Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Nemanjici
STRANA 1 OD 1
H-nitro Nemanjici 04.01.2018. 02:17 T65551

status: user
broj poruka: 1958
Ljudi kakvo razocarenje dozivek kad sam gledao prvu epizodu nemanjica, ono je katastrofa, da li sam previse ocekivao, i koliko nisam mogao da iscekam samo, da bih video ovo sranje, scenografija -1/10, gluma 2/10 kostimi 10/10 radnja 1/10 za sad

ono nema veze sa zivotom radnja preskace kad sam video scenu rata gde isti kadar ljudi kako se biju a on kao napada gradove i to je kao trebalo da ide u pretapanje kako on osvaja toliko amaterski da nemam reci, Dragan Bjelogrlic je objasnio kako se rezira sa senkama na balkanu koja je vrh serija!

Ovo je samo sramota kakvu su pricu upropastili a imali su vec gotovu pricu to je znak da ovaj reziser nema veze sa reziom ovakog nacionalnog istoriskog dogadjaja
kakvi su vasi utisci?

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Malo si se zeznuo: 04.01.2018. 11:22 #642444

status: user
broj poruka: 10985
``Senke na Balkanu``= jedan sasvim osrednji krimic/trilercic. A to je, za rezisera, daleko manji zalogaj od istorijskog spektakla sto bi trebalo da bude ova serija.
Izdvojio bih ovaj komentar, sa jutjubeta (podvukao Ja):

``Nakon odgledane prve epizode ove serije, uprkos obećavajućoj uvodnoj špici, i ova serija je uspela da pokaže da naša kinematografija još uvek nije spremna za bilo šta ozbiljnije od Montevidea i Srećnih ljudi koji su na TV-u redovni ko menstruacija. Glumci su već izlizani, niko novi da se vidi, teksta ima previše i kao da ga recituju, gluma je očaj, na nivou srednjoškolaca koji glume u predstavama o Svetom Savi. Naši glumci glume isto bez obzira da li je to film, serija i kakvog je žanra. Dobija se osećaj da kad pogledaš jednu našu seriju da si ih sve odgledao (a inače ih ima jako puno). Pored toga, Kale gospodar vremena ima više zuba nego ova serija statista, daj bože da ih je u scenama bitke bilo bar 50. Ima pregršt bespotrebnih scena koje nemaju nikakve veze sa radnjom osim da daju gledaocu vremena da razmisli na koji drugi kanal da prebaci. Realno, naši bi mogli bar malo da se ugledaju na svetsku scenu jer ovo stvarno nije ni za... Što bi rekla Sloboda Mićalović `Nadam se RTS neće ići ispod ovog nivoa`. E pa i ja se nadam, jer nam izgleda bolje ide pravljenje rialitija nego serija, posebno istorijskih i smisleni.``
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 05.01.2018. 21:46 #642479

status: user
broj poruka: 1991
Uzmi ti ovo u sake:

http://tinyurl.com/ycuamvzc

i da te vidi Bog,
em sto ces nauciti nesto o sebi,
em sto ce IQ porasti za bar 10% ( za pojedine odlucujuci faktor )

p.s.
kad blenes u TV, mozak ti oscilira na nivou 12-ogodisnjaka kao i doticna serija

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez Re: ... 09.01.2018. 10:25 #642555

status: user
broj poruka: 994
@micika ne preporucuj coveku istoriju nametnutu od strane zapadnjaka seobe slovena nije bilo niti je u teoriji bila izvodljiva u to vreme kao ni cinjenica da postojimo od nemanjica pa nadalje nisam nacionalista onaj ortodoxni ali previse je providna prica koja nam se godinama tj decenijama namece u skoli nasi tragovi su mnogo dublji ...skoro gledao jedan klip hrvat je u pitanju nije neki nas srbenda koji pusta teorije zavere pa da kazes napaljenko


Gost emisije `Intervju` bio je gospodin Goran Šarić, katolički istoričar i teolog. Postao je poznat nakon što je u medijima izneo niz tvrdnji po kojima su Srbi potomci Ilira starosedelaca Balkana, a da se može pratiti veza stanovnika Lepenskog vira i Vinče sa današnjim stanovnicima Srbije i Balkana. On je, kao što tvrde i brojni istoričari u Srbiji, objasnio da su Austrija i Nemačka manipulisali istorijom kako bi Slovene pokazali kao doseljenike na Balkan i u tome našli opravdanje za kolonizaciju ovog prostora od strane Germana. Goran Šarić odgovara na ključna pitanja na temelju dugogodišnjih istraživanja arhiva od Vatikana, preko Beča i Dubrovnika. Našu prošlost, sadašnjost i budućnost rekonstruiše pomoću nekoliko stotina različitih izvora i koristeći preko 20 naučnih disciplina u analizi. Preporučujemo Vam da pogledate ceo intervju i saznate više o brojnim zanimljivim temama.


skoro 2 sata traje ali vredi pogledati manje ces se razocarati nego da pogledas bilo koje americko s ranje od filma bez ikakvog smisla

https://102tube.com/video/g5OK1rLrOlc/intervju-goran-%C5%A1ari%C4%87-na-balkanu-je-stvorena-najsta.html




They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: Uzmi ti ovo u sake
::
:: http://tinyurl.com/ycuamvz
::
:: i da te vidi Bog
:: em sto ces nauciti nesto o sebi
:: em sto ce IQ porasti za bar 10% ( za pojedine odlucujuci faktor
::
:: p.s
:: kad blenes u TV, mozak ti oscilira na nivou 12-ogodisnjaka kao i doticna serij
::
:: `The aim of public education is not to spread enlightement at all. It i
:: simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level
:: to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`
::
::
:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 09.01.2018. 11:40 #642558

status: user
broj poruka: 1991
ne znam moze biti, knjiga mi je preporucena od histori bafa koji se time bavi u slobodno vreme

mislim da je ovde akcenat da se skine sa retardiranog TV-a, ako hoce i ima volje

p.s.
isto kao sto mi je onaj tip prenet od osobe koja iza sebe ima farme od +4000 jedinica
(verovatno da se i 20kom kvalifikuje kao uspeh .))

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs