Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Glass Service
STRANA 1 OD 1
MACHINE Glass Service 13.05.2018. 10:24 T65886

status: user
broj poruka: 5696
Cao ljudi,

neki vandali mi juce razbili zadnje/gepek staklo na Alfi 147 (`04), na propisno parkiranom mestu (uradio sam prijavu, ali znam da od toga nema nista, nemam osiguranje autostakala).

E sad, posto mi se ne isplati davati preko 100e za ovaj maler video sam da se na autoplacevima u zemljij moze naci staklo za 30e a zamena sa pripremom i svim ostalim je kod nas 20e.

Da li neko zna neki autoplac koji ima stakla za italijane (Alfa Romeo 147) ali u Beogradu? Ili jos bolje neki glas servis koji radi montaze polovnih vetrobrana i radi sa auto otpadima


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Re: Glass Service 13.05.2018. 10:35 #646033

status: user
broj poruka: 312
A posle kada bude pustalo vodu, grejac ne bude radio kako treba i tako redom ces da se gorko pokajes sto si ustedeo tih 50 evra.
Neke stvari na kolima prosto moraju da se stave nove.
Ovako imas garanciju od 2 godine na staklo i rad a ovako zivis od reci majstora koji se garant ugradjuje bar 20% u celu pricu.
Bolje uzmi cela peta (ili treca) vrata ako mene pitas pa prefarbaj. Kad je bal nek je bal.


:: Cao ljudi
::
:: neki vandali mi juce razbili zadnje/gepek staklo na Alfi 147 (`04), na propisno parkiranom mestu (uradio sam prijavu, ali znam da od toga nema nista, nemam osiguranje autostakala).
::
:: E sad, posto mi se ne isplati davati preko 100e za ovaj maler video sam da se na autoplacevima u zemljij moze naci staklo za 30e a zamena sa pripremom i svim ostalim je kod nas 20e
::
:: Da li neko zna neki autoplac koji ima stakla za italijane (Alfa Romeo 147) ali u Beogradu? Ili jos bolje neki glas servis koji radi montaze polovnih vetrobrana i radi sa auto otpadima
::
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Glass Service 13.05.2018. 13:19 #646040

status: user
broj poruka: 18940
I ja ti kazem da je najbolje da ti montiraju novo staklo sa grejacima, ako je 100eu, to je korektna cena.
Vidi koje su cene u Euroglass-u.


:: Cao ljudi
::
:: neki vandali mi juce razbili zadnje/gepek staklo na Alfi 147 (`04), na propisno parkiranom mestu (uradio sam prijavu, ali znam da od toga nema nista, nemam osiguranje autostakala).
::
:: E sad, posto mi se ne isplati davati preko 100e za ovaj maler video sam da se na autoplacevima u zemljij moze naci staklo za 30e a zamena sa pripremom i svim ostalim je kod nas 20e
::
:: Da li neko zna neki autoplac koji ima stakla za italijane (Alfa Romeo 147) ali u Beogradu? Ili jos bolje neki glas servis koji radi montaze polovnih vetrobrana i radi sa auto otpadima
::
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 13.05.2018. 13:48 #646041

status: user
broj poruka: 9460
Ima na KP dosta tih stakala za tu alfu, pa baci oko. Samo nistam nasao da je neko od njih iz BGa, jbg.
Ma ako se dobro odradi, nema problema. Stavi se nova guma i to je to.
Mozda da gledas i cela zadnja vrata da nadjes, pa mozes sam da zamenis, ali ako nadjes istu boju i da su u ok stanju...mozda imas srece.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: 13.05.2018. 18:23 #646051

status: user
broj poruka: 1620
Probaj kod ovih:
https://goo.gl/faLJh3

Nemam njihov br. ali sam više puta uzimao delove za burazerovu Alfu 147 i bili su ok.
Rasturaju sve italijane pa je veoma verovatno da imaju i stakla.

Inače, i ja navijam za novo, ali to je zadnje staklo pa i nije mnogo važno da li će biti novo ili polovno (kroz to staklo svakako gledaš preko retrovizora). Ako se ipak odlučiš za novo, moja preporuka je Ivanić jer lično imam dobro iskustvo sa njima, a ok su sa cenama.

Čim ga zameniš, pravac osiguranje da uradiš polisu za stakla.
Skoro sam registrovao auto pa iz prve ruke mogu da ti kažem da od ove godine samo AMS, Wiener i DDOR daju osiguranje za stakla bez učešća pa imaj to u vidu prilikom odabira osiguravajućeg društva za polisu obaveznog osiguranja od autoodgovornosti prilikom sledeće registracije (pošto se polisa za stakla vezuje za obavezno osiguranje vozila) - kod svih ostalih je minimum 10% učešće (nekima to ništa ne predstavlja, ali u mom slučaju originalna šoferka sa zamenom košta preko 60.000 RSD pa mi se ti procenti nikako ne dopadaju, a naročito uzimajući u obzir da sam im za to unapred već dao neki novac).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: 13.05.2018. 20:09 #646053

status: user
broj poruka: 5696
Hvala svima, proveravam pa cu videti u toku nedelje. Cela vrata i novo nema potrebe jer nije vozilo u koje bih ulagao previse, kod mene je 5 godina i nadam se uskoro prelazi na drugog :)

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: Probaj kod ovih:
:: https://goo.gl/faLJh
::
:: Nemam njihov br. ali sam više puta uzimao delove za burazerovu Alfu 147 i bili su ok.
:: Rasturaju sve italijane pa je veoma verovatno da imaju i stakla.
::
:: Inače, i ja navijam za novo, ali to je zadnje staklo pa i nije mnogo važno da li će biti novo ili polovno (kroz to staklo svakako gledaš preko retrovizora). Ako se ipak odlučiš za novo, moja preporuka je Ivanić jer lično imam dobro iskustvo sa njima, a ok su sa cenama.
::
:: Čim ga zameniš, pravac osiguranje da uradiš polisu za stakla.
:: Skoro sam registrovao auto pa iz prve ruke mogu da ti kažem da od ove godine samo AMS, Wiener i DDOR daju osiguranje za stakla bez učešća pa imaj to u vidu prilikom odabira osiguravajućeg društva za polisu obaveznog osiguranja od autoodgovornosti prilikom sledeće registracije (pošto se polisa za stakla vezuje za obavezno osiguranje vozila) - kod svih ostalih je minimum 10% učešće (nekima to ništa ne predstavlja, ali u mom slučaju originalna šoferka sa zamenom košta preko 60.000 RSD pa mi se ti procenti nikako ne dopadaju, a naročito uzimajući u obzir da sam im za to unapred već dao neki novac).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ducza .. 13.05.2018. 21:56 #646054

status: user
broj poruka: 62
ako ides na polovno kod ovih sto ti je rekao kolega luja iskljucivo sa gazdom sve radi nikako sa celavim ako gazda nie tu


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs