Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
prenošenje garancije
STRANA 1 OD 1
nisque prenošenje garancije 17.04.2018. 10:43 T65815

status: user
broj poruka: 1060
kako se ovo ostvaruje ako se recimo kupuje mobilni telefon koji je uzet preko nekog provajdera? sad, sve se to vezuje preko broja naravno za neku osobu, i kako se ostvaruje ta garancija u slučaju kvara ako na garanciji nije ime onoga koji podnosi uređaj? negde načuh da se radi ovlašćenje kod notara, jel to real deal? kapiram da w*nw*n i G uglavnom ne stavljaju ime na garancije pa se lakše ostvaruje, ono, ko donese papir njegovo je. prosvetlite me :)

I AM the God of war.. Nothing defies me!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 17.04.2018. 11:12 #645295

status: user
broj poruka: 4222
Ko donese papir njegovo je. Rekao Vučić.

Šalim se naravno.
U Win*in-u i Gigat*onu nemaš problema međutim ako je uzet u Handy-ju ili Telenoru ili Telekonju ili VIP-u, onda u preko 90% slučajeva mora vlasnik.
Jbg. Tako je.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque re: 17.04.2018. 11:22 #645296

status: user
broj poruka: 1060
e upravo to, al kažem, načuh da može i u ovom drugom slučaju da se prenese nekom forom, notar, overa itd

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krecky Preko ovlašćenog servisa... 17.04.2018. 21:35 #645315

status: user
broj poruka: 393
Pogledaš koji je ovlašćeni servis za brend telefona koji si kupio. Informišeš se preko telefona ili maila. Doneses fon i zavrsis sve. Ukoliko hoćeš preko operatera, direktno u poslovnici, možeš uz prisustvo vlasnika ugovora ili uz overeno ovlašćenje kod notara gde navedete uslove pod kojima si ovlascen da u njegovo ime predas telefon zbog ostvarenja garancije. Imaš temu na benchu pa prelistaj. U suštini, prolazilo je. Direktan odlazak u servis je uvek moguć.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque e to 17.04.2018. 21:49 #645319

status: user
broj poruka: 1060
hvala puno!

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: prenošenje garancije 18.04.2018. 05:45 #645325

status: user
broj poruka: 1118
Samsung, alcatel, huawei nemas problema sa servisom.

Svi ostalo ... tu i tamo.

Samo idi direktno u ovlasceni servis.

Nemoj da ostavljas telefon u telenoru ili vipu.

:: kako se ovo ostvaruje ako se recimo kupuje mobilni telefon koji je uzet preko nekog provajdera? sad, sve se to vezuje preko broja naravno za neku osobu, i kako se ostvaruje ta garancija u slučaju kvara ako na garanciji nije ime onoga koji podnosi uređaj? negde načuh da se radi ovlašćenje kod notara, jel to real deal? kapiram da w*nw*n i G uglavnom ne stavljaju ime na garancije pa se lakše ostvaruje, ono, ko donese papir njegovo je. prosvetlite me :
::
:: I AM the God of war.. Nothing defies me!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator Re 18.04.2018. 15:32 #645336

status: user
broj poruka: 4222
Ja m se samo šalio da je rekao Vučić.
Kao što su ti rekli, papir i do servisa. Niko ne gleda na ime. Bar ne u velikoj većini slučajeva. Meni nikada nisu tražili do sada.
Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs