Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
MP3 fm transmitter
STRANA 1 OD 1
harry87 MP3 fm transmitter 23.09.2018. 19:59 T66216

status: user
broj poruka: 853
Hteo bih da uzmem bluetooth fm transmitter za auto, ima ih raznih cene oko 1000 dinara, kapiram da je nebitno koji cu uzeti da je sve isto kinesko s***e.
Palo mi na pamet u stvari sta bih mogao da uzmem da nemam budzu u 12v, ali ne mogu da nadjem.
Da li postoji MP3 Player sa ugradjenim FM transmitterom? To bi mi i skratilo ubacivanje USB-a da viri ili trosenje baterije na telefonu kad bi se muzika pustila preko bluetooth-a...

Hvala, Pozdrav


MB MSI Z270 Tomahawk/Intel G4560/8gb DDR4 crucial ballistix elite/XFX RX580 8gb XXX/Crucial mx500 500gb + WD Black 500gb/Thermaltake V6/AOC I2475PXQU/Altec Lansing VS4621
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 23.09.2018. 20:55 #649735

status: user
broj poruka: 3104

Ovako, muku sam mucio sa muzikom u kolima. Pezo 307 sa fabrickim CD playerom Clarion bez CD sansera. I naravno bez bluetootha, AUX ulaza i USB/microSD citaca.

Uzeo sam Xwave Transmitter BT65 za tadasnjih 1200din koliko je kostao tada, misleci da skuplje = kvalitetnije, e pa penis. Daljinski uz njega ima domet samo 20cm, dugme za menjanje pesme je propalo, displey takodje ne zna ni on sta pokazuje, a najgore od svega signal je slabiji od drugih. Primer: pored mene prolazi kamion i takodje koristi FM Transmiter na istu frekvenciju i on sa svojom lepom brenom nadjaca moj transmiter koji je tik pored mene.

Ja sam u to bio razocaran.

Posle sam probao da nadogradim USB citac na fabrickom uredjaju kako bih zadrzao kontrole koje su pored volana, al to kosta 5000din, malo mnogo.

Treca opcija koju koristim 6 meseci jeste nov radio koji sam platio 1500din. Kineski, ne ocekujem nista, i radi.
MI2035BT ima USB citac, Bluetooth, AUX a i moze da se poveze sa mobilnim telefonom te da ti pricas a njegov mikrofon te snima, dok sagovornika cujes na zvucnike.

Po meni najbolja investicija za takve ideje.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 ne znam koliko planiras da potrosis 26.09.2018. 12:10 #649779

status: user
broj poruka: 938

ali imas recimo modele navigacija koje imaju i FM transmiter i BT i SD slot, tako da pokrijes sve sto ti treba u automobilu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Compy Re:MP3 fm transmitter 26.09.2018. 17:08 #649780

status: user
broj poruka: 243
Potrosices silne pare isprobavajuci i menjajuci i zvuk ce uvek biti njesra tesko. Jedino ako nisi gluv ko Betoven ili proveo zivot slusajuci kasetas u traktoru pa ti takav `kvalitet` zvuka ne smeta.
Veruj mi, pricam iz iskustva, sto licnog sto od bliskih prijatelja.
Najbolje resenje a koje ne kosta mnogo ukoliko ti auto kasetofon/cd plejer nema ulaze je da odneses isti kod bilo kog iole upucenijeg radio/tv servisera ili elektronicara i da ti izvuce ulaz na koji nakacis telefon ili bilo koji plejer po potrebi i pustas muziku. Ili ako si vican lemilici odradis to samostalno.Najveci deo posla je izvaditi uredjaj iz lezista i kasnije ga vratiti na mesto u kolima.
Ili jednostavno kupi neki iole pristojan Bluetooth zvucnik, koristis ga u kolima po potrebi a i van kola.


Ryzen 7 1700/ASUS Crosshair VI HERO/g.Skill TridentZ 16GB/NZXT Kraken X52/KFA2 GTX1070EXOC/EVGA G2 750W/PHANTEKS Enthoo ProM/LG BDRW/SAMSUNG 960Evo 250GB/850Evo 500GB/WD Blue 6TB/Green 2TB/2xGericom GM2600/Samsung 40KU6000/R.A.T.ProX/Microsoft Sculpt

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
harry87 re 26.09.2018. 23:00 #649793

status: user
broj poruka: 853
Hvala svima na odgovorima.

Uzimanje novog radia zbog mp3 i usb, ne bi dolazilo u obzir jer bi narusilo estetiku auta koji ima masku i konzolu fabricku sa radio/cd-om

S obzirom da su fm transmitteri oko 1000, uzecu pa cu podeliti utiske o kvalitetu zvuka.

Pozdrav


MB MSI Z270 Tomahawk/Intel G4560/8gb DDR4 crucial ballistix elite/XFX RX580 8gb XXX/Crucial mx500 500gb + WD Black 500gb/Thermaltake V6/AOC I2475PXQU/Altec Lansing VS4621

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs