Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
SBB
STRANA 1 OD 2  
Jovannsd SBB 16.01.2018. 00:34 T65582

status: user
broj poruka: 146
KAKO JE LEPO BITI NJIH KORISNIK. PUCA TI INTERNET NA SVAKIH 15 MIN... EXTRA SU. SVAKA PREPORUKA.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 16.01.2018. 00:48 #642727

status: user
broj poruka: 9460
Sigurno si se iznervirao, ali desavaju se te neprijatnosti kod svih. Zamisli koliko ljudi danas koristi internet i bilo bi pravo cudo da se ne desavaju nikakvi ispadi...
Jednostavno prijavi problem i resice ti.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 16.01.2018. 01:25 #642728

status: user
broj poruka: 12785
Temperatura je pala ispod nule, dešavaju se tehnički problemi jbg, imaj razumevanja. Ne znam što dolaziš ovde da se žališ nepotrebno.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd Re: Cemu nervoza? 16.01.2018. 02:00 #642730

status: user
broj poruka: 2155

Ima celo Smederevo probleme ja na Telekom ADSL, ne puca net al strasno sporo otvara stranice. Danas sam saznao da i EPS u SD ima probleme takodje, tako dok se to ne resi malo strpljenja.

:: Zamisli crkne ti bojler, frizider, zamrzivac ili krenu odjednom da se resetuju na 15 minuta a ti sizis ko Shinzo Abe zbog malog debelog Velikog Vodje Demokratske Narodne Republike Koreje kad posalje ``satelit`` u svemir
:: Okrenes lepo 19900 ili 011/400-1000 sutra posle 8.00 i resis problem, mozda trenutno celo Smederevo ima problema a ne samo ti..
:: Uostalom, je li ti iko zavrtao ruku da postanes njihov korisnik? Pored tolikih ADSL provajdera... Oces brzinu a? E pa sad cuti i trpi. I valjaj one polupane telefone u temi Kupoprodaja od kolege clana, nemoj posao da trpi zbog tvojih bubica u glavi
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jovannsd Ma... 16.01.2018. 02:01 #642731

status: user
broj poruka: 146
https://www.youtube.com/watch?v=cSBgXBw2xYg


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
herr SBB BANDA 16.01.2018. 03:23 #642732

status: user
broj poruka: 22

Od kad su `kupili` IKOM pre nekoliko meseci, samo problemi ...Kod IKOMA sam godinama imao odličan net...Zadnja 2 meseca net puca dva puta u minuti po 5 - 10 sec...Kažu ima šuma u sistemu...Nikakva reakcija od njih osim `radimo na problemu `...Istu sudbinu dele svi bivši IKOM-ovi korisnici...(Novo Beogradski blokovi (na desetine hiljada korisnika) i ne znam gde još)...

Evo tačnog opisa šta se dešava:

https://kompjuteras.com/unapredjenje-infrastrukture-moje-iskustvo-sa-koriscenjem-sbb-kablovske-i-interneta/

Izbegavajte ih u širokom luku !

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jovannsd Djordje Balasevic - Dno dna 16.01.2018. 03:33 #642733

status: user
broj poruka: 146
https://www.youtube.com/watch?v=5H3mZmRwNnA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antimatery isto..... 16.01.2018. 09:59 #642735

status: user
broj poruka: 997
Vise nedelja kada dodje vece nemoguce je surfovati, kada testiram prisutan gubitak paketa i do 10% na Mikrotiku, dok su parametri modema kod mene idealni DOWN kanali raspon -0,5dbmV do +1dBmV, Upload S/N 38-39dB...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Sta se sekirate 16.01.2018. 10:35 #642736

status: user
broj poruka: 1389
Samo malo, pa ce i da podignu cene.

Gigabyte Z77M-D3H, i5 3570k
3x8GB ddr3 1333, SanDisk SSD 64GB, Win XP
Frontier DIVA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gray Kopernikus 16.01.2018. 14:28 #642742

status: user
broj poruka: 170
u SD lepo radi, nit štucanja nit prekida...


Dovie`andi se tovya sagain.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vankbg Re: Cemu nervoza? 16.01.2018. 14:47 #642745

status: user
broj poruka: 14
E ovako druze, citam ovu pc berzu vec jako dugo, imam nalog prilicno dugo (cak sam i zaboravio sifru pa sam je morao resetovati) i cini mi se da mi je ovo prvi post na forumu.

Od kad si dosao na ovaj forum samo trazis izgovor da napadas, direktno ili indirektno, pokusavas uniziti svojim izjavama i konstantnim stavom da si iznad drugih. Ako si bolji od svih to ne moras nikome dokazivati, ako nisi, svoje komplekse zadrzi za sebe molim te, i leci ih negde drugde.



:: Zamisli crkne ti bojler, frizider, zamrzivac ili krenu odjednom da se resetuju na 15 minuta a ti sizis ko Shinzo Abe zbog malog debelog Velikog Vodje Demokratske Narodne Republike Koreje kad posalje ``satelit`` u svemir
:: Okrenes lepo 19900 ili 011/400-1000 sutra posle 8.00 i resis problem, mozda trenutno celo Smederevo ima problema a ne samo ti..
:: Uostalom, je li ti iko zavrtao ruku da postanes njihov korisnik? Pored tolikih ADSL provajdera... Oces brzinu a? E pa sad cuti i trpi. I valjaj one polupane telefone u temi Kupoprodaja od kolege clana, nemoj posao da trpi zbog tvojih bubica u glavi
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Morow Re: 16.01.2018. 19:35 #642750

status: user
broj poruka: 1038
Prijavio da nemam net u Sredu oni poslali ekipu na teren tek 5 dana posle (juce dosli i sredili problem za 2 minuta). Zvao ih ko blesav i pretio da cu preci kod Telekonja ali nije vredelo. Zabole ih donja pipa za stare korisnike.
Na moje pitanje sta se desava sa optikom, rekli su da se uveliko spremaju ali da nece nista jos uvek jer cekaju Telekonj da startuje prvi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Re: Re: Cemu nervoza? 16.01.2018. 19:56 #642751

status: user
broj poruka: 1991
mmm mirsem levicara, mmm njam njam, tek si na prvom postu a vec napadas naseg svabu od 136

no, no ima i svaba svojih kvaliteta iako se tebi mozda i ne svidjaju

p.s.
ignore je iz raja izasao .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: E ovako druze, citam ovu pc berzu vec jako dugo, imam nalog prilicno dugo (cak sam i zaboravio sifru pa sam je morao resetovati) i cini mi se da mi je ovo prvi post na forumu
::
:: Od kad si dosao na ovaj forum samo trazis izgovor da napadas, direktno ili indirektno, pokusavas uniziti svojim izjavama i konstantnim stavom da si iznad drugih. Ako si bolji od svih to ne moras nikome dokazivati, ako nisi, svoje komplekse zadrzi za sebe molim te, i leci ih negde drugde.
::
::
::
:: :: Zamisli crkne ti bojler, frizider, zamrzivac ili krenu odjednom da se resetuju na 15 minuta a ti sizis ko Shinzo Abe zbog malog debelog Velikog Vodje Demokratske Narodne Republike Koreje kad posalje ``satelit`` u svemir
:: :: Okrenes lepo 19900 ili 011/400-1000 sutra posle 8.00 i resis problem, mozda trenutno celo Smederevo ima problema a ne samo ti..
:: :: Uostalom, je li ti iko zavrtao ruku da postanes njihov korisnik? Pored tolikih ADSL provajdera... Oces brzinu a? E pa sad cuti i trpi. I valjaj one polupane telefone u temi Kupoprodaja od kolege clana, nemoj posao da trpi zbog tvojih bubica u glavi
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
t3r2a Ceo dan 16.01.2018. 20:58 #642757

status: user
broj poruka: 29
Ceo dan nesto zezaju, zvao sam operatera i rekli su mi da skoro ceo BG ima problem sa internetom.
http://prntscr.com/i1d81j

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vankbg Re: Cemu nervoza? 17.01.2018. 02:04 #642767

status: user
broj poruka: 14
Mirises nekoga ko je pobegao iz Srbije i tih silnih podela, niti sam levicar niti desnicar, apolitican sam.

Iritiraju me nadmeni ljudi, moja je greska sto sam i pisao ista, evo kao sto ti rece ignore i problem resen.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Ko nadje bolje od SBB-a neka pali kod njih... 17.01.2018. 09:00 #642776

status: user
broj poruka: 7761
Tako i moj drugar kaze stize mi optika za metar dva dana, i tako vec par godina mu stize ta optika za metar ili dva...

Pa zato nece da potpise ugovor sa SBB kaze optika je optika...

Zovem ja da se raspitam za opriku i pitam da li je dostupna u mom kraju 5.5km putem od Slavije a oni mi kazu da je optika dostupna na nekim delovima Vracara i par blokova oko Belvila...

A ceo moj kraj je sa kanalicama/sahtovima od zgrade poste do svih stambenih zgrada (sve uradjeno jos 1980te) znaci samo izvuku bakarne kablove i ubace opticke ali nece to pre 2039-te zaboga sta ce raditi ovi iz razvoja Lelekoma/PTT-a...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Cemu nervoza? 17.01.2018. 09:03 #642778

status: user
broj poruka: 18940
Ajd kad si prvi put postovao, prvo da ti pozelim dobrodoslicu.
Kao i svakom drugom forumu, i ovom je potrebna maskota, tako da moras to da razumes i da gledas sa vedrije strane.

PS ignorance is a bitch.

:: E ovako druze, citam ovu pc berzu vec jako dugo, imam nalog prilicno dugo (cak sam i zaboravio sifru pa sam je morao resetovati) i cini mi se da mi je ovo prvi post na forumu
::
:: Od kad si dosao na ovaj forum samo trazis izgovor da napadas, direktno ili indirektno, pokusavas uniziti svojim izjavama i konstantnim stavom da si iznad drugih. Ako si bolji od svih to ne moras nikome dokazivati, ako nisi, svoje komplekse zadrzi za sebe molim te, i leci ih negde drugde.
::
::
::
:: :: Zamisli crkne ti bojler, frizider, zamrzivac ili krenu odjednom da se resetuju na 15 minuta a ti sizis ko Shinzo Abe zbog malog debelog Velikog Vodje Demokratske Narodne Republike Koreje kad posalje ``satelit`` u svemir
:: :: Okrenes lepo 19900 ili 011/400-1000 sutra posle 8.00 i resis problem, mozda trenutno celo Smederevo ima problema a ne samo ti..
:: :: Uostalom, je li ti iko zavrtao ruku da postanes njihov korisnik? Pored tolikih ADSL provajdera... Oces brzinu a? E pa sad cuti i trpi. I valjaj one polupane telefone u temi Kupoprodaja od kolege clana, nemoj posao da trpi zbog tvojih bubica u glavi
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee sta je vama 17.01.2018. 10:58 #642786

status: user
broj poruka: 570
da se na svakoj temi svadjate..

Ja sam u jerkovicu presao na sbb pre mesec dana posle 10+ godina na IKOMU.
Radi mi za sad net ne mogu da se zalim,jes da cekam i dalje digitalni receiver za TV al doboro to su mi i rekli da nece pre marta da dodje dok kao ne digitalizuju ceo kraj sta god.
inace kada se kacim na SBB ruter, oko 7 ujuturu i merim brzinu preko kabla mi je oko 58 , preko wifi 41. Uvece oko 22h preko kabla je oko 53 a preko wifi oko 37..dakle verovatno i oni imaju legacy od IKOMa gde je milion korisnika bilo nakaceno na jednu paricu pa kad svi krenu da torentuju sve se optereti i uspori..
jbg,
pozdrav,
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 17.01.2018. 20:51 #642795

status: user
broj poruka: 1991
ma koje svadjanje ovde se samo silje macori .)

@ PS ignorance is a bitch

The Master Switch_ The Rise and Fall of - Tim Wu.epub
ili
The Master Switch The Rise and Fall of Information Empires (Unabridged) - 001.mp3

pa izaberi sta ti volja
1. teze, zahteva da citas sam
2. lakse, relativno gotivan narator

neke zanimljivosti:

SIX YEARS BEFORE Brave New World, as we have seen, Aldous Huxley could already glimpse where the centralization and mechanization of culture was leading. He foresaw culture’s future dominated by commerce. He also saw the prospect of global standardization. “In 3000 A.D.” wrote Huxley, “one will doubtless be able to travel from Kansas City to Peking in a few hours. But if the civilization of these two places is the same, there will be no object in doing so.”

Aldous Huxley predicted in 1927: a machine that applies “all the resources of science … in order that imbecility may flourish



i da pricaju i o SBB-u:

And the Bell system had become the paragon of a communications monopolist, best captured in the Bell slogan: “The System Is the Solution.”

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tonce ... 18.01.2018. 12:07 #642804

status: user
broj poruka: 408
Kada vec pominjete SBB juce su imali neke radove/probleme na Slaviji,i sada vidim da ne mogu da odem na W*r*zBB ? Jel imate vi tih problema?

i5 2320 3.0MHz
Gigabyte GA-Z77M-D3H
DDR3 8 GB Kingston Xyper 1600
Powrecolor R9 270 TuboDuo
Cooler Master 332 Elite
Logitech X-230
Philips 22`
LC Power 650W Green Power V2.3


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 18.01.2018. 15:37 #642809

status: user
broj poruka: 3104

http://currentlydown.com/warez-bb.org
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tonce Re: ... 18.01.2018. 20:20 #642814

status: user
broj poruka: 408
Hvala na odgovoru

i5 2320 3.0MHz
Gigabyte GA-Z77M-D3H
DDR3 8 GB Kingston Xyper 1600
Powrecolor R9 270 TuboDuo
Cooler Master 332 Elite
Logitech X-230
Philips 22`
LC Power 650W Green Power V2.3


::
:: http://currentlydown.com/warez-bb.or
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
paksmen ... 20.01.2018. 22:23 #642866

status: user
broj poruka: 37
Da ne otvaram novu temu, napravio sam koristan app ako nekoga zanima: https://github.com/paksman/Unified_Remote_EON
Ko gleda EON na kompu moze da skine app sa ovog linka i da pretvori svoj iPhone/Android u daljinski upravljac. Trenutno radi samo na meku/hakintosu ali ako ima zainteresovanih mogu da prilagodim aplikaciju i za windows okruzenje.

Takodje bih zamolio nekog ko ima nalog na benchmarku da postavi ovaj moj link u ovoj temi: https://forum.benchmark.rs/showthread.php?406427-EON-(ex-D3GO)
Okacio bih ja ali mi to ne dozvoljavaju admini iz samo njima poznatih razloga...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee oooo ljudi 01.02.2018. 13:08 #643227

status: user
broj poruka: 570
izgleda da je i mene SBB juce prebacio iz CG NAT... ne mogu da pristupim ruteru sa spoljne mreze ne vidim kamere itd..
zvao sam ih ali sam na cekanju vec dugo.. provericu veceras da li sam na 100.xxxxx adresi a ako jesam sta mi drugo preostaje samo da se bunim i dernjam se jel tako..
meni treba da pridjem svom ruteru sa posla recimo i kamerama,..to pretpostavljam sa ovim NATom nece biti izvodljivo..
sabani bre.
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee oooo ljudi 01.02.2018. 20:53 #643247

status: user
broj poruka: 570
ja sad dosao kuci i proveravam ladno imam neku IP iz opsega 46.240.xxx.xxx ??? sta je sad ovo
95.180 je bio IKOM, 100.xxxx SBB a koji sam sad ja ?

POzdrav,
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Katastrofa 04.02.2018. 19:07 #643365

status: user
broj poruka: 939
Juce i danas net puca samo tako! Skoci ping, padne dl padne ul i onda pukne net skroz. Nema ga par minuta, pa se pojavi. I tako cela subota i nedelja. Probao restart modema, reset na fabricka podesavanja , ali i dalje isto. Zvao korisnicki servis 6 puta i sve isto. Malopre mi kaze da su upoznati sa problemom i da se mnogi zale. Rade na otklanjanju problema. Sbb sam korisnik vec 6 godina (interneta naravno) i nikad problem nije trajao ovoliko dugo!
Trenutno ga nema nekih 15-20 minuta



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646079.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs