Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Sajt polovni automobili problem...
STRANA 1 OD 1
perrakojot Sajt polovni automobili problem... 13.09.2017. 14:35 T65231

status: user
broj poruka: 985
Ponekad posetim sajt,i ranije uvek je kad gledam neki oglas bila je opcija ``klikni za broj telefona`` kliknem na nju i pokaze se broj prodavca automobila.... sada pise klikni da vidis broj,kada kliknem na opciju pojavi se malo prozorce ``Open URL.tel protocol`` i kad kliknem na tu opciju ,otvori mi se skajp i dalje ne mogu da dodjem do broja prodavca automobila??? Guglao sam o ovome ali nema nikakvih postova vezanih za moj problem... Da li neko zna sta mi je raditi.... OS mi je win sedmica 64 bit..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 13.09.2017. 16:35 #638983

status: user
broj poruka: 1372
Probaj drugi pretraživac ili resetuj ovaj (potpuno, sa brisanjem svega).


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Pogledaj u ``add-ons``/``plugins``/ ``extensions`` 13.09.2017. 17:32 #638985

status: user
broj poruka: 10985
brauzera - mozda se skajp nametnuo kao default za ``pozivanje tel. brojeva`` (sto inace radi i na mob. telefonima).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 13.09.2017. 17:40 #638986

status: user
broj poruka: 9460
Verovatno je ovo sto tortilja napisa. Mozes broj videti i ako ides desni klik pa inspect element ako je bas hitno, a ne sredis uskoro.
Kod mene prvi klik otvori broj, a kad kliknem jos jednom, otvori prozor `open with gde je Skype kao opcija`

Trebali su da stave posebno kontakt mob i posebno viber i sta vec...i ne bi se desavali ovi bagovi.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot nece 13.09.2017. 20:45 #638992

status: user
broj poruka: 985
resetovan chrome,proban drugi browser,probana podesavanja chroma ekstenzije addoni,cak sam i u skajpu iskljucio opcije da bilo kakve linkove otvara,i opet ih otvara skajp... cak skroz ugasim skajp,kliknem na broj telefona,skajp se sam pali automatski otvara link url protokol.... kakav zajeb.... jel ima jos neko neki predlog????


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: ... 13.09.2017. 21:15 #638993

status: user
broj poruka: 985
da ne zaboravim da ti se zahvalim,za hitno(a trebalo mi je hitno) radi opcija inspect element,dobijem broj fona,i hvala za to nisam ni znao :)


:: Verovatno je ovo sto tortilja napisa. Mozes broj videti i ako ides desni klik pa inspect element ako je bas hitno, a ne sredis uskoro
:: Kod mene prvi klik otvori broj, a kad kliknem jos jednom, otvori prozor `open with gde je Skype kao opcija
::
:: Trebali su da stave posebno kontakt mob i posebno viber i sta vec...i ne bi se desavali ovi bagovi
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs