Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Gaming Headset preporuka
STRANA 1 OD 1
Hyper Gaming Headset preporuka 10.12.2017. 19:34 T65475

status: user
broj poruka: 563
Kao sto naslov kaze zelim da kupim neke kvalitetnije slusalice za igranje i muziku....
Za oko mi je zapao Asus ROG Orion Pro,sada ako ima bolji za 100e koliko planiram da ulozim recite...

Unapred hvala na odgovorima...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt ... 10.12.2017. 21:21 #641700

status: user
broj poruka: 394
Slicno kao tvoj nick, HyperX Cloud 2. Ima sa bogatijim(Revolver) i siromasnijim(Core, Stinger) pakovanjem, vidi sta ti treba a sta je nepotrebno. Ja sam uzeo Cloud 2 za oko 90e. Meni zvuk savrsen mada nisam neki audiofil, pogledaj rivjue, uglavnom ih bas hvale.

___________________________________
ERIN GO BRAGH


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque re: 10.12.2017. 22:28 #641702

status: user
broj poruka: 1060
skoro sam nabavio nešto starije, ali sam baš jako jako prijatno iznenađen zvukom, Steelseries Siberia, al kolko im se kreće cena sad, pojma nemam

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 11.12.2017. 12:55 #641712

status: user
broj poruka: 12785
Kupi nešto kršteno, u smislu BeyerDynamic, AKG ili Sennheiser... Svojevremeno tokom godine je bio BeyerDynamic DT770 za 120 evra u Playeru da se uzme, kvalitet zvuka je bukvalno iznad svakog gaming headseta koji sam čuo.

Cloud je ok ispod 100 evra, ali Steelseries nema tu šta da traži. Imam trenutno Siberia V2 i Cloud pored sebe, Steelseries ne daje zvuk kao Cloud. Čak sam jedno vreme imao Siberia Elite, daje bukvalno identičan zvuk kao Siberia V2 i V3. Da ne pominjem da ti je Siberia serijal notorno poznat kao headset koji random crkava.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hyper Re 11.12.2017. 19:00 #641721

status: user
broj poruka: 563

Videcu oko ovog hyperx ili da izdvojim malo vise za BeyerDynamic DT770,hvala svima u svakom slucaju....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque pazi 11.12.2017. 19:02 #641722

status: user
broj poruka: 1060
Daum je objasnio.. jbg sad, ako ti treba i mikrofon ako peglaš multi, onda jbg, a inače neke stereo `firmirane` sluške će da pojedu bilo koje `gejmerske` :)
I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs