Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Casopisi
STRANA 1 OD 1
damirkic Casopisi 11.08.2018. 17:44 T66111

status: user
broj poruka: 342
Secam se nekad Digital! PCpress, Mikro, SK. Nisam davno nista stampano uzimao.

Koji su stari nasi casopisi o kompjuterima da i danas vrede da se uzmu? Znam da sve skoro ima na internetu ali je novina i dalje novina (stampa)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger 11.08.2018. 20:35 #648562

status: user
broj poruka: 312
Meni je i dan danas Svet kompjutera neprejebiv casopis i kad god pozelim da se prisetim starih dobrih vremena bez ovih touch screen govana (mobilnih telefona) uzmem sebi jedan primerak i obavezno ga negde zaturim sa sve celofanom u kom sam ga preuzeo.
Pravo je zadovoljstvo kada odnekud izroni nakon nekoliko godina i tada je prelistavanje i citanje neuporedivo sa bilo cim.
Kuzmanoviceva kolumna nema cenu i vanvremenska je.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Elfusion :) 11.08.2018. 20:52 #648563

status: user
broj poruka: 414
Re:Pravo je zadovoljstvo kada odnekud izroni nakon nekoliko godina i tada je prelistavanje i citanje neuporedivo sa bilo cim.
Znam taj osecaj... extra kad se setis sta je tada bilo vrh i sta sam hteo da kupim....
Elektrofusion
Powered by ReactorSuperial

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 11.08.2018. 21:38 #648566

status: user
broj poruka: 4225
Copy paste većine novina. SK ima kultni status, dok od časopisa iz regije samo BUG.
Nekada su takav status imali Računari i Galaksija.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi Nijedan 11.08.2018. 22:35 #648568

status: user
broj poruka: 842
Svet kompjutera treba da se zove Svet Igara(kao specijali nekada) Kuzmanoviceva proseravanja su mi vise za pubertetlije nego za neko ozbiljno citanje, eventualno 2-3 HW testa i to je to. I svremena na vreme ga kupim i redovno se smori i danas sam ga uzeo i smorrrr

U poredjenju sa SK nekada koji si mogao da citas mesec dana, Opisi igara Nenada Vasovica, pa ja i danas pamtim opis za Terget Renegade za spectrum pa hakerski bukvar BEcirica i Popevica, Skola programiranja radovanovica, cvet kompjutera, Pedjine ilustracije.... Ovo danas je smece najobicnije gde za 15 minuta procitas sve sto valja.

PC press isto. Tekst na 2 strane od toga trecina slike, font kao da je 22, procitam tekst za 45 sekundi, od tih tekstova dejan je napisao tipa 7 a gasic 3. Osecam se ko magarac, tako da to vise i ne kupujem

Ali emocije.... pa kupim SK

https://www.youtube.com/watch?v=m6kFCNsnQpQ

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LVirt re 11.08.2018. 23:03 #648569

status: user
broj poruka: 289
I hear you brother @shkomi. S tim što sam prevladao i te kupovne emocije. Ni po lule duvana.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 12.08.2018. 08:35 #648572

status: user
broj poruka: 1991
kakvo citanje na mobilnom?! to samo retardi rade, oni sa malo vise slifa kupe ovaj novi kindle

jest da je crno belo, ali retro je nekako kuul, baterija drzi u rangu sa `novinama`, a na 28GB dostupnog prostora, bas se pitam koliko novina je moguce napakovati .)

Nisam testirao bluetooth opciju automatskog citanja casopisa/knjiga, kada stoka bude napravila 3.5mm jack onda verovatno i hocu, format beleski bez koriscenja Internet-a i otvaranja naloga:

documents/My Clippings.txt

==========
Nutrition and Physical Degeneration (Weston A. Price)
- Your Highlight on Location 1418-1423 | Added on Monday, July 2, 2018 5:50:44 PM

He then described how when the Indian kills a moose he opens it up and at the back of the moose just above the kidney there are what he described as two small balls in the fat. These he said the Indian would take and cut up into as many pieces as there were little and big Indians in the family and each one would eat his piece. They would eat also the walls of the second stomach. By eating these parts of the animal the Indians would keep free from scurvy, which is due to the lack of vitamin C. The Indians were getting vitamin C from the adrenal glands and organs. Modern science has very recently discovered that the adrenal glands are the richest sources of vitamin C in all animal or plant tissues.
==========

tako da sve je to lepo prelistavati novine, ali nekolicna nas volu i da pribeleze zanimljive deonice .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi Ovo je staro 12.08.2018. 10:07 #648573

status: user
broj poruka: 842
Ali u slucaju da neko ne zna

http://retrospec.sgn.net/users/tomcat/yu/revije.php



https://www.youtube.com/watch?v=m6kFCNsnQpQ

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Re: ... 12.08.2018. 17:59 #648582

status: user
broj poruka: 312
Koja je poenta tvog trollovanja a uopsteno i pisanja na forumu?
Ja sam hteo da kazem da kada uzmem novinu u ruke (SK) da me to vraca u vremena kada su telefoni sluzili za telefoniranje a nisu bili mikro racunari, vremena kada kad udjes u autobus i pored tebe sedne neko zenskog pola ne izvadi neku gigantsku ekrancinu po kojoj krene da šiba neverovatnom brzinom nego eventualno zapodenete razgovor i vremena kada u jebenim autima nije bilo touch govana vec lepo odes da ti ugrade kasetas i gledas u cajgere a ne u smrdljivi LED kurton.
Papir je papir, pa makar sluzio za brisanje usrane guzice.

:: kakvo citanje na mobilnom?! to samo retardi rade, oni sa malo vise slifa kupe ovaj novi kindl
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @kriger 13.08.2018. 06:57 #648598

status: user
broj poruka: 1991
cekaj dok ne krenu plasticni ekrani, ima da ih lepo izrolas kao i papir, vizuelno ih neces razlikovati od papria
a o ping pong efektu sto se nece moci lako razbiti, to je vec druga dimenzija
oni malo kreativniji mozda implementiraju i aromu papira, onako kad svajpujes stranicu, a on ti malo strcne arome papira, cisto nostalgije radi

p.s.
sto se bas gusaka tice, toga ce uvek biti, telefon im je samo izgovor da lakse dignu rep, mada to ne treba da te pogadja mnogo, jedan lepak uvek pali/lepi - pozicija i moc sa kojom raspolazes .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646089.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs