Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Pitanje vezano za Tesla tv 43s357sfs
STRANA 1 OD 1
AaAa Pitanje vezano za Tesla tv 43s357sfs 30.11.2017. 15:57 T65453

status: user
broj poruka: 657
Kolega je kupio ovaj tv i nakacuo sve kako treba..Ima problem sa uredjivanjem programa?Konkretno..Tv mu automatski nadje programe ali ih poredja azbucnim redom.On hoce da ih preuredi kako njemu odgovara ali u opcijama ima samo neki favorite i nesro za slicno podesavanje,ali nema opciju nigde da on upise brojku na kojem bi hteo da mu bude taj kanal?Znaci ne moze nikako da se snadje kako da uredi programe po njegovoj zelji..primer: da mu RTS bude na kanalu 3.
Ako neko moze da pomogne,bilo bi extra..jer se covek pati ceo dan sa tim.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger ... 01.12.2017. 02:20 #641439

status: user
broj poruka: 312
O zivote gorak li si... Djokovic nazove kera po Tesli, Jevrosimovic svoju ``prestiznu`` robnu marku, ... jedini svetli primer su Ameri i automobilska kompanija... Covece kako ne cenimo svoje umove!

Nek okrene ComKrade sutra posle 9h pa nek pita, oni su valjda pisali kod i znaju kako i sta.

Btw, gledanje analogne TV na 43``? Zgrazavajuce. Makar da je Samsung da to ispegla filterima pa da zalici na nesto...

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gray I ja sam se namučio 02.12.2017. 01:39 #641492

status: user
broj poruka: 170
na ćaletovom TV-u iako nije tesla. Sredio sam to ovako. Ubacivao sam favorite progame i to redom kojim je on hteo da mu kanali budu. Zatim preimenovao favorite u neko ime i aktivirao. Sada su mu programi poređani po redosledu koji on želi :)


Dovie`andi se tovya sagain.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs