kako si zadovoljan sa 4? ja sam ga porucio, tek treba da ga preuzmem

na netu vidim da fluidno radi i da mu je baterija super

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=499049
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=886910
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1375818

:: upravo zbog grejanja, u jednom slucaju je telefon radio ota update dok je bio na punjacu, drugi slucaj navigacija u kolima dok se punio a bilo je i sunca (proslo leto
::
:: ta promena posle pola godine je samo promena telefona, jer je vizuelno pocelo da smeta a i presli su na novije telefone. Telefon kao telefon je i dalje radio i sa tom zutom mrljom bez problema :
::
::
:: Ja ne znam samo kako se meni to nije desilo sa g2 za dve i po godine koriscenja jer se grejao poprilicno ali nije koriscen kao navigacija itd hah
:: Sad sam na redmi note 4 i ovo malo cudo sd 625 se ne greje :
::
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: CARPE DIEM
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BassivitY Sve super 17.07.2017. 06:49 #637385

status: user
broj poruka: 911
Ja imam onu 4x varijantu, priznajem, zeznuo sam se jer mi je to prvi xiaomi pa nisam obratio paznju na global varijantu sa B20 modemom, ali i ovo radi odlicno. Sa miui radi odlicno mada sam posle par dana flashovao par custom romova i zadrzao se na paranoidu. Baterija je zverska. Telefon stvarno radi odlicno, ovaj procesorcic je smesan potrosac
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
CARPE DIEM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs