Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
CORSAIR T2 ROAD WARRIOR Gaming Chair ili nesto drugo...
STRANA 1 OD 1
pmfrulez CORSAIR T2 ROAD WARRIOR Gaming Chair ili nesto drugo... 18.07.2018. 12:05 T66056

status: user
broj poruka: 994
vec duze vreme razmisljam se o kupovini neke gaming stolice provodim dosta vremena za racunarom slucajno sam naleteo na ipon-ovom sajtu na nju pa mi je zapala za oko ...jedino sto me plasi je to sto sam 1.90 visok a koliko mogu da vidim pri vrhu ima zakrivljenje prema napred jebeno je kad nemozes da probas nesto pre kupovine

https://ipon.hu/shop/termek/corsair-t2-road-warrior-gaming-chair-feketefeher/1661125


takodje gledao i ove noble chairs koje deluju kvalitetno
dali se neko susretao sa corsairom ili noble i ako moze neka preporuka za 1.90 /98kg karakteristike :)


https://ipon.hu/shop/csoport/szamitogep-periferia-gamer/gamer-szek?brand=1002122&page=1

They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...
:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez budzet 18.07.2018. 12:18 #647931

status: user
broj poruka: 994
je tu negde ova je u rangu 350-400eur koliko kosta i ova pretpostavljam da za tu cenu moze da se dobije kvalitet i udobnost

They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 18.07.2018. 16:32 #647936

status: user
broj poruka: 3104

Ti palo na pamet da napravis tako nesto?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 18.07.2018. 20:57 #647942

status: user
broj poruka: 4225
550 € u materijalu samo i to ako znaš perfektno da sebi namjestiš i ugodiš. 2 osobe od 1.90 da sjednu, a razliito građeni, u istu fotelju, pa im ne odgovara stolica jednako.
Prvo probati, pa onda uzimati.
Preporuka za
http://vizor.co.rs/e/
Pitaj šta ti i koliko treba i koja je cijena. Ja sam sav namještaj u firmi uzeo od njih, posebno
http://vizor.co.rs/e/portfolio-items/luksuzni-konferencijski-stolovi/
A fotelje su da spavaš u njima za vrijeme sastanka. Toliko su udobne.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez ... 18.07.2018. 23:18 #647949

status: user
broj poruka: 994
@Srdjanc
ma nemogu vise da se drkam sa napravi ovo da ne platis napravi ovo da ne platis izgubis brdo vremena ne racunas izgubljene zivce dok nadjes sve i odradis pa ti tapetar zajebe ne uradi kako treba pa ti varioc lose zavari pa se iznerviras i slicno

@operator hvala pogledacu

They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 18.07.2018. 23:38 #647950

status: user
broj poruka: 12785
Te gaming stolice su govna, neudobne za dugo sedenje. Moj savet: Herman Miller Sayl. Imaš ga u više boja, odlična je za dugo sedenje (ne greje se dupe i ledja), garancija 12 godina.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1AGRESSOR Re: ... 19.07.2018. 20:18 #647960

status: user
broj poruka: 819
ak racing daje garanciju 10 godina cene su od 180-270-360 eur ima i platnene

a Herman Miller koje svakako jesu kvalitet i lepe naj jeftinija je 600 eur a te sa rupicama svakako pomazu ventilaciji ali kad se u te iste rupice vremenom nahvata prasina i koza i znoj ko ce to ocistiti

dok ove platnene kad se isprljaju odneses kod ovih sto peru tepihe i operu ti dubinski



NISTA BEZ KABLA
https://pastebin.com/SpqMpJkY
^ MY PC SW-HW SPECIFICATION ^

:: Te gaming stolice su govna, neudobne za dugo sedenje. Moj savet: Herman Miller Sayl. Imaš ga u više boja, odlična je za dugo sedenje (ne greje se dupe i ledja), garancija 12 godina
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 22.07.2018. 19:25 #647998

status: user
broj poruka: 1992
Dr. Joan Vernikos, former director of NASAs Life Sciences Division, was a scientist with NASA for thirty years. She was responsible for addressing the damage that the microgravity of space was causing the astronauts. In her research, she learned that excessive sitting mimics the microgravity environment of space and has many of the same negative health results. We are not designed to sit continuously. We are designed to squat. We are designed to kneel. Sitting is okay, but uninterrupted sitting is bad for us, Dr. Vernikos says. Her book Sitting Kills, Moving Heals presents a simple yet powerful scientific explanation for why sitting has such a dramatic impact on health, and it provides ways to simply and easily counteract the ill effects of sitting.

Dr. Vernikoss discovery was as revolutionary as it was counterintuitive. She found that frequently interrupting your sitting by merely standing up can eliminate most of the negative side effects of excessive sitting. You need to do this about thirty-five times a day, which for most people means standing up about every fifteen minutes. It doesnt get more effortless than that.

You can easily find a timer on the Internet to download for free. But many of them have an alarm sound that can easily startle you and potentially disrupt your adrenals (because of the stress) if you listen to it all day long. There are several options to remind you to move every fifteen minutes, from free apps on your phone to a fitness band that gently vibrates to remind you to move after inactivity. Find something you like, and use it.

Dr. Vernikos found out that the act of standing in and of itself isnt what benefits health. its actually the change in posture that is the most powerful signal. Thats why standing desks are not much better than sitting ones. Your body was designed to function best when you treat it and feed it as our ancient ancestors did. None of them had desk jobs where they sat most of the day. So if you are like me and have a desk job, it will be really important for you to take proactive steps to prevent the inevitable damage that occurs from simply doing your job. Theres no other way to put it: too much sitting abuses your body.

The good news is that you dont need to spend hours moving each day. The key is to frequently interrupt your sittingits as simple as remembering to stand up. Going from a sitting position to a standing position changes your bodys relationship to gravity, and thats what stimulates your muscles to stay strong, your circulation to keep moving, and your overall physiology to remain responsive. In addition, frequently moving and shifting position when youre sitting down will also reap the benefits of changing your relationship to gravity.

A good rule of thumb for making sure you dont sit too long is to stand up every fifteen minutes or so.


Tako da ako planiras duge seanse sedenja ja bih se pre fokusirao na neku stonu varjantu drzaca za monitor/tastaturu pa da se s boka spusta/zaokrece na krevet. Ovo se lako resava posluzavnikom za krevet kod laptop-ova, ali fiksni racunari su problem.
E sad ako je kancelarija u pitanju onda ti ne gine ustajanje na svakih 15min. I razgibavanje ako hoces da sacuvas ledja. Svaka stolica ce ti unistiti ledja/cirkulaciju/srce pri dugom sedenju. Samo promene u stavu ti resavaju pratece probleme dugog sedenja.
Koji model? To ce vec tvoja guza i ledja najbolje proceniti. (plus minus planirano ulaganje)

EDIT
ovo sam testirao:

HAWORTH
http://www.emu.rs/proizvod/radna-stolica-comforto-29/

vredi ulozene pare

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: CORSAIR T2 ROAD WARRIOR Gaming Chair ili nesto drugo... 23.07.2018. 09:07 #648008

status: user
broj poruka: 18940
Nemoj da se lozis na te stolice koje nose naziv `Gaming`, te su najgore za dupe.
Preporucio bih ti firmu Delight. Imaju `steelcase` stolice, koje su neunistive, udobne i ne preterano skupe, normalnu cenu imaju. 1000eu+ za stolicu, ni jedna stolica ne vredi te pare. Ja sam kupio neki osnovni model, bila je 230eu, imam je godinama, materijal je kao da sam je juce kupio, a mehanizam celik, tockici sa jakom gumom. Ova nema naslon za glavu, sa naslonom su ~480eu. Ima naravno i skupljih, ali po meni to je samo vizuelni luksuz koji je beskoristan. Ja bih uzeo obavezno sa naslonom za glavu, to mi nedostaje.


:: vec duze vreme razmisljam se o kupovini neke gaming stolice provodim dosta vremena za racunarom slucajno sam naleteo na ipon-ovom sajtu na nju pa mi je zapala za oko ...jedino sto me plasi je to sto sam 1.90 visok a koliko mogu da vidim pri vrhu ima zakrivljenje prema napred jebeno je kad nemozes da probas nesto pre kupovin
::
:: https://ipon.hu/shop/termek/corsair-t2-road-warrior-gaming-chair-feketefeher/166112
::
::
:: takodje gledao i ove noble chairs koje deluju kvalitetno
:: dali se neko susretao sa corsairom ili noble i ako moze neka preporuka za 1.90 /98kg karakteristike :
::
::
:: https://ipon.hu/shop/csoport/szamitogep-periferia-gamer/gamer-szek?brand=1002122&page=
::
:: They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: CORSAIR T2 ROAD WARRIOR Gaming Chair ili nesto drugo... 25.07.2018. 22:47 #648043

status: user
broj poruka: 12785

Nisi probao stolicu od 2000e pa ne znaš, novi Herman Miller Aeron vredi i preko 2000e. Ergonomija na najvišem nivou, konstrukcija od čelika i titanijuma, trajaće ti 50 godina bez problema.

:: Nemoj da se lozis na te stolice koje nose naziv `Gaming`, te su najgore za dupe.
:: Preporucio bih ti firmu Delight. Imaju `steelcase` stolice, koje su neunistive, udobne i ne preterano skupe, normalnu cenu imaju. 1000eu+ za stolicu, ni jedna stolica ne vredi te pare. Ja sam kupio neki osnovni model, bila je 230eu, imam je godinama, materijal je kao da sam je juce kupio, a mehanizam celik, tockici sa jakom gumom. Ova nema naslon za glavu, sa naslonom su ~480eu. Ima naravno i skupljih, ali po meni to je samo vizuelni luksuz koji je beskoristan. Ja bih uzeo obavezno sa naslonom za glavu, to mi nedostaje
::
::
:: :: vec duze vreme razmisljam se o kupovini neke gaming stolice provodim dosta vremena za racunarom slucajno sam naleteo na ipon-ovom sajtu na nju pa mi je zapala za oko ...jedino sto me plasi je to sto sam 1.90 visok a koliko mogu da vidim pri vrhu ima zakrivljenje prema napred jebeno je kad nemozes da probas nesto pre kupovin
:: ::
:: :: https://ipon.hu/shop/termek/corsair-t2-road-warrior-gaming-chair-feketefeher/166112
:: ::
:: ::
:: :: takodje gledao i ove noble chairs koje deluju kvalitetno
:: :: dali se neko susretao sa corsairom ili noble i ako moze neka preporuka za 1.90 /98kg karakteristike :
:: ::
:: ::
:: :: https://ipon.hu/shop/csoport/szamitogep-periferia-gamer/gamer-szek?brand=1002122&page=
:: ::
:: :: They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: CORSAIR T2 ROAD WARRIOR Gaming Chair ili nesto drugo... 25.07.2018. 23:35 #648045

status: user
broj poruka: 18940
Kosta 2 soma, a nema naslon za vrat? Dzabe sto je udobna i od titanijuma.
Tu se placa prvo dizajn preko 1000eu, zatim ostalo koje je mnogo bitnije.


::
:: Nisi probao stolicu od 2000e pa ne znaš, novi Herman Miller Aeron vredi i preko 2000e. Ergonomija na najvišem nivou, konstrukcija od čelika i titanijuma, trajaće ti 50 godina bez problema
::
:: :: Nemoj da se lozis na te stolice koje nose naziv `Gaming`, te su najgore za dupe.
:: :: Preporucio bih ti firmu Delight. Imaju `steelcase` stolice, koje su neunistive, udobne i ne preterano skupe, normalnu cenu imaju. 1000eu+ za stolicu, ni jedna stolica ne vredi te pare. Ja sam kupio neki osnovni model, bila je 230eu, imam je godinama, materijal je kao da sam je juce kupio, a mehanizam celik, tockici sa jakom gumom. Ova nema naslon za glavu, sa naslonom su ~480eu. Ima naravno i skupljih, ali po meni to je samo vizuelni luksuz koji je beskoristan. Ja bih uzeo obavezno sa naslonom za glavu, to mi nedostaje
:: ::
:: ::
:: :: :: vec duze vreme razmisljam se o kupovini neke gaming stolice provodim dosta vremena za racunarom slucajno sam naleteo na ipon-ovom sajtu na nju pa mi je zapala za oko ...jedino sto me plasi je to sto sam 1.90 visok a koliko mogu da vidim pri vrhu ima zakrivljenje prema napred jebeno je kad nemozes da probas nesto pre kupovin
:: :: ::
:: :: :: https://ipon.hu/shop/termek/corsair-t2-road-warrior-gaming-chair-feketefeher/166112
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: takodje gledao i ove noble chairs koje deluju kvalitetno
:: :: :: dali se neko susretao sa corsairom ili noble i ako moze neka preporuka za 1.90 /98kg karakteristike :
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: https://ipon.hu/shop/csoport/szamitogep-periferia-gamer/gamer-szek?brand=1002122&page=
:: :: ::
:: :: :: They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez stigla 15.11.2018. 17:12 #650944

status: user
broj poruka: 994
juce mi je stigla konacno Corsair Road Warior 2
prvi utisci montaza je jako prosta
obilje podesavanja koja nisu bespotrebna vec jako korisna
sto se izgleda tice u svakom pogledu vrhunski
jako metalno postolje
tockici jako pokretljivi kao na rolerima
nasloni za ruke 4 podesavanja gore/dole sirenje/skupljanje napred/nazad i ono najbolje oko ose kao na jednoj od slika jako bitan novitet
matrijal :savovi vrhunski....vidi se da je jako kvalitetna unutrasnjost
mod za klackanje gde mozes da podesavas otpor jako korisno takodje i lep osecaj
oblik naslona za ledja je dobro odradjen jastucuc koji ide iza ledja je za moj ukus malo tvrdji od neke pene je unutrasnjost ali ionako nema potrebe za njim
jastucic za vrat je full mekan i prijatan
stolica je po meri kao krojena za moju gradju 1.90 98kg
vrh glave je zavrsetak stolice jastucic prianja tacno gde treba na vrat
jedina zamerka za sad je ta sto je deo za sedenje malo tvrdji
utegnuta je stolica kao pracka
ali o tome cu posle odredjenog vremena provedenog na njoj
napisati utisak mislim da treba da se razgazi malo sto se kaze

evo kako izgleda

https://imgur.com/a/75NytZj

a da nasloni za ruke iako deluju da su od plastike nisu neki carboonlook materijal odozgo i neka pena ispod tvrda

They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peki22 Re: stigla 15.11.2018. 20:25 #650948

status: user
broj poruka: 2936
Druze svak cast na celom kompletu.Mnogo dobro izgleda.


Hero 8,6700K,H-100,Predator 16GB,390X,Nitro 850,HyperX 120GB,U7,7C


:: juce mi je stigla konacno Corsair Road Warior
:: prvi utisci montaza je jako prost
:: obilje podesavanja koja nisu bespotrebna vec jako korisn
:: sto se izgleda tice u svakom pogledu vrhunsk
:: jako metalno postolj
:: tockici jako pokretljivi kao na rolerim
:: nasloni za ruke 4 podesavanja gore/dole sirenje/skupljanje napred/nazad i ono najbolje oko ose kao na jednoj od slika jako bitan novite
:: matrijal :savovi vrhunski....vidi se da je jako kvalitetna unutrasnjos
:: mod za klackanje gde mozes da podesavas otpor jako korisno takodje i lep oseca
:: oblik naslona za ledja je dobro odradjen jastucuc koji ide iza ledja je za moj ukus malo tvrdji od neke pene je unutrasnjost ali ionako nema potrebe za nji
:: jastucic za vrat je full mekan i prijata
:: stolica je po meri kao krojena za moju gradju 1.90 98k
:: vrh glave je zavrsetak stolice jastucic prianja tacno gde treba na vra
:: jedina zamerka za sad je ta sto je deo za sedenje malo tvrdj
:: utegnuta je stolica kao prack
:: ali o tome cu posle odredjenog vremena provedenog na njo
:: napisati utisak mislim da treba da se razgazi malo sto se kaze
::
:: evo kako izgleda
::
:: https://imgur.com/a/75NytZ
::
:: a da nasloni za ruke iako deluju da su od plastike nisu neki carboonlook materijal odozgo i neka pena ispod tvrd
::
:: They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
daimy2017 Stolica 09.12.2018. 23:57 #651641

status: user
broj poruka: 34

Markus IKEA deluje ok

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ima jedna zanimljiva firma 12.12.2018. 00:00 #651669

status: user
broj poruka: 3466


Hbada

Ergonomic chair. Meni deluje bas zanimljivo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Gaming Stolice 25.12.2018. 09:55 #652042

status: user
broj poruka: 285
Vi mislite da ti gaming brandovi ce da naprave kvalitetnu stolicu kao neko ko je nagradjivan i poznat u pravljenu namestaja. Ne samo ce da stave fensi stvari da namami gamere. Stolica 300-400e mora da bude metalne nogice dole, prava koza.

Kupi GRAFITNI Herman Miller od 1500$.
Kakva stolica jbt...

https://postimg.cc/ppC3Yp6k
https://postimg.cc/ygXCMnLC

Iskreno ne bacajte pare tako, stolica od 300e moze da bude gora od stolice od 150e. Sta znaci gora, moze da bude udobnija a da se raspadnu materijali od ovih vestackih koza i gluposti. Dobra stolica od celika sa dobrim proverenim pouzdanim mehanizmom za polozaj sedanja koji dugo traje i kozom mada mnogi koriste vestacku i za 1000$ stolice ce vas kostati najmanje 250-300e. Ali gledajte malo bolje. Treba sigurno nedelju dana dok shvatite sta vam treba i koliko kosta.







:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Gaming Stolice 25.12.2018. 10:08 #652044

status: user
broj poruka: 18940
Samo izgleda dobro, za przenice.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: Vi mislite da ti gaming brandovi ce da naprave kvalitetnu stolicu kao neko ko je nagradjivan i poznat u pravljenu namestaja. Ne samo ce da stave fensi stvari da namami gamere. Stolica 300-400e mora da bude metalne nogice dole, prava koza
::
:: Kupi GRAFITNI Herman Miller od 1500$
:: Kakva stolica jbt..
::
:: https://postimg.cc/ppC3Yp6
:: https://postimg.cc/ygXCMnL
::
::
::
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Stolica 25.12.2018. 10:23 #652047

status: user
broj poruka: 285
Veruj mi ne izgleda samo dobro, ne mora da izgleda direktorska da bi bila udobna, ima ove mehanizme koji se savijaju na vise mesta i osetljivija je mnogo nego ovako stolice.
2017 su bile one SecretLab proglasene za najbolje gaming stolice. One su oko 250-400eura. Ali ne znam gde ima da se kupe.

To je ova, ima vise dezena i nijansi.

https://secretlab.eu/collections/titan-series

Samo to je sve vestacka koza. Tesko je danas naci kozu kakva je bila osamdesetih godina. Takva obrada i zatezanje i sve je sada skraceno i modernizovano i pravljeno da traje uplola krace... Sama prava koza dodaje 100e na cenu i vise.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Stolica 25.12.2018. 11:00 #652049

status: user
broj poruka: 18940
Ma lozis se na izgled i titanijum, koji je beskoristan u ovom slucaju.
Ja sledecu stolicu koju budem kupio, to ce biti Steelcase sa naslonom za vrat, kosta oko 500eu i to je vrhunska stolica, sve preko toga je apsolutno prodavanje magle i marketinga.

Kozne stolice su dobre, ako hoces da ti se dupe upali, zajedno sa ledjima i da se konstantno znojis. To ne valja ni u kolima, svi se nesto loze na kozu, to je najveca glupost. Materijal ne treba da bude ni ekokoza, nego materijal koji dise. Ova Steelcase ima specijalan zategnuti materijal, ne znam kako se zove, ali neunistiv je, niti se prlja, kao da odbija sve materije, daju garanciju samo na materijal 8 i vise godina. Koristim jeftiniju varijantu te stolice vec skoro 10god., bukvalno je kao nova, na udobniju nisam seo.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: Veruj mi ne izgleda samo dobro, ne mora da izgleda direktorska da bi bila udobna, ima ove mehanizme koji se savijaju na vise mesta i osetljivija je mnogo nego ovako stolice
:: 2017 su bile one SecretLab proglasene za najbolje gaming stolice. One su oko 250-400eura. Ali ne znam gde ima da se kupe
::
:: To je ova, ima vise dezena i nijansi
::
:: https://secretlab.eu/collections/titan-serie
::
:: Samo to je sve vestacka koza. Tesko je danas naci kozu kakva je bila osamdesetih godina. Takva obrada i zatezanje i sve je sada skraceno i modernizovano i pravljeno da traje uplola krace... Sama prava koza dodaje 100e na cenu i vise
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Secret Lab Omega i Titan 25.12.2018. 11:04 #652050

status: user
broj poruka: 285
Pa kazem da je najbolja proglasena SecretLab Omega i Titan, ona je drugacija i jeftinija, vise nalik na ove gaming stolice.
Za Herman Miller veruj mi ne bi dali 1500$ pre nego sto probaju, idi na sajt pogledaj sta jos prave.

Ja bih uzeo ove za oko 350e.

https://secretlab.co/


Na koju si ti mislio na Steelcase Series 1.
Pa ona je 500e. Idu do 2000 i vise.

Da li je dovoljno veliki naslon na ovoj Steelcase Series 1. Za 400e.
Ima da se kupe kod nas na Nbgd. Samo treba izabrati boju i slicno.
Nisu mi bas ono gaming da se uvalis skroz sem ovi skuplji modeli Taj mali naslon kao me buni. Ali kupiti CORSAIR a ne njih je greska epska.

Ne znam eto uzevsi GTX1080Ti Poseidon za 580e umesto RTX2080Ti ustedeo sam profi stolicu takvu, ili zimsku Jaknu Cockpit nakadasnji Avirex pravljenu 100% u Americi od 650$ to su one Alaska kao N2B ili N3B Parka samo najbolje Parke koje se mogu naci. Ali kazu ljudi bolje da sam uzeo RTX2080Ti da gledam odsjaj na 1080p rezoluciji.
Treba otici pa videti. Skoro sam uzeo sto za kompijuter i nisam mogao da nadjem bolji a da meni odgovara neko neki u Forma Ideale. Jednostavno svi su premali ili prevelilki kancelariske table sa nogama, bez fioka bez icega. A trebao mi je sto da stoji kuciste i monitor 32`.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 25.12.2018. 15:09 #652067

status: user
broj poruka: 3974
Kakav sto si uzeo? Drvo ili ove fensi sa rupama za kablove, menadzment i slicno? Ikea ima solidne, bar po ergonomiji.. Stolica Markus im isto nije losa za smrtnike, ali ovo o cemu vi pricate je vec high end klasa.

PC Igre https://goo.gl/nReEin

HB https://goo.gl/v7sVst

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs