Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Xiaomi (Mi)
STRANA 1 OD 1
damirkic Xiaomi (Mi) 15.07.2017. 18:08 T65091

status: user
broj poruka: 342
Da li mi neko iz iskustva moze nesto reci o telefonima ove firme? Deluje mi da imaju odlican odnos cena/kvalitet ali ne znam koliko su generalno pouzdani. Gledam nesto jeftinije tipa Xioami Redmi 4a koji je oko 100e. Jeli ima nesto bolje u ovoj klasi?

Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hyper re 15.07.2017. 18:20 #637355

status: user
broj poruka: 563

Vlasnik sam Xiaomi mi4c telefona vec 1.5 godinu i za te pare tada nije bilo bolje,sam teleofon je pouzdan i nisam imao problema sa njim,baterija i danas drzi 2 dana za neko normalno koriscenje...takodje necu ga menjati bar jos par godina,3GB memorije i 6-core procesor je i vise nego dovoljno za jos par godina...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - - - 15.07.2017. 19:14 #637356

status: user
broj poruka: 1470
Imam note 3 jedno pola god, i stvarno nemam ni jednu zamerku (osim možda što je jako klizav :P), baterija 4000mah, snapdragon 650, full hd ekran, fingerprint... znači nakon ovog fona stvarno ne vidim potrebu za kupovinom galaxija i sličnih telefona od 500-600e.

Kolega sa posla koji je imao Iphone 6 i galaxy 7 ga malo pročačkao i odma otišao i kupio redmi pro, nisam mnogo pričao sa njim nakon toga ali deluje mi zadovoljno.

KEvi sam baš pre mesec dana kupio taj redmi 4a, ja sam ga malo koristio, čisto dokle sam ga konfigurisao itd. i deluje mi kao ok fon, mada nisam ga koristio kao daily driver tako da ne mogu ništa sa sigurnoću da ti kažem, keva je zadovoljna, mada ona ga koristi samo za pozive i malo youtube.

@hyper
taj sam telefon hteo originalno da kupim kevi, zaista je vrhunski odnos cena/performanse, ali zato je i rasprodat i nema ga više nigde.


Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Morow Re: 15.07.2017. 20:21 #637357

status: user
broj poruka: 1038
Ja sam za Novu Godinu uzeo preko AlliExpress-a za 100 eura Redmi 3X i zadovoljan sam. Baterija od 4000 mAh traje 5-6 dana, ja ga i ne koristim nesto preterano a napuni se za 3 sata. Zvuk je dobar, sagovornika cujem odlicno. Kamera od 13MP je solidna za te pare. 2 GB rama je za sada dovoljno, uvek je slobodno oko pola. Sve u svemu zacin C.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Pouzdanost? 16.07.2017. 00:31 #637364

status: user
broj poruka: 1234
Na prvi kvar idu u kantu.
Nema delova za njih.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs