Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Savet vezano za ...
STRANA 1 OD 1
3277 Savet vezano za ... 25.07.2017. 13:50 T65111

status: user
broj poruka: 90
Planiram da uzmem Galaxy S8 kod mtsa uz paket Super na 3 godine uz mesecnu pretplatu od 5599 rsd.

Zanima me da li cu podleci krivicnoj odgovornosti ako ih budem jednostavno iskulirao.

Nekretnina se ne vodi na mene. Nista u tom stanu gde mi je prebivaliste se ne vodi na mene. Nemam nigde otvoren tekuci racun u banci.

Ako ce sve da se zavrsi time sto ce uterivaci da me smaraju na SBB broj kroz par meseci onda cu da udjem u pricu.

Jedino cega se stvarno plasim je da zbog tog telefona ne potpadnem pod krivicnu odgovornost i da sve ne rezultira zatvorskom kaznom. Mada i delo ovog tipa zastareva posle 4 godine ali ne bih da ih provedem krijuci se od plavih andjela.

Napominjem svima da ukoliko im se ne dopada tema, motiv ili sam ovaj cin neka je zaobidju u sirokom luku, pitanje je kranje korektno, nisam ni prvi ni poslednji koji ovo radi ili zeli da uradi tako da bez moralisanja
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ramzesIII re.. 25.07.2017. 14:15 #637640

status: user
broj poruka: 1017
Nevezano za temu.
Mom tastu je opstina oduzimala novac od penzije na racun duga.
I kad je naplacen dug oni su nastavili da skidaju novac i skinuli su mu nekih 200k.
Naravno ne daju novac nazad???

Zakljucak:
Treba im j@#$ majku

ps. Na zalost na tvoje pitanje nisam odgovorio, samo sagledavam moralnu stranu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
carandra ZEmlja bolida 25.07.2017. 14:16 #637641

status: user
broj poruka: 160

sta reci za ovakvog debila

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Pitanje je korektno ali bespotrebno ako malo promisliš... 25.07.2017. 14:18 #637642

status: user
broj poruka: 3737
...upustićeš se u nešto što se na samom kraju i uprošćeno zove krađa, tako da da, podležeš krivičnoj odgovornosti.

Sad možda se i izvučeš da te ne nahvataju u te četiri godine...ako je uopšte ta informacija tačna.

Imaj na umu da ćeš tamo negde biti upisan i da će te taj podatak kad tad sačekati. Možda se unormališ pa poželiš da se skućiš sa porodicom pa budeš hteo da podigneš kredit za stan/kola/letovanje/šta god pa te odbiju zato što je protiv tebe podignuta prijava pre xy godina.

Sad...ako si mlad i lud onda se zaustavi. Što da padaš na sitnicama. Sa druge strane, ako si baš rešio da se pokenjaš sebi u život pucaj na nešto veće...mislim 800€...za koju siću se sve neće ljudi prodavati.


support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, MSI 560Ti, Chieftec modular 750W.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
3277 @pajsgudgud 25.07.2017. 14:33 #637643

status: user
broj poruka: 90
Obustavljam. Zbog govneta od 600-700€ da me ganjaju plavci a vec naredne godine izlazi novi, tj. ovaj krsh ce biti aktuelan jos cca. 7-8 meseci pa da tek onda popizdim ne pada mi na pamet.

Napomenucu samo da su mi dug iz 2011.te drzali do proslog petka, dodje mi da sve fixne telefone prenesem u VIP ili SBB da fukaru vise ne finansiram.

Uostalom, eno ga LG G5, super telefon, 300€, bombonica.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZutiSS Isplati se 25.07.2017. 15:37 #637644

status: user
broj poruka: 28
Samo ako znas cigane koji su u prolazu ili studente koji beze iz zemlje i koji se nikad nece vracati. Castis 100 evra za fon od 800 evra.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 25.07.2017. 19:32 #637651

status: user
broj poruka: 1991
ovaj me podseca na drevnog `lorda` pbz-a .)

cuj g5, beda, nizta bez s8+++ :)

p.s.

kako ide ona reklama `ili jesi ili nisi`, ojhaaaa !!!

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
3277 ... 25.07.2017. 21:26 #637655

status: user
broj poruka: 90
Kakav bre lord, lord bi ga maznuo iz radnje vestom kung fu upotrebom makazica za nokte i to ne jedan nego 8 komada : )

Ma skapirao sam koj ce mi racq ta staklena krntija kad je G5 sasvim solidan a od ostatka da zbudzim nekog Ryzen-a da mi bolje radi Mahjong : )

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Detelina 25.07.2017. 21:41 #637656

status: user
broj poruka: 1234
Smeste te ovde:
http://www.uiks.mpravde.gov.rs/cr/articles/ustanove-za-izvrsenje-krivicnih-sankcija/kazneno-popravni-zavodi/kazneno-popravni-zavod-u-cupriji/

I samo okopavaš.
Šta zna dete šta je 25 hektara



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @3277 26.07.2017. 08:40 #637671

status: user
broj poruka: 1991
uzmi ti to malo jada sto si skupio i ulozi u majning makinu, ima ingerencija da ce bitkoin rasti astronomski u narednih par godina.

Ko zna koliko g5 ces tada moci kupiti .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 26.07.2017. 10:22 #637673

status: user
broj poruka: 9460
Hehhe, Srbija puna ovakvih likova. Sta li mu se sve mota po glavi kad je dosao na ovakvu ideju? Bilmez, umesto da ucini neko dobro delo pa da se ponosi sa sobom, al jok, nece da moze. :) Da ti treba za hranu, razumem..Jebo te telefon.
A sad brisite ovu bruku sa foruma. Tema + nalog u kantu.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: ... 26.07.2017. 16:28 #637684

status: user
broj poruka: 7761
Pravo zboris...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Hehhe, Srbija puna ovakvih likova. Sta li mu se sve mota po glavi kad je dosao na ovakvu ideju? Bilmez, umesto da ucini neko dobro delo pa da se ponosi sa sobom, al jok, nece da moze. :) Da ti treba za hranu, razumem..Jebo te telefon
:: A sad brisite ovu bruku sa foruma. Tema + nalog u kantu
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
3277 ... 26.07.2017. 20:32 #637699

status: user
broj poruka: 90
Zasto u kantu? Jel zato sto taj usrani mts sa najgorom pokrivenoscu u Evropi dobija te iste telefone uz rabatchinu od 20-30% ??? Pa zasto ne biti Robin Hud??? Ej bre da ne dignes slusalicu jebenog fiksnog te izadje 600-700 dinara??? Ali jebi ga drzavni monopol, pa sav ADSL ide preko tih dzukela, zahvaljujuci njima mora i SBB da mi jashe kichmu...
Drze mi dug koji je 2011te bio 3000 i nesto i nabiju ga na 6000. Platim proviziju lopovfajzenu 200 dinara. I oce kreditni biro, oce ovo, oce ono, pa ne uzimam A8 6.0 W12 na lizing nego unakazeni sljamsungov flagship pobogu.
Pa tacno bi ga sutra raspucao o kaldrmu kad bi krenuo sa porukom ``pazite da ne zamastite svemocnu kameru od 12MP`. Pa jbg za 700-800 skoro profi rang DSLR Canon ili Nikon aparata.
Laptop kakav sanjas a komp kakav nisi video ni u snu.

Eto to su bili motivi a da mi od tih 36x5599 naprave jedno 400000 kroz koju godinu vala necu, ma bre to djubre treba dati Deutsche Telekomu ili Austrijancima za tepsiju ribe, ljudima koji znaju da vode biznis a ne da jashu sirotinji po grbachi.

Neka je tema, da se neko ne zajebe sa ovo udbasko-policijskom firmom.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Kaldrma 26.07.2017. 21:31 #637700

status: user
broj poruka: 1234
Izgleda da ga nećeš raspucati.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs