Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Elektricitet
STRANA 1 OD 1
carandra Elektricitet 27.02.2018. 19:53 T65694

status: user
broj poruka: 160
Pozdrav,
naime sve cesce mi se desava da se kad ubodem fles system zamrzne, a desava se da I kad pridjem rukom usb-u osetim elektricitet I masina se zamrzne. Struja u zgradi je nulovna, izmerio sam I to, imam apc ups I na prednju masku sam ugradio usb 3 panel. Ima li pomoci?
Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Elektricitet 27.02.2018. 20:24 #644021

status: user
broj poruka: 18940
Sledeci put se uhvati rukama prvo za kuciste, pa onda bodi USB, ili za neku vodovodnu cev ako ima u blizini.


:: Pozdrav
:: naime sve cesce mi se desava da se kad ubodem fles system zamrzne, a desava se da I kad pridjem rukom usb-u osetim elektricitet I masina se zamrzne. Struja u zgradi je nulovna, izmerio sam I to, imam apc ups I na prednju masku sam ugradio usb 3 panel. Ima li pomoci
:: Pozdrav
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Zima je prijatelju 27.02.2018. 20:50 #644022

status: user
broj poruka: 1389
Nosis vise slojeva odece koja se tare jedna o drugu. Vazduh je suv zbog grejanja pa ni malo statike da se tuda isprazni. Kao sto rece imarkovic - prvo dodirni kuciste. Ja zbog toga ne podnosim zimu. Ubi naelektrisanje.

Gigabyte Z77M-D3H, i5 3570k
3x8GB ddr3 1333, SanDisk SSD 64GB, Win XP
Frontier DIVA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Predrag55 Re: Elektricitet 27.02.2018. 21:18 #644023

status: user
broj poruka: 261
A probaj i da okreneš utikač u šukou za 180 stepeni.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs