Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Lično iskustvo sa VIP-ovom NEO 2 tarifom
STRANA 1 OD 1
Krieger Lično iskustvo sa VIP-ovom NEO 2 tarifom 23.09.2017. 00:23 T65262

status: user
broj poruka: 312
Po prvi put u životu sam stekao osećaj da ne moram da brinem da li ću pričati 3 ili 33 minuta sa osobom koju zovem. Sa mnogim prijateljima sam postao bliži jer prosto više ne moram da vodim računa o tome koliko dugo razgovaramo i da razgovore završavam sa `izvini, ostalo mi je još malo besplatnih minuta`. Fiksni telefon gotovo da i ne koristim, prosto mi nije potreban, šta više razmišljam i da ga uklonim. 2 GB neta su možda nekome malo ali meni je to i previše, uvek pretekne bar 1 GB na kraju meseca.
Ukratko - najbolja stvar koja mi se desila ove godine, apsolutno sam prezadovoljan i ovim postom i ovom temom želim da pozdravim kompletan kolektiv VIP-a jer za 999,00 dinara mesečno zaista, ali zaista mi pružaju osećaj ponosa što sam njihov korisnik a drugim operaterima objašnjavaju kako se radi posao i kako funkcionišu stvari u razvijenom svetu.

Ako još neko od članova PCBerze koristi neku od NEO tarifa evo prilike da podeli svoje iskustvo sa svima nama.
I za kraj, s obzirom da je ovo moj prvi post na PCBerzi - želeo bih da pozdravim sve članove.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Kako te placaju... 23.09.2017. 00:25 #639297

status: user
broj poruka: 10984
Po retku (red, linija teksta) ili djuture? Eh, prava je sramota da ti ovo bude prvi post na Forumu. Osim ako je ujedno poslednji (cemu se iskreno nadamo) pa ti zbog toga oprastamo...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 23.09.2017. 00:45 #639298

status: user
broj poruka: 9460
Ako si se zblizio :D
Ako ti je neogranicenost kredita pomogla u tome, onda svaka cast. Iskreno, nikada nisam voleo te likove koji imaju neograniceno, ne mozes da spavas od njih, u pm. Za svaki qurton te cimaju i dave po pola sata...
1000 minuta u mrez, 500 ka svima i sl, omg. Sve to treba ukinuti i lepse ce da se zivi.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: Kako te placaju... 23.09.2017. 00:58 #639299

status: user
broj poruka: 1261
Hhahahahah torto upišah se od smeha. :D
A tekst napisan kao da je za snimanje reklame. Nešto jadnije dugo ne pročitah...
Naše nade su bile uzaludne. Ne da mu nije poslednji post nego je pored prvog odvalio još tri i to oglasa!

- - - -
Intel i7 3770K @4.6GHz + HyperTX2 Custom, Gigabyte Z77X-UD5H, Kingston HXS 32GB DDR3 2400MHz, Gigabyte GTX1070 G1 Gaming, LG 25`` Ultrawide 2.5k, SiliconPower S60 2x120GB SSD RAID0, Samsung F3 2x500GB RAID0, Crucial BX100 250GB, Stor
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Trebalo bi mu odvaliti shupak... 23.09.2017. 01:14 #639300

status: user
broj poruka: 10984
pa da vidi sta je zadovoljstvo zblizavanja... To je, verovatno, onaj peder koji se do sada ``zvao`` wanderer (ili tako nekako)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
100tinalog Re: Kako te placaju... 23.09.2017. 03:00 #639303

status: user
broj poruka: 1219
Hahaha

Ti uvek lepo ukopas svakog :P.

Evo jedan njegov komentar:

https://imgur.com/a/ZfgJp

GET A FUCKIN` DAMN LIFE DRUZE, poserem se bre na tu pcberzu smrdljivu, sve go psihic do psihica.


https://valid.x86.fr/7b071p
https://valid.x86.fr/a/s0pb9u



:: Po retku (red, linija teksta) ili djuture? Eh, prava je sramota da ti ovo bude prvi post na Forumu. Osim ako je ujedno poslednji (cemu se iskreno nadamo) pa ti zbog toga oprastamo..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Jbt... 23.09.2017. 03:10 #639304

status: user
broj poruka: 312
Petak na subotu, okačim tri i više nego korektna oglasa gde maltene poklanjam svoju imovinu ko zna kome a u nadi da će otići u prave ruke odnosno u ruke koje nemaju puno. U 2.10 me budi sms nekog gospodina koji pita gde da preuzme SSD. Onda ovaj udario sa mejlovima kako sam sve mogao u jednu temu a ovi iznad njega umislili da radim za VIP a ja samo pohvalio to što za crvenu mogu da pričam broj dana u mesecu x 24 x 60 minuta.
Strašno. Pa je li moguće da su vam svima toliko spaljeni mozgovi?

EDIT: Oglasi uklonjeni, SSD, USB i TV će biti poklonjeni užoj i široj familiji jer odavde zovu nekakvi čudaci koji jedva hvataju signal sa s8micom iz centra grada i sl. buržoazija, tako da s obzirom da se gađate evrima što bih ja bio Deda Mraz pa da vam dajem nešto ispod cene i to ne ispod cene nego ispod zdravog razuma od cene.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs