Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Da li menjati Total Commander?
STRANA 1 OD 1
jovancic Da li menjati Total Commander? 12.02.2018. 12:39 T65651

status: user
broj poruka: 226
Pozdrav svima,
već desetak i više godina koristim v 6.01 sa lekićem, tako da imam osećaj da je vreme za neku novu verziju. U google vidim da je to v. 9.12, ali da se skine traže svašta i ne bih hteo da `uhvatim` neku sidu usput. Ima li neko neki predlog - bubljak - sajt - mail?

Unapred hvala za konstruktivne predloge, pozdrav!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Unreal Commander 12.02.2018. 13:27 #643547

status: user
broj poruka: 6086
http://www.majorgeeks.com/files/details/unreal_commander.html
Fri klon Total Komandera. Ima nekih manjkavosti u odnosu na Total, ali je manje-više isti đavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Da li menjati Total Commander? 12.02.2018. 14:39 #643549

status: user
broj poruka: 18930
Samo jedan je Commander, ne bih ga menjao ni za jedan, probao sam razne, ukljucujuci Free commander, koji deluje najblize, ali naravno, nije to to.

Verzija 9.12 u odnosu na 6 je unapredjena po pitanju svega, izgleda, preglednosti, milion opcija koje su unapredjene, jednostavno je odlican. Mozes komotno da ga skines sa Warez-a, ili iz piratske luke.

:: Pozdrav svima
:: već desetak i više godina koristim v 6.01 sa lekićem, tako da imam osećaj da je vreme za neku novu verziju. U google vidim da je to v. 9.12, ali da se skine traže svašta i ne bih hteo da `uhvatim` neku sidu usput. Ima li neko neki predlog - bubljak - sajt - mail
::
:: Unapred hvala za konstruktivne predloge, pozdrav!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MegaTon Double Commander 12.02.2018. 16:28 #643551

status: user
broj poruka: 200
... Radi odlično i pod Linuxom:
http://bit.ly/2ED1MU0
...
(Portable Total Commander link poslat na mail!)
...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jovancic Hvala!!! 12.02.2018. 21:00 #643564

status: user
broj poruka: 226

Hvala svima na pomoći, novi TC već radi i u fazi je testiranja i upoznavanja. U potpunosti se slažem sa mišljenjem imarkovic-a!

Pozdrav, jovancic
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Total Commander je majka. 12.02.2018. 23:44 #643572

status: user
broj poruka: 10984
A ako si ga jednom instalisaoi izlecio (verzije do 7.0, barem), onda tako izlecen radi i ``iz korpe`` (jednostavno ga ``pozoves`` iz postojeceg foldera, u bilo kojem window$-u da se nalazis, dakle nije neophodno reinstalisanje TC-a)...
Dobra alternativa (ali, zasto, kada TC radi k`o zmaj :-)) je Amigin Directory opus. Postoji i izleciva varijanta za win...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 ..... 13.02.2018. 07:36 #643574

status: user
broj poruka: 1083
A TC UP je jos bolji


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drcika Savrsenstvo 13.02.2018. 09:20 #643578

status: user
broj poruka: 30
http://tcup.eu/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jovancic Neka zapažanja 13.02.2018. 11:58 #643590

status: user
broj poruka: 226
TC 9.12 lepo sarađuje sa TeraCopy - sa TC v 6 sam imao problem da ako dobro ne pazim, da kopiram fajl u isti dir pod *(2).*

Da ne razočaram ljubitelje TC UP-a, dva puta je pucao pri instalaciji, tako da je ispao kao 13. prase. Možda je i moja greška, ali takve događaje ne volim.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Re: Neka zapažanja 13.02.2018. 12:04 #643591

status: user
broj poruka: 1083
Evo i moje zapazanje.TC UP je stvarno savrsen,Ali nije mozda za svaki racunar, Il svakog vlasnika racunara, Ja ih koristim od kada su se pojavili i nikakav problem nisam primetio,


:: TC 9.12 lepo sarađuje sa TeraCopy - sa TC v 6 sam imao problem da ako dobro ne pazim, da kopiram fajl u isti dir pod *(2).
::
:: Da ne razočaram ljubitelje TC UP-a, dva puta je pucao pri instalaciji, tako da je ispao kao 13. prase. Možda je i moja greška, ali takve događaje ne volim.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs