Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Gde cu sad, moja ruzo...
STRANA 1 OD 1
Krieger Gde cu sad, moja ruzo... 22.12.2017. 15:09 T65512

status: user
broj poruka: 312
https://techcrunch.com/2017/12/22/bitcoin-crypto-crashed-hard/amp/
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jovannsd Re: Gde cu sad, moja ruzo... 22.12.2017. 16:49 #642028

status: user
broj poruka: 146
Sad ce kartica da bude za izvoz u oglasima.


:: https://techcrunch.com/2017/12/22/bitcoin-crypto-crashed-hard/amp/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 22.12.2017. 17:16 #642029

status: user
broj poruka: 2800
Ici ce to mnooooogooooo više al naviše.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger ... 22.12.2017. 20:52 #642036

status: user
broj poruka: 312
https://arstechnica.com/tech-policy/2017/12/bitcoins-price-is-down-33-percent-from-highs-earlier-this-week/?amp=1
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jovannsd pao pa se digo 22.12.2017. 20:55 #642037

status: user
broj poruka: 146
Pao na 12000, pa je sad 13000. Bice ponovo oko 20.000+ uskoro.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drcika re 23.12.2017. 08:15 #642056

status: user
broj poruka: 30
kreno brod da tone, spasavaj se dok mozete, poslednji neka ugasi svetlo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Elfusion Bilo najavljeno na 23.12.2017. 16:23 #642065

status: user
broj poruka: 414
https://www.bitcoinforecast.com/
Elektrofusion
Powered by ReactorSuperial

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Elfusion A i Zvoganj najavio 24.12.2017. 15:16 #642086

status: user
broj poruka: 414
https://www.youtube.com/watch?v=uXUQzew1B9g
Elektrofusion
Powered by ReactorSuperial

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Veljko83 Evo sada je 15... 26.12.2017. 11:42 #642132

status: user
broj poruka: 180
Evo sada je 15k. Puni oglasi kartica na prodaju... Biju ko nece da kupi...
FX-6300 @ 4,4Ghz + TT Contac 29 BP/Asus HD 7950 - DC2T - V2/4x2gb Kingston HyperX/WD 500 gb + 1 TB/Asus M5A97 /LC Power Warmachine X/LC Power LC600H-12/Logitech Cordless Internet PRO/Logitech G3 mouse

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 26.12.2017. 18:27 #642152

status: user
broj poruka: 1992
http://tinyurl.com/y8y3ntbs

`strucnjaci` kazu da ce ici do 250k za pratece 3god., kupuj makinu i rudari ( ili mozda vec napakovano nesto )

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez smesno 27.12.2017. 01:44 #642161

status: user
broj poruka: 994
znate li kolko jadno delujete Krieger, Abner i ostali koji mrace protiv mininga kriptovaluta i nas koji se bavimo ovim poslom
svaka negativna vest vama radovanje ono jedva cekate da postujete nesto negativno o necemu sto nemate pojma i na kraju uvek ispadnete glupi ...boli sto niste skupili muda da udjete u poso pa sad cvilite tu
jedva cekate da propadne prica zao mi je moram vas obavestiti da nece propasti

da rasprodam grafike necu sigurno a to da ce biti puni oglasi bice u jednom momentu sigurno al to za mene znaci samo jedno jeftin hardwer da se dopunim pred naredni udar i jedva cekam da se to desi :)

They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 27.12.2017. 02:02 #642162

status: user
broj poruka: 2800
Ljudi ne razumeju zašto se to koristi.
Koristi se za transkacije za koje ljudi ne žele da se prati pa zato ce uvek biti potražnje.
A te graficke karte koje bi prodavali ne bi nikad ni kupio.
Jedino što je u tom negativno je da su skocile cene grafickih karti al za to nisu krivi ovi što rudare nego ovi što ih prodaju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
100tinalog Re: ... 27.12.2017. 02:05 #642163

status: user
broj poruka: 1219
+1
Bas to.
https://valid.x86.fr/a/yx48mp MATE 10 PRO!!
https://valid.x86.fr/x3djsn
https://valid.x86.fr/a/kjjye8



:: Ljudi ne razumeju zašto se to koristi
:: Koristi se za transkacije za koje ljudi ne žele da se prati pa zato ce uvek biti potražnje
:: A te graficke karte koje bi prodavali ne bi nikad ni kupio
:: Jedino što je u tom negativno je da su skocile cene grafickih karti al za to nisu krivi ovi što rudare nego ovi što ih prodaju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez @Simon72 27.12.2017. 02:46 #642164

status: user
broj poruka: 994
slazem se u potpunisti ovde svi krive ljude koji se bave miningom za cenu grafickih karti ... niko ne spominje bahatost velikog brata i ostalih i njihove nenormalne cene ....kao da nama prija da rx570 kosta 280-300e pa necu da je platim nema teorije jer sam istu tu kartu pocetkom i sredinom godine placao 195-210e mislim da je najskuplja cena koju sam platio za 470 bila 207e ali ima i onih koji placaju i 300+ zato cena i ide gore ...niko od nas ne moze da utice na prodavce i njihove cene a ni na ljude koji su spremni da te njihove sulude cene plate i da po svaku cenu udju u ovaj posao

They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Veljko83 Re: smesno 27.12.2017. 15:10 #642175

status: user
broj poruka: 180
Ljudi, da sutra sve ode na 0, opet cu biti dobar vise nego sto sam se nadao i/ili ocekivao. Meni je 2013. godine jedna 7950 iskopala prvi BTC. Ima da je uramim i stavim na zid. Najbolja investicija od 300e ikada! Ne znam sto neki ljudi mrace i zeli da da sve oko kripta ode u pm. To sto su propustili voz ili nemaju hrabrosti da se ukrcaju zaista nije razlog da postujete svakakve gluposti ovde. I da, mozete svi sto hejtujete da se sagnete Pmfrulez-u... mozete samo da mu zavidite...


FX-6300 @ 4,4Ghz + TT Contac 29 BP/Asus HD 7950 - DC2T - V2/4x2gb Kingston HyperX/WD 500 gb + 1 TB/Asus M5A97 /LC Power Warmachine X/LC Power LC600H-12/Logitech Cordless Internet PRO/Logitech G3 mouse

:: znate li kolko jadno delujete Krieger, Abner i ostali koji mrace protiv mininga kriptovaluta i nas koji se bavimo ovim poslom
:: svaka negativna vest vama radovanje ono jedva cekate da postujete nesto negativno o necemu sto nemate pojma i na kraju uvek ispadnete glupi ...boli sto niste skupili muda da udjete u poso pa sad cvilite tu
:: jedva cekate da propadne prica zao mi je moram vas obavestiti da nece propasti
::
:: da rasprodam grafike necu sigurno a to da ce biti puni oglasi bice u jednom momentu sigurno al to za mene znaci samo jedno jeftin hardwer da se dopunim pred naredni udar i jedva cekam da se to desi :
::
:: hoces da znas kolko nam lose ide hoces mozda i dokaz za to evo brat da ti kaze zadnjih 20 dana saldo 4430.52usd sa 55gpu i to onako osrednji period nit los nit preterano dobar plus od steke ne vezane za te pare 25gpu na putu ka meni skoro 50posto nadogradnja rudnika pred novu godin
::
:: 2016 feb 4 gp
:: 2017 dec za koji dan 80gpu u pogon
:: tolko je lose da se smrznes
::
:: i jos nesto ne kopamo btc grafikama 2013 se kopalo sa gpu tako da si pogresio malo ako mislis da propadamo
:: btc cimnuo od 20k na 11k usd..... coini koje stekam su skocili x3 ubq blk lbc
::
::
::
::
:: They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 27.12.2017. 21:25 #642182

status: user
broj poruka: 1992
ma saamo neka kopa, dok doticni bude razvijao imaginarne valute ja cu da rudarim zanate

vestine ce uvek biti na ceni, a cime su placene kripto novcem ili jevrejsko/rothshild papirnim wc papirom *ebe mi se

ono sto ti niko ne moze uzeti ( bar dok te ne ustekaju 100% u matrix ) je sta znas da uradis/stvoris/kreiras/inoviras

stoga strucnjaci samo napred, bili vi meni lepi i debeli .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Re: smesno 28.12.2017. 19:07 #642209

status: user
broj poruka: 312
Vidi, znas koliko me zabole za majning i ostale gluposti koje ce u trenutku kada se budes najmanje nadao da postanu totalno gubljenje vremena, zivaca i na kraju krajeva - PARA?
To sto trenutno moze da se uz dosta ulaganja zaradi neka crkavica i da se izbegne da se ide na krsten i posten posao za krstenu i postenu platu je stvar trenutka kao i za mnoge druge stvari u zivotu a kao svetle primere cu navesti sverc benzina i nafte 90tih, dilovanje deviza i sl. sto mi je intelektualno jednako tezak posao kao i ovo muljanje sa majningom.
Dakle druze, batali me, nisi ni prvi ni poslednji koji hoce leba bez motike, i sto vas je vise a bice vas sve vise - to ce vrednost tih virtuelnih novaca biti sve manja i manja dok ne probije dno kao sto je dinar probio 1993.
Pitaj ozbiljnog bankara da ti da kredit od npr. 10000 evra odnosno kreditnog savetnika i reci mu na sta nameravas da bacis te pare koje neces ni otplatiti - najurice te iz banke metlom!


:: znate li kolko jadno delujete Krieger, Abner i ostali koji mrace protiv mininga kriptovaluta i nas koji se bavimo ovim poslom
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 28.12.2017. 21:25 #642214

status: user
broj poruka: 2800
Ponuda i potražnja.
Tako funkcioniše bilo koja berza pa i ova.Cim se desi trzavica tj neki problem gde treba da se uloži veliki novac cena raste.Kad se to smiri cena pada.Zadnje je bilo vezano za Saudisku Arabiju i hapšenja pola kraljevske porodice gde su ovi ulagali veliki novac i kripto valutu.
Kad su prednost kripto valute shvatili i oni van crnih tokova posebno oni vezani za slabljene dolara u smislu zamene iste ovo je pocelo drasticno da raste a za to su zainteresevona najvece rastuce ekonomije kina, indija .. tako da je sve moguce.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez @Krieger 29.12.2017. 03:07 #642217

status: user
broj poruka: 994
mnogo te zabole a jedva cekas da se ubacis u svaku temu vezanu za ovo cak i otvaras temu vezanu za mining i cripto nemas ti pojma o cemu govoris i dal u ovom poslu ima motike ili nema ...ne vredi trositi reci ....sve i da pukne i da cena 580 8g padne na 50e u pogonu imam citavo bogatstvo mnogo vise nego sto sam na startu ulozio pogresna ti tacka gledista na kilo u otpad da ih dam ja sam u nezamislivom dobitku a ti mraci i dalje i nadaj se da ce sve ovo da pukne

They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: @Krieger 29.12.2017. 07:28 #642218

status: user
broj poruka: 18940
Ako ti nije problem, odgovori mi u onoj temi `pitanje za rudare`.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs