Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Win 10
STRANA 1 OD 2  
carandra Win 10 09.01.2018. 16:06 T65568

status: user
broj poruka: 160
koji je najbolji lek, trenutno
poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 09.01.2018. 17:21 #642575

status: user
broj poruka: 2800
kmspico


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Panadol - ekstra je! 09.01.2018. 19:04 #642580

status: user
broj poruka: 4227

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 09.01.2018. 20:13 #642581

status: user
broj poruka: 12785
Najbolji lek je 15 evra originalni ključ...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Microsoft tooklit 09.01.2018. 21:15 #642582

status: user
broj poruka: 9369


MBP Retina 13` Late 2012
macOS High Sierra

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl kmspico. 09.01.2018. 21:52 #642583

status: user
broj poruka: 1491

+1

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Moj glas ide za 10.01.2018. 02:50 #642592

status: user
broj poruka: 312
KMSPico jer zasto placati nedovrseni projekat megalomanskog konglomerata koji je posle Gliste i prethodno Windowsa ME najveca nakaza koju su ikada izbacili na trziste i jos te teraju da od Ryzen/i core 7th gen koristis iskljucivo taj brabonjak od OS-a.

Microsoft Toolkit je za stariju robu, kad K.J. starter zakaze i obrnuto.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 re 10.01.2018. 22:08 #642603

status: user
broj poruka: 723
Izvinjavam se na upadu na temu, al da ne otvaram novu, moze li mi neko pustiti na mail `prodavnicu` gde mogu kupiti cist Win 10 x64 RS3 ( ako je zadnja verzija 16299)..

LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: re 10.01.2018. 22:57 #642604

status: user
broj poruka: 4227
https://www.microsoft.com/sr-latn-rs/software-download/windows10

Čisto samo kod proizvođača. Cene fabričke.

Pozdrav!

Vlada

:: Izvinjavam se na upadu na temu, al da ne otvaram novu, moze li mi neko pustiti na mail `prodavnicu` gde mogu kupiti cist Win 10 x64 RS3 ( ako je zadnja verzija 16299).
::
:: LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Re: Re: re 11.01.2018. 00:29 #642605

status: user
broj poruka: 312
Pa gde mu dade link ka ``nasoj`` verziji, druze biraj English International ili si najebao, jedini srpski koji ne razumem je onaj u Windowsima :)


:: https://www.microsoft.com/sr-latn-rs/software-download/windows1
::
:: Čisto samo kod proizvođača. Cene fabričke
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
:: :: Izvinjavam se na upadu na temu, al da ne otvaram novu, moze li mi neko pustiti na mail `prodavnicu` gde mogu kupiti cist Win 10 x64 RS3 ( ako je zadnja verzija 16299).
:: ::
:: :: LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE
:: ::
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 Re: Re: re 11.01.2018. 00:40 #642607

status: user
broj poruka: 723
Nisam ni znao da ovo moze,hvala puno.Skinuo sam Win 10, ali prvi put vidim da postoji Windows 10 S verzija, probacu cim stignem da vidim moze li na ovaj naci home ili pro verzija

LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: https://www.microsoft.com/sr-latn-rs/software-download/windows1
::
:: Čisto samo kod proizvođača. Cene fabričke
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
:: :: Izvinjavam se na upadu na temu, al da ne otvaram novu, moze li mi neko pustiti na mail `prodavnicu` gde mogu kupiti cist Win 10 x64 RS3 ( ako je zadnja verzija 16299).
:: ::
:: :: LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Ja mislim da je ovo samo stranica na srpskom 11.01.2018. 01:17 #642608

status: user
broj poruka: 4227
a koju ćete verziju windowsa instalirati (ili jezik izabrati) zavisi od izbora prilikom instalacije.

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 Re: Ja mislim da je ovo samo stranica na srpskom 11.01.2018. 07:16 #642610

status: user
broj poruka: 723
Jeste samo stranica na srpskom, sto se tice jezika to moze da se bira, moze i x86 ili x64, ali dobija se samo Windows 10 S, nema drugi izbor


LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: a koju ćete verziju windowsa instalirati (ili jezik izabrati) zavisi od izbora prilikom instalacije
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Ja mislim da je ovo samo stranica na srpskom 11.01.2018. 10:38 #642612

status: user
broj poruka: 18930
http://windowsiso.net/


:: Jeste samo stranica na srpskom, sto se tice jezika to moze da se bira, moze i x86 ili x64, ali dobija se samo Windows 10 S, nema drugi izbo
::
::
:: LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE
::
:: :: a koju ćete verziju windowsa instalirati (ili jezik izabrati) zavisi od izbora prilikom instalacije
:: ::
:: :: Pozdrav
:: ::
:: :: Vlad
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: Re: Re: Ja mislim da je ovo samo stranica na srpskom 11.01.2018. 10:44 #642613

status: user
broj poruka: 4227
Dobra fora je sa ovim installation key.

Hvala za link!

Pozdrav!

Vlada

:: http://windowsiso.net
::
::
:: :: Jeste samo stranica na srpskom, sto se tice jezika to moze da se bira, moze i x86 ili x64, ali dobija se samo Windows 10 S, nema drugi izbo
:: ::
:: ::
:: :: LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE
:: ::
:: :: :: a koju ćete verziju windowsa instalirati (ili jezik izabrati) zavisi od izbora prilikom instalacije
:: :: ::
:: :: :: Pozdrav
:: :: ::
:: :: :: Vlad
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Ja mislim da je ovo samo stranica na srpskom 11.01.2018. 10:47 #642614

status: user
broj poruka: 18930
Video si, jeste dobra fora, ali nismo naseli :).
Inace, ima W10 v.1709 fall creators update, poslednje sto je izaslo, na svim jezicima, pa i srpskom.


:: Dobra fora je sa ovim installation key
::
:: Hvala za link
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
:: :: http://windowsiso.net
:: ::
:: ::
:: :: :: Jeste samo stranica na srpskom, sto se tice jezika to moze da se bira, moze i x86 ili x64, ali dobija se samo Windows 10 S, nema drugi izbo
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE
:: :: ::
:: :: :: :: a koju ćete verziju windowsa instalirati (ili jezik izabrati) zavisi od izbora prilikom instalacije
:: :: :: ::
:: :: :: :: Pozdrav
:: :: :: ::
:: :: :: :: Vlad
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: Re: Ja mislim da je ovo samo stranica na srpskom 11.01.2018. 10:58 #642615

status: user
broj poruka: 4227
Ti verovatno misliš na kupovinu? Ja mislim na situacije koje su kolege ovde prijavljivale da ne može da se instalira bez product key. Sada će valjda to biti moguće uz ovaj installation (only) key. Meni se to nije dešavalo. Čak sam i uspešno zaobilazio Microsoft navlakuše da se prijavim njihovim nalogom. U čemu je problem, pa neko ne može - ne znam. Možda do verzije Windows, do načina instalacije (clean, update) - ni to ne znam.

Ali je baš korisno što je više instalacija operativnih sistema na jednom mestu.

Pozdrav!

Vlada

:: Video si, jeste dobra fora, ali nismo naseli :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Ja mislim da je ovo samo stranica na srpskom 11.01.2018. 11:15 #642616

status: user
broj poruka: 18930
Aha, ja mislio da si napisao ironicno, ogranicenje foruma :)

U tom smislu jeste korisno, ali kao sto pises, ni ja nikad nisam imao zahtev za product key, odnosno idem na opciju `skip` i instaliram, do sada se ni jednom nije to desilo, ni na sedmici, ni na cemu, sve od Windowsa XP.


:: Ti verovatno misliš na kupovinu? Ja mislim na situacije koje su kolege ovde prijavljivale da ne može da se instalira bez product key. Sada će valjda to biti moguće uz ovaj installation (only) key. Meni se to nije dešavalo. Čak sam i uspešno zaobilazio Microsoft navlakuše da se prijavim njihovim nalogom. U čemu je problem, pa neko ne može - ne znam. Možda do verzije Windows, do načina instalacije (clean, update) - ni to ne znam
::
:: Ali je baš korisno što je više instalacija operativnih sistema na jednom mestu
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
:: :: Video si, jeste dobra fora, ali nismo naseli :)
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mojtezdrma sfw 13.01.2018. 23:48 #642681

status: user
broj poruka: 287
Vidim da se nesto sprdate, a nisam proverio zasto. Jel to sprdnja sajt, ili stvarno moze da se skine win 10 tu? Ako da, koji od ovih ponudjenih (standard, pro, etc) ?

Hvala

Dell Inspiron 3737
Intel Core i7-4500U 1.8GHz
8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
1TB SATA 5400rpm
AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR5
17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: sfw 14.01.2018. 00:30 #642683

status: user
broj poruka: 4227
Priznajem da nisam skidao, ali mi deluje da je u redu.

Sprdnja je bila zbog linkova za kupovinu ključeva.

Već imam skinutu 1709, pa nju vrtim. Takođe imam i ostale ISO koje su mi neophodne, ali je lepo znati da je tu ako zatreba nešto što nemam.

Pozdrav!

Vlada

:: Vidim da se nesto sprdate, a nisam proverio zasto. Jel to sprdnja sajt, ili stvarno moze da se skine win 10 tu? Ako da, koji od ovih ponudjenih (standard, pro, etc)
::
:: Hval
::
:: Dell Inspiron 373
:: Intel Core i7-4500U 1.8GH
:: 8GB (2x4GB) DDR3 1600MH
:: 1TB SATA 5400rp
:: AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR
:: 17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: sfw 14.01.2018. 00:47 #642684

status: user
broj poruka: 18930
Evo zvanično pišem iz prve ruke, već duže vreme skidam odavde Win7 i Win10 privatno, sve je apsolutno provereno i official, a ISO fajlovi se zovu isto kao ISO fajlovi koji se nalaze na zvaničnom Microsoft-ovom sajtu, odnosno portalu. Znam, jer službeno skidam potrebne instalacione ISO fajlove sa njihovog portala.

I da, moj savet, uvek skidajte PRO


:: Priznajem da nisam skidao, ali mi deluje da je u redu
::
:: Sprdnja je bila zbog linkova za kupovinu ključeva.
::
:: Već imam skinutu 1709, pa nju vrtim. Takođe imam i ostale ISO koje su mi neophodne, ali je lepo znati da je tu ako zatreba nešto što nemam
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
:: :: Vidim da se nesto sprdate, a nisam proverio zasto. Jel to sprdnja sajt, ili stvarno moze da se skine win 10 tu? Ako da, koji od ovih ponudjenih (standard, pro, etc)
:: ::
:: :: Hval
:: ::
:: :: Dell Inspiron 373
:: :: Intel Core i7-4500U 1.8GH
:: :: 8GB (2x4GB) DDR3 1600MH
:: :: 1TB SATA 5400rp
:: :: AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR
:: :: 17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger ... 14.01.2018. 03:26 #642687

status: user
broj poruka: 312
Najažurniji i najsvežiji Windows 10 ISO fajl koji se baca na DVD ili USB flash će se uvek nalaziti na M$-ovom sajtu. KMSPico instaliraš nakon uspešne instalacije sistema, vrlo jednostavan lekić je u pitanju, pukneš crveno dugme i gotovo - ne mogu mu ništa ni Defender, ni AntiMalware ni Antivirus programi, prosto ne vide ništa sumnjivo u njemu.
Dovoljno je iskucati u google Download Windows 10 i to je to, odabere se Fall Creators update zatim English International pa 32-bit/64-bit verzija i kraj, ISO kreće da se skida. Da li će biti Pro ili neki drugi bira se tokom instalacije a svakako potvrđujem ovo što kaže @imarkovic da se ide na pro jer ostali imaju ograničenja.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mojtezdrma sfa 14.01.2018. 17:54 #642707

status: user
broj poruka: 287
Bacio sam na skidanje pro x64 (valjda je o to sto mi treba).

Nego zanima me jedna bitna stvar. Kada sam prosli put instalirao 10tku (pre jedno godinu dana) nakon shut down-a, laptop (dole navedeni) se nije ugasio nego kao da je otisao u sleep mode. Jedino vadjenje iz struje ga je gasilo. Zbog toga sam se vratio na winsows 7. Da li smatrate da vise necu imati problema te prirode sa ovim novim windowsom koji upravo skidam???

P.S.: Inace kontaktirao sam onomad i Dell i sve zive i rekli su mi da ne znaju kako da rese problem i da je to do windowsa i da ja nisam jedini koji ima s tim problem...

Dell Inspiron 3737
Intel Core i7-4500U 1.8GHz
8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
1TB SATA 5400rpm
AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR5
17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: sfa 14.01.2018. 18:10 #642709

status: user
broj poruka: 4227
Instalacija možda i kratko traje. Možda ćeš morati i drajvere za Windows 10 da instaliraš.

Ako si u mogućnosti, prvo napravi sliku sistema, pa tek onda probaj da instaliraš Windows 10. Da bi, u slučaju da i dalje imaš taj problem, mogao lako da vratiš sistem u prethodno stanje.

Pozdrav!

Vlada

::Da li smatrate da vise necu imati problema te prirode sa ovim novim windowsom koji ::upravo skidam??
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 re 28.01.2018. 10:07 #643114

status: user
broj poruka: 723
Da ne otvaram novu temu ali treba mi hitno pomoc, mislim da je pocelo sve sa novim apdejtom win 10 1709 verzijom, ne znam dal je do njega ili laptopa
Win zakuje uglavnom na welcome skrinu,pa posle izbaci crni ekran nista dalje, i kada prodje sve uzasno lose radi. Chrome stalno ide na not responding, torrent stalno izbacuje cyclic redundancy check, pratio sam korake na netu kako da resim nista nije pomoglo. Kada pokrenem igre (Splinter cell Chaos theory, aoe 3, nfs carbon, moat wanted) ceo ekran je u nekim horizontalnim treperecim linijama.
menjao sam nekako i drajvere za graficku ali sve isto

konfiguracija: Lenovo g50-80, Intel I3 procesor, ggb rama, intel 4400, 1 tb hdd

Dal je moguce da je ovo do wina jer pre update nisam primetio ove probleme ili laptop moze u kantu?

LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Re: re 28.01.2018. 10:42 #643117

status: user
broj poruka: 312
Prijatelju dragi meni ovo mirise da ces morati da reinstaliras sistem. Makar bi ja to radio. Meni brljavi na slicnoj konfi na laptopu (udarim desni klik da sortiram ikonice danas nakon instalacije uTorrenta i opali mi crn ekran i resetuje desktop). Mnogo je bagovita ta 1709 verzija a nadao sam se da ce mnogo toga ispeglati u njoj ali kao svaka jajarska firma nisu na zalost. Bekapuj podatke i svuci ISO sa neta i npr. Rufus-om napravi butabilni flash. Nema ti druge. Kad se jednom uhvatis u kolo sa krpljenjem polupanog sistema nikad na dobro ne izadje.
Ne znam da li uopste da cekas da neko prvo uoci tvoj post (trebalo je po meni da otvoris novu temu) pa da cekas odgovor ili odmah da priones na posao. Smece je smece i tu nema sta a ako bude i dalje zajebavao nakon fresh install-a ne znam sta da ti kazem osim da ti laptop nije ispravan. Najpre skini NAJSVEZIJE DRAJVERE za laptop i obavezno APDEJT BIOS-a.


:: Da ne otvaram novu temu ali treba mi hitno pomoc, mislim da je pocelo sve sa novim apdejtom win 10 1709 verzijom, ne znam dal je do njega ili laptop
:: Win zakuje uglavnom na welcome skrinu,pa posle izbaci crni ekran nista dalje, i kada prodje sve uzasno lose radi. Chrome stalno ide na not responding, torrent stalno izbacuje cyclic redundancy check, pratio sam korake na netu kako da resim nista nije pomoglo. Kada pokrenem igre (Splinter cell Chaos theory, aoe 3, nfs carbon, moat wanted) ceo ekran je u nekim horizontalnim treperecim linijama
:: menjao sam nekako i drajvere za graficku ali sve ist
::
:: konfiguracija: Lenovo g50-80, Intel I3 procesor, ggb rama, intel 4400, 1 tb hd
::
:: Dal je moguce da je ovo do wina jer pre update nisam primetio ove probleme ili laptop moze u kantu
::
:: LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs