Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Bluetooth slušalice noise
STRANA 1 OD 1
tosas Bluetooth slušalice noise 13.03.2018. 11:42 T65726

status: user
broj poruka: 304
Zdravo ljudi,
uzeh bluetooth slusalice JBL T460BT kao ispomoć...
Ako neko ima iskustva interesuje me koliki sme da bude šum i da li ga ima uopšte? Iako nije neki veliki cenovni rang nisam očekivao da se čuje šum dok se sluša nešto relativno tiho. Kad se pauzira muzika čuje se još nekoliko sekundi isti šum. I to više na desnoj slušalici gde se nalaze komande. Probao dva različita laptopa i telefon i svuda isto.
Nije nešto jako,ali se čuje, pogotvo kad se prekine muzika tih nekoliko sekundi. Na žici na istim izvorima nema šuma...
Interesuje me da li je to uobičajeno za bluetooth ili da probam reklamaciju(i kako bih im objasnio...)
Hvala!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasa007 re: 13.03.2018. 17:44 #644354

status: user
broj poruka: 456
Imam identične slušalice, zvuk je odličan i prezadovoljan sam. Jedini način da izbegneš taj šum je da smanjiš `volume` na samim slušalicama, a da `source` pojačaš na maksimum. Pozdrav.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tosas Re: re: 14.03.2018. 08:57 #644371

status: user
broj poruka: 304
Dobro, znači da taj šum postoji?
Probaću da to uradim, mada kada stišavam na slušalicama kad su uparene on ustvari smanjuje volume na tom uređaju sa kojim je uparen...
Nije toliki problem nego rekoh da proverim da li je to regularno...

Hvala


:: Imam identične slušalice, zvuk je odličan i prezadovoljan sam. Jedini način da izbegneš taj šum je da smanjiš `volume` na samim slušalicama, a da `source` pojačaš na maksimum. Pozdrav
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs