Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Zvucna kartica problem
STRANA 1 OD 1
mex11 Zvucna kartica problem 27.01.2018. 19:33 T65611

status: user
broj poruka: 56
Pozdrav,

dosao sam u posed zvucne kartice merging mykerinos myk-mb1.
Imam problem sa pronalazenjem driver-a za istu, pokusao sam na sajtu proizvodjaca, sa DRP-om. na stranim forumima i nista nisam uradio. Jedino sto sam uspeo da saznam da se koristi u kombinaciji sa Pyramix-om ( neki software za audio video obradu).

hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Re: Zvucna kartica problem 27.01.2018. 20:16 #643097

status: user
broj poruka: 1470
Jesi pokušao preko HW Id?


Black Wolf

:: Pozdrav
::
:: dosao sam u posed zvucne kartice merging mykerinos myk-mb1
:: Imam problem sa pronalazenjem driver-a za istu, pokusao sam na sajtu proizvodjaca, sa DRP-om. na stranim forumima i nista nisam uradio. Jedino sto sam uspeo da saznam da se koristi u kombinaciji sa Pyramix-om ( neki software za audio video obradu)
::
:: hvala unapre
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ... 28.01.2018. 19:47 #643134

status: user
broj poruka: 3346
Pokusaj ASIO4ALL. Ako ne uspe, jbg. To je vise kartica od odredjenog proizvodjaca sa njihovim softverom. I nije bas `komercijalna` kartica za svasta kojesta. To je dedicated za audio/video produkciju i srodne stvari (mixing....itd.). Nije to kartica za kucnu upotrebu, verovatno je dosla u nekoj masini iz nekog studija ili sa radio stanice. A za to ti je potreban njihov softver koji kosta, ujedno i druge komponente za funkcionisanje iste.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs