Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Duvaljka + lemilica ili posebno?
STRANA 1 OD 2  
Lug Duvaljka + lemilica ili posebno? 12.02.2018. 18:21 T65652

status: user
broj poruka: 978
crče mi onomad štapna kineska na 220v posle više godina maltretiranja, ponekad i u plastiku. gledam ima relativno povoljno `Bakku`, i sad se razmišlam, kombo ili odvojeno. u prilog komba je ušteda prostora, tako mi se čini. e sad ako neko ima direktnog ili indirektnog iskustva, izbor se sveo na Bakku BK-702B ili 702L (ova sa `L` je lepa plavo žuta i ima dva nastavka više a skuplja je 300din. od 702B koja je crne boje.unutra je navodno sve isto, ili posebno lemilica takođe bakku BK-936, i posebno duvaljka bakku BK-857. e da, treba mi za hobi, da se igram.


AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Duvaljka + lemilica ili posebno? 12.02.2018. 18:45 #643555

status: user
broj poruka: 18940
Uvek je najbolje kupiti odvojeno, jer ako (ne daj boze) crkne nesto, crci ce jedno ili drugo (moram tako da razmisljam jer je Kinez u pitanju), pa onda barem da ne ostanes bez oba ukoliko se tako nesto desi (ne daj boze). Doduse, Baku je korektan Kinez za te pare. Ja recimo imam Gordak duvaljku, onu veliku, dosta je koristim i zadovoljan sam, ocekivao sam da se raspadne posle toliko koriscenja, ali nije mrdnula :). Kostala je 7k.

Po meni, zapravo je najbolje kupiti najkvalitetniju lemilicu za koju mozes da se isprsis i kinesku duvaljku. Ali, ako je samo za hobi, onda Baku.

Losa iskustva na poslu imao sam sa ZD kombo stanicom. Displej od duvaljke je prestao da radi posle nesto malo koriscenja, nismo hteli da se mlatimo da saljemo nazad za SU zbog toga sto nam je trebala lemilica, koju smo konstantno koristili i ostalo je na tome. Duvaljka neispravna, radi samo lemilica, sve u jednom...

:: crče mi onomad štapna kineska na 220v posle više godina maltretiranja, ponekad i u plastiku. gledam ima relativno povoljno `Bakku`, i sad se razmišlam, kombo ili odvojeno. u prilog komba je ušteda prostora, tako mi se čini. e sad ako neko ima direktnog ili indirektnog iskustva, izbor se sveo na Bakku BK-702B ili 702L (ova sa `L` je lepa plavo žuta i ima dva nastavka više a skuplja je 300din. od 702B koja je crne boje.unutra je navodno sve isto, ili posebno lemilica takođe bakku BK-936, i posebno duvaljka bakku BK-857. e da, treba mi za hobi, da se igram
::
::
:: AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug bmga 12.02.2018. 20:52 #643563

status: user
broj poruka: 978
ovu što gledam BK-702, izgleda kad podeliš na pola dobiješ baš ono što se prodaje i posebno lemilica BK-936 i duvaljka BK-857, samo u kompletu malo jeftinije, rezervni elovi izgleda međusobno zamenljivi. sad je pitanje šta je stvarno u kombo kutiji, da li esu to identični elementi koji idu u pojedinačnim stanicama. to nisam baš uspeo da provalim preko yt i ostalih pomagala. jedino ko je koristio, i otvaro pa upoređivo. jebiga plata posle kraja meseca, valjda ću se odlučim kako je najbolje...

AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Bakku BK-702L 12.02.2018. 23:38 #643571

status: user
broj poruka: 10985
Razlika od 300 dinara, uz dva dodatna `nastavka`` je mizerna. Za hobi ili za ozbiljne popravke/samogradnje, uredjaj je vise nego dovoljno dobar...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Bakku BK-702L 13.02.2018. 09:07 #643576

status: user
broj poruka: 18940
Dobar je i za profi varijante, mnogi ga koriste. Ali...


:: Razlika od 300 dinara, uz dva dodatna `nastavka`` je mizerna. Za hobi ili za ozbiljne popravke/samogradnje, uredjaj je vise nego dovoljno dobar..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Kome treba kvalitet 13.02.2018. 09:18 #643577

status: user
broj poruka: 1083
http://www.renex.rs/pokaz_kategorie.php?cid=1


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MegaTon ... 13.02.2018. 09:41 #643579

status: user
broj poruka: 200
Ako si profi onda isključivvo Weller, sve ostalo su igračke...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Kome treba kvalitet 13.02.2018. 09:48 #643580

status: user
broj poruka: 18940
Odlicna je to firma, ali po meni za potrosni materijal, sitne stvari, tipa vakuum pumpica, sa efikasnijom pumpicom nisam radio - goot. Zatim, goot ima odlicne pincete, jeftinije, a podjednako dobre kao cuveni EREM. Imaju dobre gasne lemilice, antistatic podloge, klesta, ima brdo stvari.
Medjutim, lemilice kostaju dosta, maltene kao Weller, malo jeftinije, i delovi su jeftiniji sigurno. Japanci su dobri, posebno njihov Hakko, stvar je izbora, ali po meni su Nemci ipak br.1 kada se sve sabere.

Jel si uzimao nesto kod njih? Zadnji put sam uzeo antistatic podlogu, pincetu, kalaj, pumpicu i koturcic za kalaj, izaslo je malo skuplje, ali generalno sam bio prezadovoljan i srecan sto sam nasao kotur za kalaj na kom pise Made in Japan. Isto i na vakuum pumpici

edit: MegaTon, nije bas tako, jel si cuo za Hakko? JBC? Profesionalci koji su radili godinama sa Weller hvale Metcal (preko Weller-a), ali on je vec nedobavljiv, posto je za USA. Tu je i PACE i mnogi drugi za koje ne znamo, ali ovi nabrojani su TOP i neki mozda i bolji od Weller-a, koji je bio i ostao sinonim za kvalitet.
Meni licno je Weller prvi izbor, zato sto za njega u Srbiji mogu da nadjem od grejaca do bukvalno svakog delica rucke na stanju, i ne samo to, nego recimo za model od pre 20god., LR21 npr., i mnoge druge. A grejac crkne isto tako na ~17god. (posle mene)

:: http://www.renex.rs/pokaz_kategorie.php?cid=
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MegaTon ... 13.02.2018. 09:59 #643581

status: user
broj poruka: 200
Meni vrh za Weller lemilicu traje MESECIMA, 24/7/365, ako je u pitanju kvalitet delova i izrada Weller nema premca!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 .... 13.02.2018. 10:18 #643582

status: user
broj poruka: 1083
Imam cetiri DIC lemilice i ne mislim da mi posle 25 god. treba nesto bolje, al ne mislim i da ima nesto bolje. Weler je za amatere. Ja sa dve denonove lemilice , letujem i oluke. I ni jedan vrh nije stradao. Zasad su svi na broju a imaju 25 god.

Evo vam SS8300 al na zalost nema vise da se kupi kod nas. Platio sam je 350 DM

http://www.denondic.co.jp/en/doc_ss8300.php


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: .... 13.02.2018. 11:00 #643584

status: user
broj poruka: 18940
25 god.? To je stvarno pohvalno, ako ima nesto slicno u Renex-u, to cu svakako pogledati. Ali, da vrh ne strada za 25god.? To je stvarno cudo, vidim da ima neki specijalan alloy vrh, jel mozes da mi posaljes neku sliku na mail ako nije problem?

Ali Weller je definitivno profesionalan alat, Weller-ov vrh isto traje godinama.


:: Imam cetiri DIC lemilice i ne mislim da mi posle 25 god. treba nesto bolje, al ne mislim i da ima nesto bolje. Weler je za amatere. Ja sa dve denonove lemilice , letujem i oluke. I ni jedan vrh nije stradao. Zasad su svi na broju a imaju 25 god
::
:: Evo vam SS8300 al na zalost nema vise da se kupi kod nas. Platio sam je 350 D
::
:: http://www.denondic.co.jp/en/doc_ss8300.ph
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 .... 13.02.2018. 11:16 #643585

status: user
broj poruka: 1083
Mogu da slikam sve, al kazi sta te interesuje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: .... 13.02.2018. 11:22 #643586

status: user
broj poruka: 18940
Interesuje me sve!
Taj stariji model, a i ovi noviji, pretpostavljam da nema toga nigde da se nadje, sem u Renex-u?


:: Mogu da slikam sve, al kazi sta te interesuje
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 .... 13.02.2018. 11:27 #643587

status: user
broj poruka: 1083
http://www.renex.rs/pokaz_produkt.php?id=3204

Ovake imam dve, al su prepravljene, jedna je ugradjena u veliku kutiju sa SS 8300 i sa tajmerima, a jedna je u manju za nosenje po selu.

Ja sam isao licno u Pancevo da ih kupim. Sve cetiri sam kupio odjednom. Mislim da sam dao oko 1100 dm. Al sam bio i pocascen sa sokom. Jel prodavnica je bila u kuci.

Jedino im je ovo novo, al tu ni ja nemam

http://www.renex.rs/pokaz_produkt.php?id=3205
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: .... 13.02.2018. 11:36 #643588

status: user
broj poruka: 18940
Iskreno, ne svidja mi se sto je regulacija u rucki, to me mnogo nervira. Kada je samo rucka, onda preferiram bez toga, a za stanicu lepo odvojeni trafo i regulacija. 120eu je rucka, kako si onda tada placao 350 marona?

edit: aha, SS 8300 je model sa stanicom. Onda nije to isto, ovaj 8200 nema veze sa 8300, koji je stanica.


:: http://www.renex.rs/pokaz_produkt.php?id=320
::
:: Ovake imam dve, al su prepravljene, jedna je ugradjena u veliku kutiju sa SS 8300 i sa tajmerima, a jedna je u manju za nosenje po selu
::
:: Ja sam isao licno u Pancevo da ih kupim. Sve cetiri sam kupio odjednom. Mislim da sam dao oko 1100 dm. Al sam bio i pocascen sa sokom. Jel prodavnica je bila u kuci.
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Re: Re: .... 13.02.2018. 11:40 #643589

status: user
broj poruka: 1083
SS8300 je bila 350 dm, a SS 8200 250 ili 270 dm.
Kod mene sam sve regulacije izbacio iz drske
Ss8300 je digitalna pa se regulise sa tasterima.


:: Iskreno, ne svidja mi se sto je regulacija u rucki, to me mnogo nervira. Kada je samo rucka, onda preferiram bez toga, a za stanicu lepo odvojeni trafo i regulacija. 120eu je rucka, kako si onda tada placao 350 marona
::
::
:: :: http://www.renex.rs/pokaz_produkt.php?id=320
:: ::
:: :: Ovake imam dve, al su prepravljene, jedna je ugradjena u veliku kutiju sa SS 8300 i sa tajmerima, a jedna je u manju za nosenje po selu
:: ::
:: :: Ja sam isao licno u Pancevo da ih kupim. Sve cetiri sam kupio odjednom. Mislim da sam dao oko 1100 dm. Al sam bio i pocascen sa sokom. Jel prodavnica je bila u kuci.
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Bakku 702b 13.02.2018. 12:47 #643592

status: user
broj poruka: 914



Imam je vec 4 god. posto je kupljena u BG prvu sam istog dana zamenio zbog 7segmenta koji nije radio. Prvo sto mi je zasmetalo je kratak kabal lemilice 80 cm. posle mesec dana je prebacim sa desne strane stola na sredinu, gde i danas stoji, ali narucim preko alija celu drsku sa kablom 1.2m i grejacem medjutim to stiglo posle 2meseca a ja se navikao tako da sam ostavio kada crkne grejac posto smo u firmi imali gordak i tu su grejaci crkavali na godinu dana. Ta drska jos uvek stoji u fioci i ceka svoj red...
Inace Bakku, Gordak, Atten, Quick, Aoyue, Yihua, X-Tronic,Vastar,Sywon,Tabiger,SOIAY... sve su to Hakko klonovi tj. stariji modeli, Inace kod nas i dalje na staroj slavi zivi Weller, Ersa dok su pravi kvalitet kako rece imarkovic JBC i Hakko.

Meni za rad K vrh najvise stoji na lemilici ima i spic a ima povrsinu za krupnije stvari a kad SMD dodje onda menjam na 0,5c tesko ih nalazim ili 1c...
Ovde su ti svi vrhovi za Hakko 900m koje mozes koristiti...
http://www.soldering-knokoo.com/sale-8711513-hakko-900m-t-3-5k-soldering-iron-tips-for-hakko-936-937-942-solder-station-hakko-907-908-soldering-i.html
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Bakku 702b 13.02.2018. 15:38 #643605

status: user
broj poruka: 18940
Ne bih se bas kladio da zivi na staroj slavi, nisam bas primetio da im je opao kvalitet, ni Weller-u, ni ERSI, zato sto se posle toliko godina i dalje drze onog sto su oduvek imali - zadovoljan klijent.

JBC je skup, skida kosu sa glave, a Hakko je odlican, medjutim previse ima klonova, toliko su ga iskopirali, da postoji guide da bi video kako prepoznati original. Malo je sarenolik, meni se to ne svidja kod njega i uvek preferiram analogne stanice.


::
::
::
::
:: Inace Bakku, Gordak, Atten, Quick, Aoyue, Yihua, X-Tronic,Vastar,Sywon,Tabiger,SOIAY... sve su to Hakko klonovi tj. stariji modeli, Inace kod nas i dalje na staroj slavi zivi Weller, Ersa dok su pravi kvalitet kako rece imarkovic JBC i Hakko
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug bakku 13.02.2018. 17:34 #643609

status: user
broj poruka: 978
ja već mesec dva meračim lemilice,i iz onog što sam vido na netu, izbor se suzio do nekog hako klona.., pa onda kombo ili odvojeno.., i na kraju izgleda biće komdo, jer taj kombo što gledam izgleda da se sastoji upravo iz kombinacija koje se prodaju odvojeno i to iz npr.. Bakku 936D sa trafoom, i duvaljka skoro svuda ista, biraš samo dal ćeš ventilator u dršci ili kompresor u kutiji. daklem, kako kolega @tortojed dade glas, bakku BK702L, mi je i bio ciljni proizvod, unutra turbina i trafo iz stanice BK936. inače pito sam prodavca koja je razlika između BK702B i BK702L, i kaže da je unutra sve isto, a da je razlika u ceni zato, što je i nabavna cena različita. pošto je to isto, a kolega @djape je koristi 4 godine, računam da é mi za hobi biti sasvim dovoljna igračka. čeka se samo kraj meseca i pravac sava centar po lemilicu.

AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Cena 13.02.2018. 18:06 #643610

status: user
broj poruka: 1083

https://www.kupujemprodajem.com/Duvaljka-i-lemilica-Baku-BK-702B-18063903-oglas.htm


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug ..... 13.02.2018. 18:11 #643611

status: user
broj poruka: 978
taj drugi ifix, blizu mi a i najbolje cene. ajoj kako sam nestrpljiv! samo gledam klipove šta i kako ljudi rade! odma ima da je probam na jednog staroga alkatela telefona gde sam odavno razjebo mikro usb, ali bogami i štampu i to poprilično! :D , eh, tebaće mi i neki razlemljivač...

edit: vidim promenio si, taj, taj Ifix , to su u stvari ovi: http://www.baku.rs/index.php?route=product/category&path=112


AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Bacite oko na 13.02.2018. 22:38 #643624

status: user
broj poruka: 3466



Goot lemilice. Japanska bomba. Hot swap vrhovi. Ludacke neke opcije a pouzdana do jaja

Duvaljka quick i to je to
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: Re: Bakku 702b 14.02.2018. 03:50 #643628

status: user
broj poruka: 914


To su reci par ljudi koji imaju 50+ god. kazu da to vise nije to (weller) traje isto ko ovi kineski klonovi a razlika u ceni bruka. pogotovo kukaju na vrhove... sobzirom da imaju svoje firme i od toga zive mislim da nemam razloga da im ne verujem,
JBG sve je to kineska roba ima i kvalitetne i lose , a ovde kod nas uvek se gleda jeftinije a tu tesko bude i kvalitet...

@lug i ja sam uzeo u ifix-u sam je onda bila garancija 1god.
BTW oslobodi komresor da ne bude kao kad sam ja menjao neispravnu dosao lik izali se kako je uzasno bucna ...


:: Ne bih se bas kladio da zivi na staroj slavi, nisam bas primetio da im je opao kvalitet, ni Weller-u, ni ERSI, zato sto se posle toliko godina i dalje drze onog sto su oduvek imali - zadovoljan klijent.
::
:: JBC je skup, skida kosu sa glave, a Hakko je odlican, medjutim previse ima klonova, toliko su ga iskopirali, da postoji guide da bi video kako prepoznati original. Malo je sarenolik, meni se to ne svidja kod njega i uvek preferiram analogne stanice
::
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Inace Bakku, Gordak, Atten, Quick, Aoyue, Yihua, X-Tronic,Vastar,Sywon,Tabiger,SOIAY... sve su to Hakko klonovi tj. stariji modeli, Inace kod nas i dalje na staroj slavi zivi Weller, Ersa dok su pravi kvalitet kako rece imarkovic JBC i Hakko
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Bacite oko na 14.02.2018. 08:55 #643631

status: user
broj poruka: 18940
Aaa, i ti pazaris u Renexu :). Quick je profi, a video sam i cenu SS-8400, 450eu, a vrhovi 15eu.

@Djape, u redu, postujem misljenja tih ljudi, ali definitivno nesto tu nije kako treba, ili kupuju pogresne stanice, ili je nesto drugo u pitanju.
Definitivno nije kineska roba, to zna onaj ko koristi i kupi po nekad neki deo Weller.

Apsolutno svaki delic je Made in Germany, ja imam 2 stanice (LR21 rucka i WSP80), obe su Germany, niti sam ikad video neku koja nije, to bi bilo svetogrdje da Weller bude China.

Bas me zanima koje stanice koriste, mozda one najskuplje digitalne, ne znam, mada one su deluxe da bi bilo nekih problema. I ja sam isto pricao sa covekom u 50-im, konkretno vezano za LR21 rucku koju imam, kupio sam od njega sondu kao rezervu, pa mi prica kako mu je na toj rucki grejac crkao posle 17god. intenzivnog rada i topljenja kilograma i kilograma kalaja. I sad dodje neko i kaze kako crkava i nije to to, ne ide mi u glavu. Sto se tice vrhova, ima dosta proizvodjaca, jedan od njih Plato pravi odlicne i dugotrajne vrhove, ali ipak kada se uzme original Weller, na kom pise Weller, taj nikad i ne crkne, traje dozivotno. Jedva sam ih nabavio, imam par komada i ne ocekujem da se ostete ikad, naravno uz adekvatno koriscenje i ciscenje.


::
::
::
:: Goot lemilice. Japanska bomba. Hot swap vrhovi. Ludacke neke opcije a pouzdana do jaj
::
:: Duvaljka quick i to je to
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Renex nego kako 14.02.2018. 09:14 #643633

status: user
broj poruka: 3466


Nisam mogao da nadjem neku firmu te vrste i onda sve tu.

Moze da se desi kako nekome kineski klon radi godinama a nekog izda malo nakon isteka garancije.

Znam mnogo ljudi sa raznim iskustvima u vezi kompleta ili zasebno lem o duv

Npr kod jednog quick komplet 15god radi svakog dana bar pet sati. Covek je malo skrenuo sa puta ali ne tafi se o tome. Eno je i dalje radi. Malo brunda zbog onog sranja na kompresoru sto se olabavio

Druga situacija quick duvaljka koja je sad oko 170eur 15god svaki dan od jutra do mraka bez gasenja znaci konstantno duva i zagreva prostor jednom zamenjen grejac i cisto radi mira u glavi sredjen kompresor da ne tandrce a tako ga slusali neke 4 godine.


Stvarno je bitno malo vise uloziti kada je u pitanju posao ali to hobi i sitne neke operacije ma bilo sta za neki jovac i cao zdravo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug epilog 02.03.2018. 17:23 #644053

status: user
broj poruka: 978
i tako, odam malo pre odo ifix-a po BK702L. o naravno, nje ga bilo na stanju. da sam proverio pre toga nebi džabe išo. al već kada sam stigo i dido da nema, a ne vraća mi se kući bez lemilice, odlučim da uzmem odvojeno. i vratim se kići sa duvaljkom BK857D i lemililicom BK936D. nisam se puno dvoumio jer sam sve vreme moto po glavi. odvojeno protiv kombo. jes da neće sastal da mi krasi žuto plavi kombo, al možda je ovako bolje. ionako verujem da je i kod kombo varijante, ista iznuztrica ko i odvojeno. e sad mi kažite, jel sam se zajebo!?

edit: pita me prodavačica za šta mi treba, rekoh za hobi i da nikad pre bisam koristio duvaljku, i pitam koja razlika između duvaljke kombo 702 i ove, kaže ova 857 kad se smanji protok na minimum, primetno salbije duva od kombo varijante. i to mi se učinilo kao bolje kod ove 857

AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs