Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Srpska posla - sniženja i akcije
STRANA 1 OD 1
mali3538 Srpska posla - sniženja i akcije 04.08.2017. 13:46 T65133

status: user
broj poruka: 115
Gledam sad, vidim jedna firma izbacila Zotac 1080 8gb na akciju,
Cena je bila neka, nebitno i sad nova cena, bem ti akcije da li je normalno da neko spusti cenu za 4,4% i da to nazove akcijom, da su bar 10% ili 20% dali ne dali su 4.4%, sad mi dođe da psujem kao onaj u onom starom klipu zbogom kikindo (na k te nabijem).
Ma bre dokle će ovo u Srbiji biti ovako? Zašto se tako igraju sa kupcima? Ovo obaranje cene bi trebalo da bude trajno jer je u tom rangu, spuštanja cene. Takođe drže cene laptopovima i raznim komponentama iste čak i nako godinu dana od izlaska modela, i onda kad im ostanu dva komada, spuste 10-20% kao akcije, ali to je BRE model koji više nije aktuelan star dve godine....DA LI JE MOGUĆEEEEEEEE, DA BAR RADNIKE PLAĆAJU SHODNO MARŽAMA, NEGO NE, MORAM DA VRATIM ULOŽENO ISTI MESEC ILI ISTE GODINE, BMW PUA 6 ZA ĆERKU DRUGI MESEC OD POČETKA POSLOVANJA, A ZA SINA BMW PUTA PET, POSTAJETE KAO MALINARI, DRŽAVO POMAGAJ UBILA MI SUŠA SVE A NIGDE NAVODNJAVANJA JER TREBA ULOŽITI...MRŠ, NISAM JA OD OVE FELE OTPAO.............AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

JAJARE BRE!!!!!

Bitno: Nisam navodio naziv firme jer je totalno nebitan, svi to rade na taj isti hebeni način. Takođe ne kupujem grafičku, samo mi je dopizdelo...hvala na razumevanju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Hmmm... 06.08.2017. 11:54 #637916

status: user
broj poruka: 7761
To ti je dokaz da su zarade male i da nema prostora za veca snizenja nego jedva procenat koji moze da se prebroji na prste jedne ruke...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mali3538 ma.... 09.08.2017. 13:02 #637949

status: user
broj poruka: 115
uvoznički lobi ovo ono...ali realno to nije čak ni toliko sniženje, jer je ona cena formirana po kursu koji je bio 123.xx, a sad je 119.xx, tako da i to nije sniženje od 4.4%, nego 1.5%....

TOLIKO!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs