Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Ok, glup sam
STRANA 1 OD 1
Mojtezdrma Ok, glup sam 20.06.2018. 21:45 T65968

status: user
broj poruka: 288
Ljudi moji poludecu.

Uzeo sam nov telefon Nokia 6, i imam par problema sa softwerom (nakon sto sam imao i problema sa hardwareom koje sam resio).

1. Kada restartujem telefon, on se prijavi na OWNER user account a ne na moj google account koji sam napravio na telefonu. Koliko vidim ne mogu da obrisem owner user account. I stalno moram rucno da ga promenim nakon restarta na ovaj moj. Prosto ne verujem da to tako mora. Tako da prosvetlite me.

2. Druga stvar, ubacio sam muziku na telefon, kopiranjem u music folder na telefonu preko kompjutera. Kada udjem u google play music, nema tih pesama al izato ima milion nekih fajlova koje telefon ne moze ni da pusti (iako sam manualno obrisao cash memoriju sa te aplikacije kao i data memoriju sa iste). Kada udjem u file manager (koji sam manuelno skinuo sa google storea) u music folderu sva muzika je tamo. I muziku mogu odatle da oustim ali samo u nekoj umanjoj verziji google play music playera, koji se ugasi ako pokusam da ga povecam (duplim klikom). I naravno nemam ni play ni stop ni napre ni nazad na tom malom playeru, jednostavno samo pusti zeljenu pesmu.

Ja ne znam ko je ovde lud i sta se ovo dogadja, ali ne znam kako da resim ovo.
A naglasicu da mi je prosli telfon bio Nokia 5, gde se ni jedno ni drugo nije desavalo, iako je i tamo bio OREO 8.1 android.

POmagajte.


Dell Inspiron 3737
Intel Core i7-4500U 1.8GHz
8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
1TB SATA 5400rpm
AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR5
17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mojtezdrma re 20.06.2018. 21:48 #646933

status: user
broj poruka: 288
I da, pokusavam da udjem da odradim hard reset i kaze mi settings keep stoppin i idem open app again i samo pise na beloj pozadini settings i nista vise.


Dell Inspiron 3737
Intel Core i7-4500U 1.8GHz
8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
1TB SATA 5400rpm
AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR5
17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot samo ovo pomaze 20.06.2018. 22:17 #646935

status: user
broj poruka: 985
https://goo.gl/9pAfo3

heheh shala mala,pa to lici na problem sa softverom,ako je fon pod garancijom,ja bi ga odneo na servis...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Pa i moj telefon nakon paljenja 21.06.2018. 07:54 #646949

status: user
broj poruka: 3466
trazi passcode
Ako unesem od guest naloga koji sam ja definisao uci ce u guest a ako unesem od owner isto ja definisao tu ce da udje.

Isto tako sa otiscima prstiju. Levi palac za guest a desni za owner

Ne znam sto te to buni i traumira. A jel ti uopste u accounts stoji tvoj gmail nalog?

Ovo oko muzike ne znam sto brljavi. Bar je na androidu bilo prosto. Folder music cooy paste tu i sve se vidi.

Bolje da ne cackas nista idi kod operatera i trazi drugi uredjaj.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Nokia nije ono sto je bila... 21.06.2018. 18:55 #646985

status: user
broj poruka: 10985
Ko s djavolom (majkroshittom) tikve sadi, o glavu mu se razbijaju. Trebace njokici puno vremena i napora da ponovo zasija starim sjajem, da ponovo stekne ugled koji je nekada uzivala...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Nokia nije ono sto je bila... 21.06.2018. 19:21 #646986

status: user
broj poruka: 18940
Tesko, ipak nisu isti vlasnici, nije originalna kao nekad, mada i nema izbora.


:: Ko s djavolom (majkroshittom) tikve sadi, o glavu mu se razbijaju. Trebace njokici puno vremena i napora da ponovo zasija starim sjajem, da ponovo stekne ugled koji je nekada uzivala..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mojtezdrma re 22.06.2018. 12:55 #647008

status: user
broj poruka: 288
Shvatio sam u cemu je fora i resio sve probleme sam. Idioti u Telenoru su napravili account (taj prvi koji je main) i zbog njega je sve bagovalo.
Uradio sam sledece, usao na njihov (tj moj main account OWNER), i odradio odatle fabricki reset.

Posle toga sam napravio svoj account bez tog njihovog sve ispocetka kako treba i sve radi savrseno. Telefon je vise nego odlican za te pare (a vise i ne bih dao za telefon). Moja preporuka.

Hvala na odgovorima i utrosenom vremenu na mene.


Dell Inspiron 3737
Intel Core i7-4500U 1.8GHz
8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
1TB SATA 5400rpm
AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR5
17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs