Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
rtl8192se Windows 10 x64
STRANA 1 OD 1
MACHINE rtl8192se Windows 10 x64 12.08.2017. 19:10 T65151

status: user
broj poruka: 5696
Da li neko ima ili moze da mi extractuje sys/dll za ovaj WiFi adapter ako je ima. Jedino sto imam je v2021.2013 za Windows 8.1 ali nije stabilan

Hvala

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: rtl8192se Windows 10 x64 12.08.2017. 21:14 #638079

status: user
broj poruka: 18940
Ako hoces da extract-ujes, probaj pomocu 7-zip. Samo sto to nije predvidjeno da se extractuje na taj nacin, ne znam sta ces posle s tim fajlovima.

PS obrati se Realtek-u da ti posalju drajver za W10 x64. Tako sam ja jednom uradio za Promise, nigde nije bilo drajvera, poslali su mi odgovarajuci.

:: Da li neko ima ili moze da mi extractuje sys/dll za ovaj WiFi adapter ako je ima. Jedino sto imam je v2021.2013 za Windows 8.1 ali nije stabila
::
:: Hval
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Igore, sta mislis pod ``sta ces posle...`` 12.08.2017. 23:21 #638080

status: user
broj poruka: 10985
Control panel/device manager (ili ```devices and printers``) ako je adapter prikazan kao ``nepoznat``to jest ``ima ga`` ali nix funkcioniert...
Manuelna instalacija, nepoznati hardver, odredite folder u kojem se nalazi drajver (koji smo upravo ekstraktovali i sve fajlove smestili u neki temp folder)... Pa ako radi, radi. Ako ne radi, morace nesto drugo...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ako ti nije moranje batali... 13.08.2017. 01:08 #638081

status: user
broj poruka: 9380
Nikada neces naterati da radi kako treba, pogotovo ne sa enkriptovanim mrezama na OSu mladjem od Win XP.

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Igore, sta mislis pod ``sta ces posle...`` 13.08.2017. 07:13 #638082

status: user
broj poruka: 18940
Tu se ubacuje .dll i .inf, a ne sadrzaj istih bez ekstenzija. Nebitno, cudi me da mu ne radi drajver od Windows 8, mozda bi mogao da zameni wifi karticu, ili na kraju da ubaci USB karticu, ili da batali taj windows 10 i vrati na 7.


:: Control panel/device manager (ili ```devices and printers``) ako je adapter prikazan kao ``nepoznat``to jest ``ima ga`` ali nix funkcioniert..
:: Manuelna instalacija, nepoznati hardver, odredite folder u kojem se nalazi drajver (koji smo upravo ekstraktovali i sve fajlove smestili u neki temp folder)... Pa ako radi, radi. Ako ne radi, morace nesto drugo..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MegaTon RTL8192EE 13.08.2017. 09:32 #638083

status: user
broj poruka: 200
A ovaj drajver ti ne radi radnju, piše da je za win 10?:

https://tinyurl.com/ydenzdkq

2023.56.0502.2017
...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Ovaj za Win 8.1 13.08.2017. 10:08 #638084

status: user
broj poruka: 5696
Pravi problem.

MegaTon, skidao sam te ali to nisu SE vec EE i nece da radi sa njima

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Ovaj za Win 8.1 13.08.2017. 17:14 #638087

status: user
broj poruka: 18940
Onda lepo skini driver pack solution, ili snappy driver i naci ce ti iz paketa


:: Pravi problem
::
:: MegaTon, skidao sam te ali to nisu SE vec EE i nece da radi sa njim
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs