Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Tesla 58s356sf
STRANA 1 OD 1
mrspiss Tesla 58s356sf 30.11.2017. 05:48 T65451

status: user
broj poruka: 5
Otkako mi se polomila LG Plazma u transportu jurim po oglasima 60-65 inca tv ali su jako retki. Ima jedna Panasonic Viera 65ica za 700e sto mi je previse. Nije mi prioritet plazma vaznija mi je dijagonala jer sam se preselio u veci stan. Primetio sam ovaj tv u gigatronu da ide za oko 500e nov, a polovan na oglasima ima za 400. Da li neko ima iskustva sa Tesla televizorima, i koliko je kvalitetan zapravo u odnosu na strane brendove? Pozdrav!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 30.11.2017. 07:36 #641418

status: user
broj poruka: 2800
58 inca na 60hz i u rezoluciji 1080 je smešno.
Nije sve u velicini.Videceš pikselizaciju samo tako.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stevee Re: ... 30.11.2017. 07:53 #641420

status: user
broj poruka: 51
pa pitanje je i koliko daleko je od tv kad gleda, ako je vise od 2.5m, tesko da ce videti pixele... pogotovo sto rece se preselio u veci stan...
sto se tice tv, baci pogled na ove iz HU, mozda nadjes nesto ok, ali verovatno to vec znas.


:: 58 inca na 60hz i u rezoluciji 1080 je smešno
:: Nije sve u velicini.Videceš pikselizaciju samo tako
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ja sam imao iskustva sa 52` modelom (cini mi se) 30.11.2017. 12:54 #641429

status: user
broj poruka: 9369
Sve u svemu, nista spec. Koliko para toliko muzike. Boljih ima, ali za tu cenu nije bilo. Ne ocekuj previse. Radi posao. Kvalitet slike na SBB digitalnoj je korektan, na analognoj je sacuvaj boze, sto i nije nista novo, jer je u pitanju analogni signal na velikoj dijgonali. Opcijama se nisam igrao, samo sam ga montirao, preskenirao kanale, okrenuo se i otisao... :)

MBP Retina 13` Late 2012
macOS High Sierra

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrspiss sdf 30.11.2017. 14:16 #641430

status: user
broj poruka: 5
Koristio bih iskljucivo racunar kao izvor signala za gledanje filmova, tv ne gledam ni nemam antenu. Soba zamracena. Poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 30.11.2017. 23:19 #641436

status: user
broj poruka: 2800
43 inca na 60hz prema 200 ili 400 hz razlika je ogromna.
Ne mogu da zamislim kako to izgleada na 58 inca a u istoj rezoluciji.
Ako nemaš gde da pogledaš tako veliki tv vidi recimo 43 inca koji je hd ready tj u 720p rezoluciji i bice ti sve jasno.
Na 60 hz imaceš veliki lag i bice sve vrlo mutno.
Sve zavisi kakav ti je kvalitet slike bio na tom koji si imao.Ako je bio kako treba da bude onda ce ti ovo biti katastrofa.Ako je bio neki stariiiii model onda ce ti ovaj biti ekstra.
Plazma tehnologija se poprilicno razlikuje od ovog što želiš da uzmeš.
Kupovinom preko interneta možeš da vratiš ako nisi zadovoljan u roku od 14 dana tako da ti je to jedina zaštita ako nemaš gde da uživo vidiš tv.
Klasa tesla je na nivou vivax ili malo niža od fox a još niža u odnosu na vox ako ti ovo išta znaci


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrspiss dfgdfg 02.12.2017. 00:12 #641490

status: user
broj poruka: 5
molim te me uputu na sajt gde kod nas moze 14 dana proba

prvi tv mi je bio 42 lcd tad sam bio duduk i izglealo mi je ok, svaki tv sam koristio iskljucivo za pc filmove i igre
drugi tv 50ica plazma odusevio sam se bojama i motion blur je nestao
treci tv 60ica plazma pukla u transportu samo vec tv bio i novija generacija to me odusevilo sto je veci
cetvrti tv 47 lcd sto sma nasao iz 2008me phillips za 130e dok ne skupim pare za 6icu plazmu
koristim ga 4 meseca, dobro sam upoznat sa kvalitetom slike plazme i itd i nije TOLIKA razlika da li je 60hz li 600hz.. plazme jedine realno mogu preko 60 efektivno, led samo upscale radi. znaci primetan je minimalan motion blur kada igram online sc2 na primer i sve se brzo desava ili gledam akcioni film. daleko je veca razlika u bojama i kontrastu lcd je dosta losiji tu ali odradjuje dobro posao za svoje godine i tip kada sam malo kalibraciju doveo u red. Sve uvemu plazmu bih uzeo i 50 ako naleti zbog slike, ugao gledanja nije bitan jer sam uvek u centru tva. pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 02.12.2017. 17:51 #641508

status: user
broj poruka: 2800
Bilo gde online.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrspiss asdasd 03.12.2017. 08:03 #641533

status: user
broj poruka: 5



primer prodavnice pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 03.12.2017. 18:21 #641546

status: user
broj poruka: 2800
Svaka kupovina preko interneta ti daje tu mogucnost.
Bilo koje narucivanje iz bilo koje prodavnice online dobijaš uputstvo o raskidu ugovora u roku od 14 dana.
Recimo emmi tu je uglavnom najjeftinije.
https://goo.gl/1Wiq3d

Član 6

Ukoliko se proizvodi kupuju na daljinu (npr. preko internet sajta Prodavca) i isporučuju na adresu kupca, kupac ima pravo da da odustane od ugovora zaključenog na daljinu, u roku od 14 dana, bez navođenja razloga i dodatnih troškova, osim troškova vraćanja robe, koje u ovom slučaju snosi Kupac. Kod ugovora o prodaji robe, rok od 14 dana računa se od trenutka kada roba dospe u državinu Kupca, odnosno trećeg lica koje je odredio Kupac, a koje nije prevoznik. Kada Kupac jednom porudžbenicom naruči više vrsta roba koje se isporučuju zasebno, rok od 14 dana počinje da teče kada poslednja vrsta naručene robe dospe u državinu Kupca, odnosno trećeg lica koje je odredio Kupac, a koje nije prevoznik. Rok iz ovog stava ističe protekom poslednjeg časa poslednjeg dana roka.

Kupac ostvaruje pravo na odustanak od ugovora izjavom koju može dati na posebnom obrascu za odustanak od ugovora zaključenog na daljinu, odnosno izvan poslovnih prostorija ili na drugi nedvosmislen način (u daljem tekstu: obrazac za odustanak). Izjava o odustanku od ugovora kod ugovora na daljinu i ugovora koji se zaključuju izvan poslovnih prostorija smatra se blagovremenom ukoliko je poslata Prodavcu u roku iz stava 1. ovog člana. Izjava o odustanku od ugovora proizvodi pravno dejstvo od dana kada je poslata Prodavcu. Ako Prodavac omogući Kupcu da elektronski popuni i pošalje obrazac za odustanak, dužan je da ga o prijemu obrasca bez odlaganja obavesti u pisanoj formi ili na drugom trajnom nosaču zapisa.

Prodavac će u trenutku zaključenja ugovora, a najkasnije prilikom isporuke robe predati Kupcu u pisanoj formi ili na trajnom nosaču zapisa obrazac za odustanak i primerak potpisanog ugovora. Obaveštenje Kupcu iz člana 27. st. 1. i 2. Zakona o zaštiti potrošača (adresi poslovanja Prodavca, adresi, broju faksa i adresi elektronske pošte Prodavca na koju Kupac može da izjavi reklamaciju i ceni robe) nalazi se u tekstu ovog ugovora.

Protekom roka iz stav 1 ovog člana, prestaje pravo Kupca na odustanak od ugovora.

Prodavac je u slučaju zakonitog odustanka od ugovora dužan da Kupcu bez odlaganja vrati iznos koji je Kupac platio po osnovu ugovora, a najkasnije u roku od 14 dana od dana kada je primio obrazac za odustanak. Prodavac može da odloži povraćaj sredstava dok ne dobije robu koja se vraća, ili dok Kupac ne dostavi dokaz da je poslao robu Prodavcu u zavisnosti od toga šta nastupa prvo. Kupac je dužan da vrati robu Prodavcu ili licu ovlašćenom od strane Prodavca, bez odlaganja, a najkasnije u roku od 14 dana od dana kada je poslao obrazac za odustanak. Kupac snosi isključivo direktne troškove vraćanja robe. Kupac je isključivo odgovoran za umanjenu vrednost robe koja nastane kao posledica rukovanja robom na način koji nije adekvatan, odnosno prevazilazi ono što je neophodno da bi se ustanovili priroda, karakteristike i funkcionalnost robe. Kupać će proizvod vratiti u neoštećenoj originalnoj ambalaži, sa svom pripadajućom dokumentacijom koja se nalazi u originalnom pakovanju i u istom stanju u kakvom je i isporučen, bez ikakvih mehaničkih ili bilo kakvih drugih oštećenja.

Formular za odustank od ugovora možete skinuti i popuniti ovde.

Kupac nema pravo da odustane od ugovora u slučaju:
1) isporuke robe ili pružanja usluga čija cena zavisi od promena na finansijskom tržištu na koje Prodavac ne može da utiče i koje mogu nastati u toku roka za odustanak.
2) isporuke robe proizvedene prema posebnim zahtevima Kupca ili jasno personalizovane.
3) isporuke zapečaćene robe, zapečaćenih audio, video zapisa ili računarskog softvera, koji su otpečaćeni nakon isporuke.
4) isporuke robe koja se, nakon isporuke, zbog svoje prirode neodvojivo meša sa drugom robom.
5) isporuke digitalnog sadržaja koji nije isporučen na trajnom nosaču zapisa ako je izvršenje započelo posle prethodne izričite saglasnosti Kupca i njegove potvrde da zna da na taj način gubi pravo na odustanak od ugovora.

Ovim Ugovorom Kupac daje izričitu saglasnost isporuke digitalnog sadržaja koji nije isporučen na trajnom nosaču zapisa i potvrđuje da zna da na taj način gubi pravo na odustanak od ugovora.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Zapečaćena raoba 05.12.2017. 11:50 #641580

status: user
broj poruka: 1234
Svaki Samsung mobilni tlefon je zapečaćen.
Televizori isto tako.
Tako da tu vraćanja nema.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 Re: Zapečaćena raoba 05.12.2017. 18:09 #641587

status: user
broj poruka: 2800
Ima.


:: Svaki Samsung mobilni tlefon je zapečaćen
:: Televizori isto tako
:: Tako da tu vraćanja nema
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs