Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Deinstalacija prethodnih apdejta za Win 10 verzija 1709
STRANA 1 OD 1
banea Deinstalacija prethodnih apdejta za Win 10 verzija 1709 13.04.2018. 00:52 T65800

status: user
broj poruka: 118
Da li neko zna kako da deinstaliram apdejt od 23.01.18. pod nazivom:
2018-01 Cumulative update for Windows 10 Version 1709 for x64-based Systems (KB4056892)
Instaliran je 23.01.18. Posle ove instalacije naredni kumulativni pod oznakom (KB4088776) od 03.2018 nece da se instalira,win stalno trazi restart i pokusava instalaciju ali bez uspeha.Pri pokusaju rucne instalacije vodic kroz istu nedozvoljava instaliranje prijavljujuci da je doticni apdejt vec instaliran.Negde po forumima sam procitao da problem pravi prethodni kumulativni apdejt(ovaj sto hocu da ga deinstaliram) i da njega treba ukloniti da bi novi potpuno lego.Standardnim metodama deinstalacije iz setingsa ,zatim ad/remove i pomocu nekih programa-Advanced system Care-nije moguce ga deinstalirati jer ga uopste ne nudi,verovatno jer je dosta star i vise nije u standardnoj evidenciji.Zna li neko postoji li kakva alatka koja vidi sve apdejte windousa i omogucava brisanje? Hvala unapred.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger 13.04.2018. 01:38 #645143

status: user
broj poruka: 312
Ah ta 10tka. Ljubi je majka. Gde si nasao na praznik da pitas pobogu, pa danas je petak 13.!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
filni hm... 13.04.2018. 09:58 #645148

status: user
broj poruka: 1198
Nije mi jasno kako ti update-i na nekim racunarima rade normalno (instaliraju se), a na nekima ne. Iskreno. :/
Ja na dva racunara kuci imam 10ku i sve updat-e (ukljucujuci i ta dva sto ti pominjes) i ama bas nikakav problem.

ASROCK AB350 Pro4
Ryzen 1200 4.0Ghz
8GB G.SKILL 2400mhz DDR4
1x 120GB SSD Patriot Blast, WD 320GB
ASUS EX-GTX 1050 2GB DDR5
Asus DVD/RW

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Deinstalacija prethodnih apdejta za Win 10 verzija 1709 13.04.2018. 11:16 #645151

status: user
broj poruka: 18940
Jesi li probao iz Safe mode-a?

@filni, kako ne razumes, mislis pored milion razlicitih konfiguracija, da bude na svima isto, predvidjene iste stvari? Nema sanse.

Lenovo ThinkCenter jedan redovno ima problem sa windows update-om od 7-ce, javlja se BSOD. Zatim, mora da se udje u safe mode, gde kaze da je update fail-ovao, zatim se restartuje normalno.


:: Da li neko zna kako da deinstaliram apdejt od 23.01.18. pod nazivom
:: 2018-01 Cumulative update for Windows 10 Version 1709 for x64-based Systems (KB4056892
:: Instaliran je 23.01.18. Posle ove instalacije naredni kumulativni pod oznakom (KB4088776) od 03.2018 nece da se instalira,win stalno trazi restart i pokusava instalaciju ali bez uspeha.Pri pokusaju rucne instalacije vodic kroz istu nedozvoljava instaliranje prijavljujuci da je doticni apdejt vec instaliran.Negde po forumima sam procitao da problem pravi prethodni kumulativni apdejt(ovaj sto hocu da ga deinstaliram) i da njega treba ukloniti da bi novi potpuno lego.Standardnim metodama deinstalacije iz setingsa ,zatim ad/remove i pomocu nekih programa-Advanced system Care-nije moguce ga deinstalirati jer ga uopste ne nudi,verovatno jer je dosta star i vise nije u standardnoj evidenciji.Zna li neko postoji li kakva alatka koja vidi sve apdejte windousa i omogucava brisanje? Hvala unapred
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
looftigooz e jbg 14.04.2018. 16:16 #645190

status: user
broj poruka: 111
Saosećam...

Imao sam licenciran 10enterprise yzbog posla (ali gajbi na desku) i kad sam hteo da instaliram nov GPU, nisam mogao jer mi je build bio zastareo i poput tvog problema sam imao jer mi je stallno revertovao update.

Nakon mesec dana moljakanja ovih naših dzibera u beogradskoj kancelariji Microsofta, dobijao sam generičke i potpuno imbecilne predloge. Da zovem preko fiksnog podršku u Britaniji, pa da cimam teh.podršku online koju su se krstili kako ne mogu da ništa preduzmu. TUGA jebena. I onda mi puko film pa otišao kod prijatelja koji ima distribucije razne i pregazio sam OS novim. Jedino to mi je pomoglo.

Imam screenshotove Online podrške microsofta. Tih imbecilnih botova. Potpuno beskorisnih.

Nađi narodnu verz. i pregazi to sranje. jedino pravo rešenje. :/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
banea .... 17.04.2018. 23:29 #645322

status: user
broj poruka: 118
Nista ni od safe moda,nema doticnog apdejta uopste u ponudi za deinstalaciju.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs