Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Na Win 10 se pojavilo da se mora otključati sa CTL+ALT+d-e-l-e-t-e
STRANA 1 OD 1
arogan Na Win 10 se pojavilo da se mora otključati sa CTL+ALT+d-e-l-e-t-e 06.03.2018. 22:43 T65708

status: user
broj poruka: 524
Na jednom od kućnih računara mi se, posle uključenja, umesto da se podine Desktop, pojac
vi se poruka Press CTRL+ALT+delete for Unlock. Kada to stisnem, mogu da kliknem na ponuđenog korisnika i da gaa prijavim, odnossno da se pojavi Desktop.

Na drugom računaru i Lapropu i dalje mi se odmah po podizanju, dobije Desktop poslednjeg prijavljeenog korisnika.
Ovo poruku nisam namern izazvao, pojavila se verovatno kada je nestalo struje (nasilno ugašemn računar), mada nisam siguran, možda sam negde kliknuo.

Kako da podesim Win 10 da mi se ne pojavljuej poruka Press CTRL+ALT+delete for Unlock, nego da ide autmatsska prijava korisnika kao do sada?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko netplwiz (Run as Administrator) 06.03.2018. 22:49 #644185

status: user
broj poruka: 4227

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arogan Re: vladarko 06.03.2018. 22:52 #644187

status: user
broj poruka: 524
Uspeo!
Hvala na brzom savetu/odgovoru.
Pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs