Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
LENOVO L24I monitor
STRANA 1 OD 1
MegaTon LENOVO L24I monitor 10.09.2018. 14:49 T66182

status: user
broj poruka: 200
Jel zna neko kakav je ovaj monitor, vidim da je na popustu kod jednog naseg renomiranog prodavca, valja li cemu?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vica666 narucen je .. 12.09.2018. 07:49 #649459

status: user
broj poruka: 51



... na relatvno nevidjeno :) ... za te pare IPS, borderless, javljam utiske kada ga istestiram. Ako ne valja, vracam ga.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MegaTon Re: narucen je .. 12.09.2018. 09:10 #649461

status: user
broj poruka: 200
Držimo ti `fige`! `Ajde, i javi kasnije kakav je, bas me interesuje!
...

::
::
::
:: ... na relatvno nevidjeno :) ... za te pare IPS, borderless, javljam utiske kada ga istestiram. Ako ne valja, vracam ga.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LVirt re 12.09.2018. 13:59 #649464

status: user
broj poruka: 289
``Borderless``.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vica666 setio sam se .. 25.09.2018. 11:44 #649765

status: user
broj poruka: 51

..da konacno odgovorim. Zahvaljujuci nasoj poznatoj kurirskoj sluzbi koja saradjuje sa Te....anijom, od dva narucena monitora stigao je jedan - ispravan i bez artefekata.
Po meni , monitor je za te pare ( sa popustom ) PREMIJA. Znaci ko ga je kupio sada se slatko smeska.
Monitor je `fino` dizajniran , ne klati se -stabilan je, plastika je OK, sa izuzetkom donje ivice panela (postoji neravnomeran zazor-kao da nije lepo legla). Postolje na mom komadu je V-shape , a ne okruglo.. Ne postoji VESA mount-steta , samo dva ulaza VGA i HDMI.

Monitor je bez losih piksela, sa minimalnim isijavanjem u donjem desnom uglu (soba u mraku) . Boje i kontrast su vise nego dobri. U igricama nema duhova.. igram FPS pa mi je to bitno :) .
Generalno best-buy, cak i kada ga poredim sa U2414, U2417 izuzimajuci ergonomiju naravno
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646070.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs