Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Firefox Quantum
STRANA 1 OD 1
JovanZ Firefox Quantum 26.09.2017. 19:53 T65273

status: user
broj poruka: 2998
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/quantum/

Izasla beta. Radi brze i izgleda malo cistije.
U novembru ovo postaje zvanicna verzija.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 27.09.2017. 00:27 #639466

status: user
broj poruka: 3974
Dok je Hroma, nece Lisica na dnevnu svetlost.. :D

Lagane PC igre! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 27.09.2017. 08:04 #639472

status: user
broj poruka: 18940
Dobra je dosta lisica sada, bolja nego ranije, sada je koristim malo vise nego chromium (portable x64), Waterfox, Cyberfox, Firefox, ima mnogo derivata koji su odlicni, ne mogu da se odlucim, taman je legao ovaj Quantum da stavi tacku.

EDI: odusevljen sam! Vrlo fluidno radi, izmenjen interface, izmenjen menu, stranice se ucitavaju u momentu i bez ikakvog kocenja, cak i PCBerza radi mnogo bolje .
Kada se pogase animacije, radi jos brze. Extra ce biti ovaj Quantum, brzi je od Yandex-a.

:: Dok je Hroma, nece Lisica na dnevnu svetlost.. :
::
:: Lagane PC igre! https://goo.gl/nReEin
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Elfusion Instalirao 27.09.2017. 22:06 #639495

status: user
broj poruka: 414
Prvo sam koristio Operu(davno ..davno) i bila super, e onda izasle nove verzije i svaka imala neku gresku. Te nece da otvori stranicu te download otvara kao stranicu i pokaze neke hijeroglife itd i predjem na firefox. Tada firefox, iako je bio nesto komplikovaniji od Opere, bio je stabilan. Brz, stabilan i lep browser. E onda pocele nove verzije i ista prica kao sa Operom samo druge greske. Zadnja verzija zna da se zapucava kada gledam film na odredjenim plejerima(opera i chrome rade ok, naravno sve probao i nisam resio, uglavnom problem je u vezi sa prevelikim koriscenjem memorije), bittrex baguje, zauzima memorije previse, jedino sto sam uspeo da ga ubrzam na nekim sajtovima iskljucivanjem addblockplusa i koriscenjem uBlock_a. Uopsteno, stvara glavobolju pri koriscenju. Sad sam instalirao ovaj novi pa cu da vidim. Brzi je ali vreme ce pokazati da li je ok.(mada je i beta tako da ako naidjem na neki problem i nije neocekivano)
Elektrofusion
Powered by ReactorSuperial

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Fox je mama. 28.09.2017. 08:21 #639507

status: user
broj poruka: 10985
Poslednje 3-4 godine ISKLJUCIVO ff-a koristim. Derivate (water, sky i ine per-verzije) ostavljam Emiracanima. U firmi, privatno, na sedmici i na desetici. Chrome se isuvise namece, kada se zjebe nece da se oporavi kako treba, ako ga uklonis i krenes na reinstall, nayebo si... Uvlaci se u sistem kao porub u guzicu, hteo bi da i na window$u bude Kalif umesto Kalifa, e nece da moze...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Da mi je znati od cega zivi ta Mozila? 28.09.2017. 08:37 #639509

status: user
broj poruka: 7761

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Instalirao 28.09.2017. 09:43 #639510

status: user
broj poruka: 18940
Ovo je beta, moglo bi se reci da je stabilna, jer to je verzija pre `final`. Ne znam sta su radili, ali ocigledno su izmenili dosta toga, jer se vidi velika razlika, ne samo u brzini, vec i radu.

@Abneru, slobodno se informisi, imaju oni od cega da zive, isto kao i Google :)


:: Prvo sam koristio Operu(davno ..davno) i bila super, e onda izasle nove verzije i svaka imala neku gresku. Te nece da otvori stranicu te download otvara kao stranicu i pokaze neke hijeroglife itd i predjem na firefox. Tada firefox, iako je bio nesto komplikovaniji od Opere, bio je stabilan. Brz, stabilan i lep browser. E onda pocele nove verzije i ista prica kao sa Operom samo druge greske. Zadnja verzija zna da se zapucava kada gledam film na odredjenim plejerima(opera i chrome rade ok, naravno sve probao i nisam resio, uglavnom problem je u vezi sa prevelikim koriscenjem memorije), bittrex baguje, zauzima memorije previse, jedino sto sam uspeo da ga ubrzam na nekim sajtovima iskljucivanjem addblockplusa i koriscenjem uBlock_a. Uopsteno, stvara glavobolju pri koriscenju. Sad sam instalirao ovaj novi pa cu da vidim. Brzi je ali vreme ce pokazati da li je ok.(mada je i beta tako da ako naidjem na neki problem i nije neocekivano
:: Elektrofusio
:: Powered by ReactorSuperia
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs