Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Star Citizen rasprodaja
STRANA 1 OD 1
cvvelle Star Citizen rasprodaja 24.11.2017. 14:48 T65439

status: user
broj poruka: 715
Ako koga zanima a hteo je da se učipi za manje pare u Star Citizen, hteo da ulovi brod sa osiguranjem il` limited edition, eto mu prilike.
Tokom cele nedelje su napravili godišnju rasprodaju, počevši sa danas.

Ko voli, nek` izvoli.

Raspored popusta po danima:
November 24th – Anvil Aerospace
November 25th – Aegis Dynamics
November 26th – Ground Vehicles and Alien Ships
November 27th – Origin Jumpworks
November 28th – Consolidated Outland
November 29th – Roberts Space Industries
November 30th – MISC (Musashi Industrial & Starflight Concern)
December 1st – Drake Interplanetary
December 2nd-4th – All Manufacturers On Sale

I besramna reklama za referentni kod, kad sam već tu: STAR-P4R6-7RPT

Daje neke sitnice onima koji iskoriste (novac, popust in game, još nešto tokom rasprodaje...), i neke sitnice meni (bez straha, nije gazda Jezda & Dafina model).

AMD FX 8350
Gigabyte GA-990XA-UD3
Kingston Hyperx Genesis 2x4gb 1600
Asus 970 Strix
Samsung f3 Spinpoint 1tb
WD black 1tb
Super Flower SF-800P14HE
Fractal Design Define R2 black pearl
Altec Lansing MX-5021
Dell UltraSharp u2412
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 24.11.2017. 15:11 #641249

status: user
broj poruka: 4506
brate gde ti vidis popuste, ove cene od 45$ su na sajtu godinu - dve.

6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Zar i ti, Cvele-sine?! 24.11.2017. 16:36 #641254

status: user
broj poruka: 10985
...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cvvelle Cene 24.11.2017. 17:27 #641255

status: user
broj poruka: 715
Vremenska razlika.

Ne bi bilo korisno da sam javio 10 sati nakon završetka prve ture rasprodaje.

Po danima, obrati pažnju na kategoriju rasprodaje (fiktivni proizvođači digitalnih letilica, da tako kažem).

AMD FX 8350
Gigabyte GA-990XA-UD3
Kingston Hyperx Genesis 2x4gb 1600
Asus 970 Strix
Samsung f3 Spinpoint 1tb
WD black 1tb
Super Flower SF-800P14HE
Fractal Design Define R2 black pearl
Altec Lansing MX-5021
Dell UltraSharp u2412

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cvvelle @torta 24.11.2017. 17:29 #641256

status: user
broj poruka: 715
I ja Torto, i ja. :D

Pretpostavljam i ti?

AMD FX 8350
Gigabyte GA-990XA-UD3
Kingston Hyperx Genesis 2x4gb 1600
Asus 970 Strix
Samsung f3 Spinpoint 1tb
WD black 1tb
Super Flower SF-800P14HE
Fractal Design Define R2 black pearl
Altec Lansing MX-5021
Dell UltraSharp u2412

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ne ja, b0gomi... Ja imam tovara... 24.11.2017. 17:53 #641257

status: user
broj poruka: 10985
http://1clickurls.com/3JmksRw


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 24.11.2017. 21:38 #641262

status: user
broj poruka: 4506
u sustini su na akciji precenjena govna koja niko ziv ni ne kupuje svakako. Sto nisu spustili osnovnii game paket pa da se kupi, cekam vec 600 godina i da izadje i da bude akcija neka.

Jebeni star citizen,raspala ALAVA govna.Nadam se da ce da propadnu.


6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cvvelle @torta 24.11.2017. 21:48 #641264

status: user
broj poruka: 715
Verujem Torto, verujem. :P

Koji paket si pazario? `Ajde sad, nemo` se stidiš.


AMD FX 8350
Gigabyte GA-990XA-UD3
Kingston Hyperx Genesis 2x4gb 1600
Asus 970 Strix
Samsung f3 Spinpoint 1tb
WD black 1tb
Super Flower SF-800P14HE
Fractal Design Define R2 black pearl
Altec Lansing MX-5021
Dell UltraSharp u2412

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cvvelle @ognjeni 24.11.2017. 21:52 #641265

status: user
broj poruka: 715
Jeste brate, sve tako.
:D

Sačekaj i pregledaj, niko ne bije po rukama da pazariš. Tvoj novčanik, tvoja stvar, ne moraš da se ljutiš tolko.

Dobro, jeste dug dev time, al` ti ga pretera.
Izašla A3.0 pre dva dana, a već poduže imaš akciju ako te zanima.

Pročitaj još jednom, SVE je na popustu, samo u različite dane.
Pogledaj `proizvođača` broda i uporedi koji dan je rasprodaja.

AMD FX 8350
Gigabyte GA-990XA-UD3
Kingston Hyperx Genesis 2x4gb 1600
Asus 970 Strix
Samsung f3 Spinpoint 1tb
WD black 1tb
Super Flower SF-800P14HE
Fractal Design Define R2 black pearl
Altec Lansing MX-5021
Dell UltraSharp u2412

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 24.11.2017. 21:57 #641266

status: user
broj poruka: 4506
Ma popizdeo sam brate vise, cekam ovu igru ko ozeblo sunce a vidim da nece biti igriva ako ne pljenes soma evrica na brodove.

A da ne pricam koliko se dugo pravi, bitno da su napravili 600 precenjenih modela za prodaju mesto da rade na razvoju.

I gde nije dugacko, 4 godine ravno je vec razvijaju. Jedva do alfe dosli i to v3 iliti 3.0.


6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cvvelle @ognjeni 25.11.2017. 04:06 #641285

status: user
broj poruka: 715
Ne znam šta da ti kažem. Mnogi drugi, a i ja se solidno snalazimo sa po jednim brodom od 15e, koliko smo na početku dali.

Prosečan razvoj jednostavnije igre traje od 3-5 godina (CoD i ostale copy/paste ne računamo), tako da zavisi šta si i koliko brzo hteo kad si kupovao ili ne paket.

Rasprodaja je počela inače.

AMD FX 8350
Gigabyte GA-990XA-UD3
Kingston Hyperx Genesis 2x4gb 1600
Asus 970 Strix
Samsung f3 Spinpoint 1tb
WD black 1tb
Super Flower SF-800P14HE
Fractal Design Define R2 black pearl
Altec Lansing MX-5021
Dell UltraSharp u2412

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Imix Debelo alavo govedo 28.11.2017. 08:18 #641358

status: user
broj poruka: 55
Kris se zaleteo i usrao motku sa što Ognjeni reče pravljenjem pun kurac brodova bez potrebe. Govnar debeli je tražio samo 2mil $ da napravi ceo projekat, a onda kada je video da ga cela planeta podržava, onda je počeo da koristi to maksimalno i da se alavo i bezobrazno ponaša. Pratio sam svaku njegovu akciju traženja od 100k do i preko 2 miliona $ za singl brod ukoliko se skupe sredstva. Svaki put kad skupi sredstva izbaci novu najavu za novi brod skuplji od prethodnog, a onda posle brdo vremena nikakvog razvoja održi konkurs za koji plati 15k $ grupama 3D modeling razbijača u fazonu ko napravi najbolji model broda dobija nagradu ali da taj model ima i sve propratne animacije. Apsolutno se takodje nadam da će govno smrdljivo da propadne jer ne zaslužuje slavu koja mu je udarila u glavu. Sa sredstvima koja su njemu na raspolaganju (do ~100 miliona se znalo javno a onda je nestao trag koliko je zapravo dobio novca, navodno 148 mil ali tačno se zaista ne zna jer govno krije to naravno)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cvvelle 2m$??? 29.11.2017. 13:25 #641401

status: user
broj poruka: 715
Ne bih druže da igram đavoljeg advokata, al` najskuplji paket koji je prodat (komplet igra sa svim brodovima, hangarima, čime ne) je koštao 15k$, sa doživotnim kartama za neka okupljanja i tome slično. A to je bilo tokom/odmah nakon kikstarta.

Najskuplji sad je 795.00$ a znamo i sami da ovi na zapadu troše više na lootbox-ove i specijalna izdanja ASScreed-a a ne bi me čudilo da je dobar deo i naših dao samo na WoW subskripciju više tokom godina.

Da je alavo, ne znam da li se to tako može reći (svaka firma gleda da zgrne kolko tržište dozvoljava), al` u odnosu na EA npr, ovo je mala maca i čisto kao suza.

Čitaj eulu i informiši se, ako ne odgovara, nemoj da kupuješ, skreni pažnju drugima ako nešto nije kako treba, al` nemo` da pljuješ, vadiš neke cifre iz vazduha i kiseliš grožđe ako je to samo tvoja lična preferenca.

Nije naš posao da određujemo ljudima koji voze kola od 100 soma evra kako će svoje pare trošiti i hoće li ili ne pazariti deci, ženi i sebi i9-ke da igraju Candy Crush il` kolekcionarske edicije igara.

AMD FX 8350
Gigabyte GA-990XA-UD3
Kingston Hyperx Genesis 2x4gb 1600
Asus 970 Strix
Samsung f3 Spinpoint 1tb
WD black 1tb
Super Flower SF-800P14HE
Fractal Design Define R2 black pearl
Altec Lansing MX-5021
Dell UltraSharp u2412

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Imix Re: 2m$??? 05.12.2017. 15:16 #641583

status: user
broj poruka: 55
Ne znam gde si se ti tu našao uvredjen osim ako ti debeli nije neki daleki rod ili si dao gomilu para pa si se osetio prozvanim. Ja pljujem njega ne ljude koji su ga podržali i dali mu novac. Ako već nećeš da igraš djavoljeg advokata čemu onda post? Ja sam informisan dovoljno ali ti očigledno nisi i ne vidim ni jedan jedini razlog da uopšte komentarišeš moj post iznad ako je već kako si sam naveo moja lična preferenca. Svakako da nije samo moje ali to nije ni bitno, bitno je da ti nemaš pravo da odredjuješ da li je neko merodavan da da kritiku ili ne. Ono što sam ja napisao su konkretne činjenice koje su poznate. Neko će to da zanemari neko neće jer nekome nije bitno to što je debeli alavo govno, a opet nekome jeste. Neko samo hoće pošto poto da nešto dobije, ja neću i shodno tome iznosim stav prema tome.


:: Ne bih druže da igram đavoljeg advokata, al` najskuplji paket koji je prodat (komplet igra sa svim brodovima, hangarima, čime ne) je koštao 15k$, sa doživotnim kartama za neka okupljanja i tome slično. A to je bilo tokom/odmah nakon kikstarta
::
:: Najskuplji sad je 795.00$ a znamo i sami da ovi na zapadu troše više na lootbox-ove i specijalna izdanja ASScreed-a a ne bi me čudilo da je dobar deo i naših dao samo na WoW subskripciju više tokom godina
::
:: Da je alavo, ne znam da li se to tako može reći (svaka firma gleda da zgrne kolko tržište dozvoljava), al` u odnosu na EA npr, ovo je mala maca i čisto kao suza
::
:: Čitaj eulu i informiši se, ako ne odgovara, nemoj da kupuješ, skreni pažnju drugima ako nešto nije kako treba, al` nemo` da pljuješ, vadiš neke cifre iz vazduha i kiseliš grožđe ako je to samo tvoja lična preferenca.
::
:: Nije naš posao da određujemo ljudima koji voze kola od 100 soma evra kako će svoje pare trošiti i hoće li ili ne pazariti deci, ženi i sebi i9-ke da igraju Candy Crush il` kolekcionarske edicije igara
::
:: AMD FX 835
:: Gigabyte GA-990XA-UD
:: Kingston Hyperx Genesis 2x4gb 160
:: Asus 970 Stri
:: Samsung f3 Spinpoint 1t
:: WD black 1t
:: Super Flower SF-800P14H
:: Fractal Design Define R2 black pear
:: Altec Lansing MX-502
:: Dell UltraSharp u241
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Imix Re: 2m$??? 05.12.2017. 15:19 #641584

status: user
broj poruka: 55
I još ovo, debelog možeš da posmatraš krz ljude koji nam vode državu. Dok ih ne izaberemo (dok im ne stavimo pare u džep) sve može, čim dobiju pare (pozicije) sve pada u vodi i razvlači se kao i kris što razvlači svog zvezdanog gradjanina.


:: Ne bih druže da igram đavoljeg advokata, al` najskuplji paket koji je prodat (komplet igra sa svim brodovima, hangarima, čime ne) je koštao 15k$, sa doživotnim kartama za neka okupljanja i tome slično. A to je bilo tokom/odmah nakon kikstarta
::
:: Najskuplji sad je 795.00$ a znamo i sami da ovi na zapadu troše više na lootbox-ove i specijalna izdanja ASScreed-a a ne bi me čudilo da je dobar deo i naših dao samo na WoW subskripciju više tokom godina
::
:: Da je alavo, ne znam da li se to tako može reći (svaka firma gleda da zgrne kolko tržište dozvoljava), al` u odnosu na EA npr, ovo je mala maca i čisto kao suza
::
:: Čitaj eulu i informiši se, ako ne odgovara, nemoj da kupuješ, skreni pažnju drugima ako nešto nije kako treba, al` nemo` da pljuješ, vadiš neke cifre iz vazduha i kiseliš grožđe ako je to samo tvoja lična preferenca.
::
:: Nije naš posao da određujemo ljudima koji voze kola od 100 soma evra kako će svoje pare trošiti i hoće li ili ne pazariti deci, ženi i sebi i9-ke da igraju Candy Crush il` kolekcionarske edicije igara
::
:: AMD FX 835
:: Gigabyte GA-990XA-UD
:: Kingston Hyperx Genesis 2x4gb 160
:: Asus 970 Stri
:: Samsung f3 Spinpoint 1t
:: WD black 1t
:: Super Flower SF-800P14H
:: Fractal Design Define R2 black pear
:: Altec Lansing MX-502
:: Dell UltraSharp u241
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cvvelle Udri po čoveku, nikako po činjenicama? :D 07.12.2017. 13:30 #641644

status: user
broj poruka: 715
Aj` da te udostojim odgovora i pitam, šta li ti napisa rođače?

Pomeša li ti to teren za basket iza zgrade sa forumom ili komentare Blica sa PC Berzom il` šta se desilo pa si krenuo da se žariš toliko?

Mani se tih šibicarskih fora `što si se osetio prozvano?`, nismo (valjda se računaš i ti tu) zaglavljeni u višim razredima osnovne škole tokom 90-ih.

Niko ne može da ti brani da imaš mišljenje i da kritikuješ, ali to ne znači da niko neće da te ispravi kad kreneš da siluješ to pravo i iznosiš `činjenice` i na njima baziraš svoje kritike a nemaš čime da ih potkrepiš (znaš, kao isti ti političari koje spominješ).

Ja ti samo ukazah da to što pričaš nema potporu i da si se malo razvitlao brojkama (opet kao ti naši političari) a ti krenuo da podbadaš kao da ti neko nešto duguje il` ti ne daj Bože ukrao nešto.

Summa summarum: Kritikuj šta god hoćeš, niko ne može da ti zabrani, al` ne širi neosnovanu propagandu dok lupaš u doboš.

Svi možemo da kritikujemo, al` kritika (a ni kritičar) nisu izolovani od kritike drugih. A ni podsmeha u krajnjem slučaju.

Ako pričaš nešto, nemoj da si deda Miladin koji iz ćoška viče `Svi ste vi budale, znam ja, ima tamo Drekavac kod vodenice!` i da se još nakostrešiš kad ti kažu da tamo vodenice nema il` se srušila pre 30 godina. :D


AMD FX 8350
Gigabyte GA-990XA-UD3
Kingston Hyperx Genesis 2x4gb 1600
Asus 970 Strix
Samsung f3 Spinpoint 1tb
WD black 1tb
Super Flower SF-800P14HE
Fractal Design Define R2 black pearl
Altec Lansing MX-5021
Dell UltraSharp u2412
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs