Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Hisense ili neki drugi ?
STRANA 1 OD 1
kobe Hisense ili neki drugi ? 20.08.2018. 22:07 T66131

status: user
broj poruka: 427

Planiram kupovinu tv-a do 40 inca ne preko toga , gledao sam Hisense koji zaista deluje impresivno u tom rangu naravno pricam o kvalitetu naspram ulozenog novca ili da pucam na Samsung ili Lg ...Posto smatram ova 3 navedena brenda vodecim. Doduse trazim sledece :
Smart , Wifi , UHD, 4K ili makar FULLHD , i da bude simpatican hahaha .Hvala na proporukama
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Guts Mozes 21.08.2018. 00:13 #648851

status: user
broj poruka: 68
Jeftinija varijanta - idi na Hisense
Skuplja varijanta - idi na Samsung

Radim u tom svetu, ovo se pokazalo najboljim. Lg ne bas kao Samsung.

Najskuplja varijanta - Sony, bez premca, slika na fhd bolja nego na 4k (dobro, malo fali).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Hisense ili neki drugi ? 21.08.2018. 07:51 #648853

status: user
broj poruka: 18940
Monitori su druga prica, ali za TV, definitivno jeftinija varijanta.


::
:: Planiram kupovinu tv-a do 40 inca ne preko toga , gledao sam Hisense koji zaista deluje impresivno u tom rangu naravno pricam o kvalitetu naspram ulozenog novca ili da pucam na Samsung ili Lg ...Posto smatram ova 3 navedena brenda vodecim. Doduse trazim sledece :
:: Smart , Wifi , UHD, 4K ili makar FULLHD , i da bude simpatican hahaha .Hvala na proporukama
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kobe aha 21.08.2018. 18:51 #648868

status: user
broj poruka: 427



Sta preporucujete gde pogledati izbor neki Tv-a neka ,koju poslovnicu da posetim?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kobe aha 21.08.2018. 18:56 #648869

status: user
broj poruka: 427



Sta preporucujete gde pogledati izbor neki Tv-a neka ,koju poslovnicu da posetim?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kobe hm 21.08.2018. 22:16 #648871

status: user
broj poruka: 427
Vox
40DSW293V

ili cak mozda ovako nesto ? LG 40UH630V
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger 21.08.2018. 22:50 #648873

status: user
broj poruka: 312
Sto se zvuka tice LG je ne-nad-jebiv!! Harman&kardon down firing woofercici su bez premca, sem-sung i smorny mogu da mu se napasu muda kao zeka rosne kelerabe! Najjace ludilo od svega je sto kroz USB port i produzni kabl izgura toliko struje da lagano pokrece 2.5`` HDD u racku sto sem-sung moze da sanja. Slika kod sammyja je lepsa ali i to je stvar ukusa, na LG-ju su boje zivlje, ima mnogo vise stelovanja slike (i zvuka) nego na sammy-ju, i nikako ne treba zaboraviti izuzetno bitnu cinjenicu a to je da LG proizvodi sopstvene panele za razliku od ding-donga gde moze da ti uskoci panel od 6-7 proizvodjaca.
Sony je samo lep. I skup. Od Trinitron (CRT) ekrana pa do danasnjeg dana nista sopstveno nisu razvili na polju LCD panela. LG-jev OLED je nesto sto je nedostizno ali to je vec flagship klasa.

Savet - idi na LG.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Guts Mozes 23.08.2018. 23:40 #648954

status: user
broj poruka: 68
I LG, jeste im slika lepa, jeste da im je smart najbolji, jeste da imaju zvuk ekstra, ali pitaj u skoro svakom servisu od A brendova oni imaju najvise reklamacija.
Poslovnica nebitna, ali mozda iz nekog patriotizma izbegni w*nw*n i e*mi. Vox jedino posle nuklearne bombe.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemanja21 Re: 24.08.2018. 08:56 #648955

status: user
broj poruka: 1227
Evo ja imam Sem-sung na kom radi tri 2.5` hdd u reku istovremeno.. 4.2ch downfiring zvucnike. Zivlje boje nego na svakom LG. Samsung panel. ?


:: Sto se zvuka tice LG je ne-nad-jebiv!! Harman&kardon down firing woofercici su bez premca, sem-sung i smorny mogu da mu se napasu muda kao zeka rosne kelerabe! Najjace ludilo od svega je sto kroz USB port i produzni kabl izgura toliko struje da lagano pokrece 2.5`` HDD u racku sto sem-sung moze da sanja. Slika kod sammyja je lepsa ali i to je stvar ukusa, na LG-ju su boje zivlje, ima mnogo vise stelovanja slike (i zvuka) nego na sammy-ju, i nikako ne treba zaboraviti izuzetno bitnu cinjenicu a to je da LG proizvodi sopstvene panele za razliku od ding-donga gde moze da ti uskoci panel od 6-7 proizvodjaca
:: Sony je samo lep. I skup. Od Trinitron (CRT) ekrana pa do danasnjeg dana nista sopstveno nisu razvili na polju LCD panela. LG-jev OLED je nesto sto je nedostizno ali to je vec flagship klasa
::
:: Savet - idi na LG
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: 24.08.2018. 09:38 #648956

status: user
broj poruka: 18940
Ja imam Adler 43` sa Logitech 5.1 Z5500 audio sistemom preko optike :P. Nikad jeftini TV, a ja nikad zadovoljniji.


:: Evo ja imam Sem-sung na kom radi tri 2.5` hdd u reku istovremeno.. 4.2ch downfiring zvucnike. Zivlje boje nego na svakom LG. Samsung panel.
::
::
:: :: Sto se zvuka tice LG je ne-nad-jebiv!! Harman&kardon down firing woofercici su bez premca, sem-sung i smorny mogu da mu se napasu muda kao zeka rosne kelerabe! Najjace ludilo od svega je sto kroz USB port i produzni kabl izgura toliko struje da lagano pokrece 2.5`` HDD u racku sto sem-sung moze da sanja. Slika kod sammyja je lepsa ali i to je stvar ukusa, na LG-ju su boje zivlje, ima mnogo vise stelovanja slike (i zvuka) nego na sammy-ju, i nikako ne treba zaboraviti izuzetno bitnu cinjenicu a to je da LG proizvodi sopstvene panele za razliku od ding-donga gde moze da ti uskoci panel od 6-7 proizvodjaca
:: :: Sony je samo lep. I skup. Od Trinitron (CRT) ekrana pa do danasnjeg dana nista sopstveno nisu razvili na polju LCD panela. LG-jev OLED je nesto sto je nedostizno ali to je vec flagship klasa
:: ::
:: :: Savet - idi na LG
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 24.08.2018. 10:12 #648957

status: user
broj poruka: 4225
Adler, Adler. Meklerih. .)
Z5500 su od kompjuterskih zvučnika najbolji, za mene, dok Adler sve i jedan u garanciji tuner bilo t/t2 neispravan, jbg.
Od slike sa njega me boli glava, dok sa LG panela nemam tih problema. Najbolja mi je bila Pioneer plazma. To je nanadjebivo živo bilo. Danas ništa slično nema. Slike su previše plastične, ako me razumijete.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: re 24.08.2018. 10:24 #648959

status: user
broj poruka: 18940
Ma sve te razumem, ti si sve zemaljsko testirao, od kompletne istorije tehnologija, do onih koje treba da se lansiraju negde posle 2050-te.

PS smanji contrast i brightness.

:: Adler, Adler. Meklerih. .
:: Z5500 su od kompjuterskih zvučnika najbolji, za mene, dok Adler sve i jedan u garanciji tuner bilo t/t2 neispravan, jbg
:: Od slike sa njega me boli glava, dok sa LG panela nemam tih problema. Najbolja mi je bila Pioneer plazma. To je nanadjebivo živo bilo. Danas ništa slično nema. Slike su previše plastične, ako me razumijete
::
:: Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646073.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs