Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Koji je generalno najbolji free AV
STRANA 1 OD 2  
damirkic Koji je generalno najbolji free AV 31.01.2018. 21:49 T65628

status: user
broj poruka: 342
Panda
Avast
Kaspersky
Bitdefender
Avira


???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Koji je generalno najbolji free AV 31.01.2018. 22:50 #643220

status: user
broj poruka: 18930
Izmedju ovih navedenih malo je diskutabilno koji je najbolji, jer nije ni jedan, a dobri su i svi svako na svoj nacin.
Vecina voli Avast, ja ga ne volim zato sto mi se ne svidja njegov interface i metode.
Iz ove liste biram Bitdefender, zato sto je vrlo jednostavan i praktican. Zatim, Kaspersky, ali on dosta toga pita i komplikovaniji je, ali je zato sto se tice zastite na nivou. Avira je nekada bila dobra, sada nije nista posebno, a Panda je takodje dobar.

Takodje, kao free je dobar i 360 total security, sa svojom optimizacijom i za njega ne treba nikakav email, kao recimo za Bitdefender i Kaspersky.


:: Pand
:: Avas
:: Kaspersk
:: Bitdefende
:: Avir
::
::
:: ??
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 31.01.2018. 23:00 #643221

status: user
broj poruka: 2800
Prvo da razjasnimo šta su virusi i kako se komjuter zarazi.
Ma mrzi me.
Ne treba ti ni jedan antivirus.Virusi i antivirisu su postale urbane legende.
Samo sam možeš da se zaraziš a to možeš da izbegneš lako.Imao il nemao antivirus dobiceš to što si samo svojom krivicom kliktao ne razmišljajuci tako da ti antivirus tu ne pomaže.

Instaliraš windows 10 i redovno ga ažuriraj i ne treba ti ništa.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 01.02.2018. 03:05 #643222

status: user
broj poruka: 1958
najgore i najdosadnije djubre u zadnje vreme koje mi se 2x instaliralo i jadva sam ga se otarasio sa mbytes i avastom i adw cleanerom u unkack me bukvalno sam morao sva 4 programa da koristim da bi izbacio sranje
a to je mail.ru, prikaze se kao svhost32 i razvaljuje cpu
jedva sam djubre izbacio i od tad i od dote sam zamrzeo ruse da bog da crko taj ko je izmislio to sranje

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Od tih navedenih...nijedan... 01.02.2018. 07:32 #643224

status: user
broj poruka: 3737
Kao što reče imarkovic...avast je ubedljivo najruzniji što se interfejsa tiče. Dugo sam koristio aviru i bila je ok. Poslednjih par godina microsoft security essential koristim i to je to.

Od virusa računar nećeš zaštititi niti jednim avom ako korisnik ne znada koristio računar, a 90% njih ne zna.

Za čišćenje koristim unhackme i malwarebytes. Pokazali su se dobrim.

support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, MSI 560Ti, Chieftec modular 750W.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MegaTon Top Lista 01.02.2018. 17:01 #643239

status: user
broj poruka: 200
Svi imaju svoje prednosti i mane (free):
1 Avast
2 BitDefender
3 Kaspersky
...

`Instaliraš windows 10 i redovno ga ažuriraj i ne treba ti ništa.`
Apropo toga pogledaj ovde:

https://goo.gl/uELzSt
...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 01.02.2018. 17:23 #643240

status: user
broj poruka: 2800
Skoro 2 godine sebi i svim kojim radim sistem ne stavljam ništa i evo niko nema problema a ko što i naslucujete pošto im ja radim sistem doticni su duduci :) .
Poenta je da ljudi sami sebi instaliraju razne gluposti.
Osnovno previlo ne instaliraj nikakve gluposti i biceš miran.
Sam windows ima sve što ti treba jedino dodam utorrent i klite codec pack te chrome ili mozilu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: malware 01.02.2018. 17:40 #643242

status: user
broj poruka: 3737
recimo da očistim ljudima računare od virusa???
support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, MSI 560Ti, Chieftec modular 750W.

:: Posto ti znas, sta ce ti unhackme i malwarebytes
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 01.02.2018. 21:58 #643249

status: user
broj poruka: 18930
Nema problema, ili ih mozda ne vidi, jer nema antivirus?

Windows10, cak i toliko mocan, kako ga ljudi vide, ne moze sa svojim defenderom da se brani od virusa koji dolaze preko hiljade portova, adresa, linkova, sajtova, u sekundama i neprimetno. Nije defender punokrvni anti-virus, jednostavno nema toliko mogucnosti. Takodje, Essentials apsolutno nije dovoljan za zastitu. Dovoljno je samo jednom da se provuce jedan malo zlobniji, napredniji virus koji ce biti krucijalan za OS, a ne daj boze i podatke (.exe). Itekako se isplati imati AV u tom trenutku, pa cak i za taj jedan virus koji je pokusao da udje. U danasnje vreme nema sanse zastititi se, cak i sa iskljucenim kablom :)

Moj omiljeni programcic za scan kada odem kod nekog, i kada neki AV (koji nije Kaspersky) ne uspe da blokira neki spyware, bloatware i ostale pijavice, jer samo Kaspersky ima alatke za sve zivo, AdwCleaner by malwarebytes, nista drugo. Probacu i ovaj unhack me, ali ne verujem da je bolji.

Ko ima mogucnost, od mene velika preporuka za KIS, po meni zastita br.1. A druga preporuka ide za ESET SmartSecurity.

:: Skoro 2 godine sebi i svim kojim radim sistem ne stavljam ništa i evo niko nema problema a ko što i naslucujete pošto im ja radim sistem doticni su duduci :)
:: Poenta je da ljudi sami sebi instaliraju razne gluposti
:: Osnovno previlo ne instaliraj nikakve gluposti i biceš miran
:: Sam windows ima sve što ti treba jedino dodam utorrent i klite codec pack te chrome ili mozilu
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Kolega... 01.02.2018. 23:13 #643251

status: user
broj poruka: 3737
tvoj post je kao da nas samo čekaju za rešiti :). Zaista av koji dolazi uz desetku, a i na sedmici essential i nisam imao problema. Doduše, ne idem po sumnjivim sajtovima i baš retko skinem nekad nešto za pogledati tako da se i ne brinem previše.

Sad ako se neko nameračio da te ciljano napadne mora da bude baš naučen i da ti imaš baš nešto što njemu treba. Kao `prosečni` korisnik verujem da mu nisi interesantan.




support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, MSI 560Ti, Chieftec modular 750W.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 02.02.2018. 00:20 #643253

status: user
broj poruka: 1958
unhack me je stvarno dobar program kao i adwcleaner nezauzimaju nista a rade dobar posao, unhack ima mogucnost ciscenja pre boota, tako da te pita pre nego sto uradi nesto

zemana malware je takodje dobar program, nema takvih programa mnogo na saku jedne ruke da se naproji

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Kolega... 02.02.2018. 11:55 #643263

status: user
broj poruka: 18930
Ok, kad budes fasovao nesto, onda ce te to naterati da imas pravi AV, do tada uzivaj dok mozes


:: tvoj post je kao da nas samo čekaju za rešiti :). Zaista av koji dolazi uz desetku, a i na sedmici essential i nisam imao problema. Doduše, ne idem po sumnjivim sajtovima i baš retko skinem nekad nešto za pogledati tako da se i ne brinem previše.
::
:: Sad ako se neko nameračio da te ciljano napadne mora da bude baš naučen i da ti imaš baš nešto što njemu treba. Kao `prosečni` korisnik verujem da mu nisi interesantan.
::
::
::
::
:: support normalit
::
:: GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, MSI 560Ti, Chieftec modular 750W.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @damirkic 02.02.2018. 12:17 #643266

status: user
broj poruka: 17084
Prevencija je majka,

Ne idi na sajtove koji nisu httpS, izbegavaj downloade koji su ti kao gratis uz nesto sto ti treba, ne bockaj fleske od drugara koji su retardirani kao prebaci mi ovo ili ono.

Nece te boli glava.

A ako vec zapatis neko sranje, uzmi sta god da se cistis, nekad pomogne nekad ne, reinstal je majka za te stvari.

Cpu: Ryzen 1600x + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:16 Gb
SSD: Crucial 500 gb +HDD 500gb
MBO:Asus b350F
Case:Storm Enforcer
PSU:Corsair 850w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 02.02.2018. 23:39 #643286

status: user
broj poruka: 2800
Povremeno skeniram i nema ništa.
Za fleške iskljucite autostart i necete imati problema pošto su upravo te zezalice na njima najiritantije i ljudi misle da je to opasan virus a u stvari je samo dosadna stvar koja te samo zeza i recimo duplira fajlove ili folderimadodaje ekstenzije exe.
Ili kad krekujete igru vecina antivirusa prepozna krak kao virus što ustvari nije ili kigeneratore.
Brouzerima dodajte adblokere.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ... 04.02.2018. 03:38 #643325

status: user
broj poruka: 12785
Najveća glupost koju sam mogao danas da pročitam.

Više puta sam ima cryptominere u ISO fajlovima igara. Jako glupo rezonovanje imaš: trebaš da razmišljaš konstantno šta klikćeš i gde klikćeš, a ako ti uleti virus znaćeš da ga imaš....?

Prevencija sinko, samo prevencija i ništa drugo. Ne lupaš se vakcinama isto tako kada se razboliš...

ESET sa firewallom košta 50 evra godišnje da apsolutno ne moraš da razmišljaš...

:: Prvo da razjasnimo šta su virusi i kako se komjuter zarazi
:: Ma mrzi me
:: Ne treba ti ni jedan antivirus.Virusi i antivirisu su postale urbane legende
:: Samo sam možeš da se zaraziš a to možeš da izbegneš lako.Imao il nemao antivirus dobiceš to što si samo svojom krivicom kliktao ne razmišljajuci tako da ti antivirus tu ne pomaže
::
:: Instaliraš windows 10 i redovno ga ažuriraj i ne treba ti ništa
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Mozes da se oslonis na MS antivirus 04.02.2018. 12:01 #643338

status: user
broj poruka: 7694
ako si na Win10 ,ulogu AV u browserima su preuzeli ad blokeri kojih ima dosta
barem na Mozilla ,Opera ima ugradjen ad blocker ,VPN itd .. i trenutno je po meni
najpouzdaniji browser.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 Re: Re: ... 04.02.2018. 12:37 #643341

status: user
broj poruka: 2800
Još kad bi razumeo osnovne stvari bilo bi mnogo bolje ljudima kojima `daješ savete`.


:: Najveća glupost koju sam mogao danas da pročitam
::
:: Više puta sam ima cryptominere u ISO fajlovima igara. Jako glupo rezonovanje imaš: trebaš da razmišljaš konstantno šta klikćeš i gde klikćeš, a ako ti uleti virus znaćeš da ga imaš....
::
:: Prevencija sinko, samo prevencija i ništa drugo. Ne lupaš se vakcinama isto tako kada se razboliš..
::
:: ESET sa firewallom košta 50 evra godišnje da apsolutno ne moraš da razmišljaš..
::
:: :: Prvo da razjasnimo šta su virusi i kako se komjuter zarazi
:: :: Ma mrzi me
:: :: Ne treba ti ni jedan antivirus.Virusi i antivirisu su postale urbane legende
:: :: Samo sam možeš da se zaraziš a to možeš da izbegneš lako.Imao il nemao antivirus dobiceš to što si samo svojom krivicom kliktao ne razmišljajuci tako da ti antivirus tu ne pomaže
:: ::
:: :: Instaliraš windows 10 i redovno ga ažuriraj i ne treba ti ništa
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 04.02.2018. 19:09 #643366

status: user
broj poruka: 12785
Baš naprotiv, kad elementarne stvari ne znaš kako funkcionišu kao što su antivirus programi i šta tačno virusi rade i kako se pokreću malo je suludo da propovedaš ljudima na forumu da ne koriste nijedan.

Većina se neće složiti sa tobom kod takvog razmišljanja tako da samo truješ diskusiju nepotrebno: furaj svoj komp bez zaštite ali nemoj to da savetuješ drugima.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 04.02.2018. 22:04 #643375

status: user
broj poruka: 2800
Jedno je predložiti a drugo lupetati ko ti.
I to generalno nije problem, mislim to što nemaš pojma,problem je što ne razumeš koliko ne razumeš.
Nisam predložio da nema av pošto vecina ne zna šta treba da radi a šta nesme i primer je upravo fleška preko koje 90 procenta dobijo nešto što nije opasno ali je dosadno i drugi govore o tome a ja sam samo reko da se iskljuci autorun i tih problema nece imati jer se oni pokrecu upravo aoutomatski kad se fleška ukljuci a autorun je ukljucen.iskljucenjem istog prestaje potreba za bilo kavim antivirusom.
Druga dosadna stvar su recimo gledanje filmova i iskacuci prozori kojim greškom ili neznanjem može da se neko inficira i instalacijom adblockera se to rešava i ponovo ne treba nikakv antivirus.
Igre se skidaju od poznaitih grupa i nema problema al mnogo skidaju na šta prvo nalete i tu može vec da se dobije opasna stvar.
Sami programi koji se instaliraju mogo da sadrže razne stvari.Neki su skinuti neznanjem ljudi jer skinu nešto što nisu imali nameru i to instaliraju.Neki skinu ono što treba ali i ti ispravni softveri umeju da sadrže u sebi razne stvari koji se ponašaju štetno kao recimo stvar koje je je doticni neznalica i dete daum pomenuo.
I na kraju svako u pc-u ima razne zlonamerne softvere imao ili nemao av a da to i sam ne zna.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 05.02.2018. 08:55 #643381

status: user
broj poruka: 18930
Svaka ti cast, ja ne bih mogao da funkcionisem bez AV-a, tacnije sve u jednom (AV, firewall, antispy/malware/itd., anti-ransomware,ma sve) ne zato sto ga volim, nego zato sto mora. S vremena na vreme(cesto) mi zatreba neki program koji treba da bude izlecen, iako se skida sa proverenih sajtova, i ti sajtovi (zahvaljujuci trecem licu) sadrze svakakve gluposti, nema sanse da bih bez zastite mogao ista da skinem, iako znam da nema problema ako me razumes. A sto se tice adresa, adblokeri i popup blokeri su jedno, ali zna se da i samim odlaskom na adresu mozes da pokupis i virus i spyware i sta god ti padne na pamet, ne mozes da se uzdas samo u bloker.

Ovo za flash je samo kap u moru, odavno poznata.

Glupo je raspravljati o ovome, moj ti je savet da prvom prilikom sebi stavis neki AV(naci ce nesto siguran sam), cisto da bi sebi olaksao, samo prevencija, previse je to opasno da bi se zezao sa podacima, pa cak i sa sistemom.
Eto, ja sam popio ransomware i odose skoro svi podaci.. Da sam uradio windows update i imao recimo KIS kao sada, smanjio bih sanse za to. Sad je kasno. Ne mogu da imam backup svega.

Sada je situacija drugacija, Linux file server sa root jakim password-om, promenjenim SSH portom i share-om pod sifrom i userom-om, ne moze mu nista nikakav ransomware, najbolja prevencija, sad sam spreman, eto meni mozda sada i ne treba AV :)

:: Jedno je predložiti a drugo lupetati ko ti
:: I to generalno nije problem, mislim to što nemaš pojma,problem je što ne razumeš koliko ne razumeš
:: Nisam predložio da nema av pošto vecina ne zna šta treba da radi a šta nesme i primer je upravo fleška preko koje 90 procenta dobijo nešto što nije opasno ali je dosadno i drugi govore o tome a ja sam samo reko da se iskljuci autorun i tih problema nece imati jer se oni pokrecu upravo aoutomatski kad se fleška ukljuci a autorun je ukljucen.iskljucenjem istog prestaje potreba za bilo kavim antivirusom
:: Druga dosadna stvar su recimo gledanje filmova i iskacuci prozori kojim greškom ili neznanjem može da se neko inficira i instalacijom adblockera se to rešava i ponovo ne treba nikakv antivirus
:: Igre se skidaju od poznaitih grupa i nema problema al mnogo skidaju na šta prvo nalete i tu može vec da se dobije opasna stvar
:: Sami programi koji se instaliraju mogo da sadrže razne stvari.Neki su skinuti neznanjem ljudi jer skinu nešto što nisu imali nameru i to instaliraju.Neki skinu ono što treba ali i ti ispravni softveri umeju da sadrže u sebi razne stvari koji se ponašaju štetno kao recimo stvar koje je je doticni neznalica i dete daum pomenuo
:: I na kraju svako u pc-u ima razne zlonamerne softvere imao ili nemao av a da to i sam ne zna
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Predrag55 Re: ... 05.02.2018. 09:20 #643383

status: user
broj poruka: 261
Samo da pohvalim Comodo internet security free koji je prošle godine zaštitio računar moje žene od ransomware virusa koji je tada bio `on the wild` i antivirus programi nisu imali zaštitu protiv njega.

Inače windows ima firewall i ima antivirus `Windows defender` koji dobija veoma pristojne ocene.

Na računaru na kome radim koristim ESET već godinama a na poslovnom laptopu samo Windows defender.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jammin ^^ 05.02.2018. 11:54 #643388

status: user
broj poruka: 234
Kad ste vec kod ransomware, komsijin klinac je vec x puta zarazio komp istim, vjerovatno ga nalazi na sajtovima gdje skida igrice...
Od av je koristio uglavnom Bitdefender.

Instalirao sam mu 360 Total Security, ukljucio Bitdefender i Avira Engine unutar pomenutog av-a i evo vec duzi period nema problema.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: ... 05.02.2018. 12:10 #643389

status: user
broj poruka: 18930
Kada sam imao napad, bio je instaliran poslednji ESET SmartSecurity, prosao je pored njega i ugasio mu servise.

@Jammin, proveri da li mu je mozda otvoren neki port na ruteru za remote, momentalno ga ugasi ako jeste.


:: Samo da pohvalim Comodo internet security free koji je prošle godine zaštitio računar moje žene od ransomware virusa koji je tada bio `on the wild` i antivirus programi nisu imali zaštitu protiv njega
::
:: Inače windows ima firewall i ima antivirus `Windows defender` koji dobija veoma pristojne ocene
::
:: Na računaru na kome radim koristim ESET već godinama a na poslovnom laptopu samo Windows defender
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 05.02.2018. 17:25 #643400

status: user
broj poruka: 2800
Kad sve to stavite kompjuter postane u najmanju ruku doplo sporiji.Prestao sam prvo da koristim malverbajt a onda i avast i ništa se nije promenilo a kompjuter je prodisao.
Navike su cudo al kad se evolucijom il slucajno dodje to novog saznanja shvatiš koliko si bio rob neceg što ti u stvari ne treba.Naravno uz osnovno znanje šta treba podesiti i šta ne raditi.Najveci broj ljudi prilikom instalacija nekih programa koji su ok instalira neki pretraživac koji nikako ne može da ukloni i koji postavi svoju pocetnu stranicu a samo kad bi pratio tok instalacije i odcekirao to što ga sama instalacija pita dal oce il nece skratio bi muke nama koje posle zove da mu to uklonimo a tu ne pomaže nikaav antivirus.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jammin Re: Re: Re: ... 05.02.2018. 18:04 #643402

status: user
broj poruka: 234
Tesko da mu je neko dirao ruter, mene su zadnju put zvali sa wifi sifru...
Mrsko mi ici provjeravati, kad me vec ne zove :) , a malac mi se hvalio da mu je sad sve ok, vec skoro pola godine, sto je premija.


:: Kada sam imao napad, bio je instaliran poslednji ESET SmartSecurity, prosao je pored njega i ugasio mu servise
::
:: @Jammin, proveri da li mu je mozda otvoren neki port na ruteru za remote, momentalno ga ugasi ako jeste
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 05.02.2018. 19:36 #643408

status: user
broj poruka: 18930
Ovo nije tačno, bilo nekad brate... Današnje verzije antivirusa, pored svakakvih zaštita, zauzimaju zaista smešno resursa za današnje mašine, tako da ovo što si napisao ne pije vodu. Pa evo sad gledam task manager, Kaspersky zauzima oko 105mb rama i 0-1% cpu-a, verovatno se to malkice poveća kada je u toku skeniranje, ali sve je to smešno. Kakvo ropstvo, tu mi je instaliran i to je to, kakvo ropstvo, ne shvatam? To je ZAŠTITA.

Ovo stvarno što pišeš za ovaj pretraživač koji se instalira u toku instalacije, to je Chrome, stvarno sam se odavno susretao s tim, toga više nema, i to nema veze nikakve sa spam-om, virusima, niti je tačno da ne može da se ukloni, sve može da se ukloni. Dobro, sem nekog novijeg decryptora, ali to je na moj račun .)

Btw, sad sam primetio u task-u, neki proces `mail.ru`, ne vidi ga Kaspersky, izgleda da se umuvao, sad će da ga brisnemo iz safe-a.

:: Kad sve to stavite kompjuter postane u najmanju ruku doplo sporiji.Prestao sam prvo da koristim malverbajt a onda i avast i ništa se nije promenilo a kompjuter je prodisao
:: Navike su cudo al kad se evolucijom il slucajno dodje to novog saznanja shvatiš koliko si bio rob neceg što ti u stvari ne treba.Naravno uz osnovno znanje šta treba podesiti i šta ne raditi.Najveci broj ljudi prilikom instalacija nekih programa koji su ok instalira neki pretraživac koji nikako ne može da ukloni i koji postavi svoju pocetnu stranicu a samo kad bi pratio tok instalacije i odcekirao to što ga sama instalacija pita dal oce il nece skratio bi muke nama koje posle zove da mu to uklonimo a tu ne pomaže nikaav antivirus

Edit: ako neko primeti mail.ru, AdwCleaner ga uredno rešava.

::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs