Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Najgori pad do sad - survao se bitkoin
STRANA 1 OD 1
Krieger Najgori pad do sad - survao se bitkoin 30.06.2018. 11:07 T66001

status: user
broj poruka: 312
https://bit.ly/2lH3fh7

Sto ste iskopali iskopali ste, sad si je.ite mater sa AMD-ovim napucanim kartama kako znate i umete, a s obzirom da je masa vas slepaca flashovala BIOS-e karti da bi vam kopale brze, bolje i jace (poznata parola a?) izgubili ste garanciju pa ce cika Krieger da kupi jedan RX580 za bambadava uskoro, vrlo uskoro. Corsair od 0.75 kW ce to lepo da potera. A i mogao bi da padne neki i7 7700K, samo mnogo volem 7-micu pa cu da jurim i7-6700K (velike mi razlike?).

Bloomberg je ovo najavljivao, Englezi zabranili trgovanje zbog manipulacija i mahinacija, ode mas` u propas`.
Samo da ovi nasi lesinari isprate trend i obore cene karata koje postaju neupotrebljive, gomila mucenika je ulozila po 10, 15, i vise hiljada evra misleci da ce da dodje do lake love a bolje da su uzeli jedan A6 kao sto vozi cika Krieger, jeste malo tvrd za ove nase seoske puteve ali zato sija na parkingu cak i sa ugasenim farovima =)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: 30.06.2018. 11:35 #647312

status: user
broj poruka: 1003
Ne nadaj se mnogo...
Sinoc BTC ~5800 oko 1-2 posle ponoci ~6400, tako da ce mozda i vrlo brzo da se vrati na ~10000...
Takodje ETH sa 415 na 460...i to ce da ode na 800+ samo treba biti malo strpljiv.
Tako da niko nece da preko noci rasprodaje karte niti ce da padaju naglo cene...

I5 4670+CM 212Evo/Asus H97-pro/Asus GTX760 DirectCU II/4x2GB Kingston HyperX 1600MHz/120GB Kingston V300 + WD black 750GB + 1.5Tb ext/Raidmax 735W/Chieftec LCX-03/Dell U2311H/Altec Lansing 4100/Xonar D1

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger 30.06.2018. 12:07 #647314

status: user
broj poruka: 312
Jedna lasta ne cini prolece. Tendencija je pad. Globalna tendencija. Mnogo je muvacine oko svega toga, a jedva nesto malo preko 4% kriptovaluta prema Bloombergu nisu prevara, odnosno nesto vrede. Treba verovati jevrejima, oni ipak na kraju krajeva kroje sudbinu danasnjeg sveta.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Do jaja.... 30.06.2018. 12:15 #647315

status: user
broj poruka: 1661
....taman da padnu proklete cene GPU-a.

Ide mi na k...c to sve sa majnovanjem !!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: Do jaja.... 30.06.2018. 19:23 #647333

status: user
broj poruka: 1118
Nema nista od toga.
:: ....taman da padnu proklete cene GPU-a
::
:: Ide mi na k...c to sve sa majnovanjem !!
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Re: Najgori pad do sad - survao se bitkoin 30.06.2018. 19:35 #647334

status: user
broj poruka: 908

ne lozi se Putine verovatno su vec otplatili karte tako da mogu da ih bace u reciklazu,sto se tice flesovanja biosa samo vrati original sa techpowerup sajta ili ako ga je sacuvao na kompu i ola eto garancije,niko ne zna da li si flesovao bios ili ne

:: https://bit.ly/2lH3fh
::
:: Sto ste iskopali iskopali ste, sad si je.ite mater sa AMD-ovim napucanim kartama kako znate i umete, a s obzirom da je masa vas slepaca flashovala BIOS-e karti da bi vam kopale brze, bolje i jace (poznata parola a?) izgubili ste garanciju pa ce cika Krieger da kupi jedan RX580 za bambadava uskoro, vrlo uskoro. Corsair od 0.75 kW ce to lepo da potera. A i mogao bi da padne neki i7 7700K, samo mnogo volem 7-micu pa cu da jurim i7-6700K (velike mi razlike?)
::
:: Bloomberg je ovo najavljivao, Englezi zabranili trgovanje zbog manipulacija i mahinacija, ode mas` u propas`
:: Samo da ovi nasi lesinari isprate trend i obore cene karata koje postaju neupotrebljive, gomila mucenika je ulozila po 10, 15, i vise hiljada evra misleci da ce da dodje do lake love a bolje da su uzeli jedan A6 kao sto vozi cika Krieger, jeste malo tvrd za ove nase seoske puteve ali zato sija na parkingu cak i sa ugasenim farovima =
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez wtf 01.07.2018. 01:00 #647350

status: user
broj poruka: 994
neznam o cemu prica covek meni pare iz londona stizu svaki dan....tako da to sto kazes meni lici na fake pricu ....takodje neznam sta pricas to za amd zadnjih6 dana isplativost za taj tvoj napucani rx sa editovanim biosom jeste 4.7 4.5 4.8usd danas slabije nesto al daleko od lose situacije za one koji znaju

tahiti 280x monstrum je razbio zadnjih nedelju dana sa preko 2.5 usd average po karti

neznam koji je cilj ovog posta

They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 01.07.2018. 01:52 #647351

status: user
broj poruka: 2800
Iz nekog razloga je kivan na bitkoin a to nema veze s cenom grafickih karti.
Možda mu neko ko pravi bitkoin zaveo devojku.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DMCivan Re: wtf 01.07.2018. 18:07 #647367

status: user
broj poruka: 215
Koji coin je imao toliku isplativost proteklih dana?


Intel i5 4670k / Gigabyte Z87x-D3H, Patriot Viper 3 8GB @1600MHz / THERMALTAKE SPS-530M / Zalman Z9 Plus / Samsung SSD 120GB EVO + WD 2.5` Blue 640GB / Samsung BluRay SE-506 / A4Tech V5

:: neznam o cemu prica covek meni pare iz londona stizu svaki dan....tako da to sto kazes meni lici na fake pricu ....takodje neznam sta pricas to za amd zadnjih6 dana isplativost za taj tvoj napucani rx sa editovanim biosom jeste 4.7 4.5 4.8usd danas slabije nesto al daleko od lose situacije za one koji znaju
::
:: tahiti 280x monstrum je razbio zadnjih nedelju dana sa preko 2.5 usd average po kart
::
:: neznam koji je cilj ovog post
::
:: They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 01.07.2018. 23:40 #647385

status: user
broj poruka: 4506
Tipican balkanitikus, da komsiji crkne krava.

Ne brini se druze, nadzivece bitcoin tebe i tvoja pokoljenja a da si ikad procitao ista o crypto znao bi to i sam.

6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: Re: wtf 02.07.2018. 02:30 #647388

status: user
broj poruka: 1118
I ja bih voleo da znam.

:: Koji coin je imao toliku isplativost proteklih dana?
::
::
:: Intel i5 4670k / Gigabyte Z87x-D3H, Patriot Viper 3 8GB @1600MHz / THERMALTAKE SPS-530M / Zalman Z9 Plus / Samsung SSD 120GB EVO + WD 2.5` Blue 640GB / Samsung BluRay SE-506 / A4Tech V5
::
:: :: neznam o cemu prica covek meni pare iz londona stizu svaki dan....tako da to sto kazes meni lici na fake pricu ....takodje neznam sta pricas to za amd zadnjih6 dana isplativost za taj tvoj napucani rx sa editovanim biosom jeste 4.7 4.5 4.8usd danas slabije nesto al daleko od lose situacije za one koji znaju
:: ::
:: :: tahiti 280x monstrum je razbio zadnjih nedelju dana sa preko 2.5 usd average po kart
:: ::
:: :: neznam koji je cilj ovog post
:: ::
:: :: They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am..
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez kad coin izadje 02.07.2018. 09:53 #647391

status: user
broj poruka: 994
na what to mine vec je kasno... u pitanju je bio solo gpu mining jednog coina prepolovilo se do sad ali opet preko 2usd po karti ....info da dam necu jer sam obecao izvoru da necu da sirim...bilo je nerealno dobro zadnjih nedelju dana zaista pogotovo u ovo vreme male isplativosti ....neznam za vas ljudi ali ja eth ne kopam od 06.12.2017 od todg dana pa sve do sad uvek je bilo novcica koji je bar 20-30 posto bio isplativiji pa cak i do 7-8x

zadnji put kad sam reko za loki ovde u narednih 32h sam pao ispod eth zarade pre toga 15dana kidao 2+-5usd usd po karti dnevno tako da je lekcija naucena...sto se javnog sirenja informacija tice

They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger @pmfrulez 02.07.2018. 22:28 #647424

status: user
broj poruka: 312
Ajde ne kenjaj majke ti, ti spadas u 0.0001% kopaca, zna se ko meni ide na penis a to su lovatori koji odu sa 2000~30000 € u prodavnicu racunara i tamo im robovi sastave rigove i izpodesavaju da kopaju bas taj ethereum i dalje znas i sam...
Nije meni stalo da nikome crkavaju krave nego da se grafike prodaju po normalnim cenama a ne da prodavnice drze napumpane cene jer odlicno znaju da danas niko nece uzeti pet komada npr. RX580 8GB za peglanje GTA V neko za lezi lebe te jedem.
Zbog ljudi kao sto si ti ne bih voleo da propadnu novcici ali zbog mase seratora koji kitom ne mrdaju dok masine rade za njih bih voleo da kurtoncoin i ostale kriptoponcijevasema valute nikad nisu ni nastale.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 02.07.2018. 22:30 #647425

status: user
broj poruka: 4222
@pmfrulez
Eto. Konačno si i ti shvatio da boli glava dijeliti zaradu sa ostalima, a ni qurca od poštovanja. Prema tome, svako da se malo više obrazuje, a ne da im se sve servira na gotovo.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Re: kad coin izadje 03.07.2018. 06:54 #647435

status: user
broj poruka: 1234
Pala zarada zbog PC berze?
Sigurno. Kao što kod nas padaju kiše jer Rusi rasteruju oblake zbog mundijala.

::
:: zadnji put kad sam reko za loki ovde u narednih 32h sam pao ispod eth zarade pre toga 15dana kidao 2+-5usd usd po karti dnevno tako da je lekcija naucena...sto se javnog sirenja informacija tice
::
:: They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez kad je mreza na coinu mala crpes ko utovarnom lopatom 03.07.2018. 18:41 #647445

status: user
broj poruka: 994
objavis nesto public dovoljan je jedan da procita sa snagom istom ko sto imam ja da meni zarada padne za duplo

izvlacim prosek ravno 7 dana average 3.97 dolara po karti za rx
drzim 6.5posto global network tog coina

280x 1.5 okruglo prosek po karti average 7dana








They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 03.07.2018. 20:39 #647448

status: user
broj poruka: 2800
Pa sto ne padnu cene kad se zna koliko viška imaju da ne mogu nove serije da objave dok ne prodaju stare.
Nemaju veze rudari nista s visokim cenama.

Ovo ti ista fora kad su s početkom industrijalci je ljudi uništavali mašine jer su ih krivili za isto što ti sad kriviš rudare.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez re .... 03.07.2018. 22:15 #647450

status: user
broj poruka: 994
baas tako druze .....ja jesam rudar ali 470 nisam platio skuplje od 207eur necu da im dam bre tae pare
najskuplja 580 koju sam kupio bila je 330e

u pitanju je alavost prodavaca i shabana koji iz njive prelaze u mining znam coveka koji se bavi proizvodnjom ranog povrca koji je ulozio u ovu pricu placao je 550e kartu jer covek nema apsolutno pojma sta kolko vredi ....kaze posle par meseci sta bre ovo nema ni 200e mesecno po masini ovo prevara bre .....to nije rudar to je poljoprivrednik shaban seljak al ne seljak zato sto je sa sela nego seljacina u dusi ona alava seljacina i kvazi gazda ,covek koji je cuo da ima leba bez motike .....epa ima al mora i motika mozda ne ona motika za njivu ali ona umna mora ....ima leba al mora da se radi ili ispadas iz price prodavci su osetili da im roba prolazi kod ovakvih shabana i krimosa u pokusaju i sto bi da spusta cenu ako ima ko hoce da plati .....

They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Placao 550 evra? 04.07.2018. 12:38 #647459

status: user
broj poruka: 1234
On je Šaban i krimos?
A ti nisi?

Sjebani ste obadvojica, samo on brže kapira?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ramzesIII re.. 04.07.2018. 13:21 #647465

status: user
broj poruka: 1017
Kod cele ove price ima jedna jako ruzna rec. ne znam kako bih je preveo na Srpski.

`Volatile`

Prevod ne postoji, postoji samo objasnjenje ove reci, a objasnjenje po mom skromnom misljenju znaci da crypto ne moze da bude upotrebljiv, moze samo da posluzi kao spekulativna metoda za obogacivanje lukavih ili mega korporacija koje igraju sa trzistem.
Znaci ako spadate u takvu grupu mozete zaraditi, cak nemate potrebe ni da `majnujete`.

Pmfrulez na primer, zaradi na razlici neke valute 20%-30%, a to isto moze covek da uradi i na dnevnoj bazi bez potrebe da arci struju i hardware? Zar ne ?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645986.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs