Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
DUVAN!!!
STRANA 1 OD 1
perrakojot DUVAN!!! 24.10.2018. 21:39 T66297

status: user
broj poruka: 985
Evo oako stoje stvari-trazim NAJSLABIJI MOGUCI DUVAN KOJI POSTOJI ,na nasem trzistu,za MOTANJE cigareta.... Da li neko iz iskustva moze da mi preporuci konkretno neki duvan,marku oznaku,boju paklice.... Napomena je da se oseti usteda u odnosu na kupovne cigarete....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LVirt re 24.10.2018. 21:51 #650460

status: user
broj poruka: 289
Cekam neku temu koja NIJE vezana za IT, postaje pomalo dosadno. Ovo ne znam, ali mogu da preporucim lep poklopac za WC solju.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1AGRESSOR Re: re 24.10.2018. 22:38 #650461

status: user
broj poruka: 819
ahahahah

evo ja se ubih trazeci neki malo kvaliteyniji poklopac za wc ima samo ne krsh za 1700 din

mora da bude medijapan





NISTA BEZ KABLA
https://pastebin.com/SpqMpJkY
^ MY PC SW-HW SPECIFICATION ^

:: Cekam neku temu koja NIJE vezana za IT, postaje pomalo dosadno. Ovo ne znam, ali mogu da preporucim lep poklopac za WC solju
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LVirt re 24.10.2018. 23:02 #650462

status: user
broj poruka: 289
Medijapan, mahagoni, hromirane. Bombona. Al nemojte sad svi da kupite da ne ostane za mene, ozbiljno vam kazem.

https://www.winwin.rs/daska-za-wc-solju-cornat-medijapan-mahagoni-d13441-6784095.html


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ja motam Pueblo 24.10.2018. 23:26 #650463

status: user
broj poruka: 9381
Mada nisam neki pusac, pakovanje mi traje i do nedelju dana. Uglavnom uz kafu.
Nije slab, jaci je od Druma, ali je bez aditiva i susi se brzo (ili stigne suv). Ovo se resava tako sto drzis vlazan kamen u njemu, ima da se kupi po radnjama za duvan i nije skup, 100-200 din. Naravno, kamen se koristi dok ga ne izgubis :)
Probaj. 330 din. je 30g.

Drum je standard.
Virginia je slaba ali je tesko djubre. Kada je zapalim posle Puebla, bukvalno ne osecam. Drum vec ima razlike, ali je nesto slabiji.


MBP Retina 13` Late 2012
macOS High Sierra

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot OVAKO 24.10.2018. 23:27 #650464

status: user
broj poruka: 985
OVAJ FORUM JE NEKADA DAVNO BI0 MESTO GDE MOZES DA DOBIJES INFORMACIJE O SVEMU I SVACEMU,DOVOLJNO JE BILO SAMO DA KULTURNO I NORMALNO PITAS,ODGOVORA JE BILO KORISNIH I MANJE KORISNIH,ALI U ZADNJE VREME ODGOVORI SU UZASNI.LJUDI SU POSTALI UZASNI,SAMO GLEDAJU DA TE SABOTIRAJU U SVAKOM SMISLU. OVAJ FORUM JE PROPAO ZBOG GOVRNARIJE KAO LVIRT I SLICNIH NEDOJEBANIH KRETENA KOJI SVOJE LICNE FRUSTRACIJE LECE NA FORUMU,UMESTO DA DAJU ODGOVOR NA PITANJE AKO0 ZNAJU,A AKO NE ZNAJU DA CUTE I NE LAPRDAJU GLUPOSTI. DAKLE- NAPUSITE SE KURCA SVI VI KOJI SERETE PA SE MAZETE,A AKO NEKO IPAK IMA DA PONUDI ADEKVATAN ODGOVOR NA MOJE PITANJE,NEKA ODGOVORI.....


@VMARC IZUZETAK OD MOJIH IZJAVA....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Imas zuti i plavi 24.10.2018. 23:31 #650465

status: user
broj poruka: 9381
Ja kupujem zuti ali su u principu isti, ne primecujem razliku nikakvu.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS High Sierra

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LVirt re 24.10.2018. 23:43 #650467

status: user
broj poruka: 289
Haha. Pržogrnci. Nemas ti pojma kakav je bio forum, ti si nov. U svakom slucaju, moj odgovor je mnogo korisniji od otrova.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Imas zuti i plavi 24.10.2018. 23:47 #650468

status: user
broj poruka: 985
U PITANJU JE ZENSKA OSOBA KOJA JE IPAK MALO OSETLJIVIJA NA JACINU DUVANA,POREDJENJA RADI,CAMEL PLAVI JOJ JE NAJJACE STO MOZE DA DUVANI....JA SAM TRAZIO PREPORUKU ZA NEKI JOS SLABIJI DUVAN OD TOGA,A DA MOZE DA SE MOTA.... AKO NEKO IMA LEPIH I TACNIH PREDLOGA KOJE JE SAM PROBAO ,VOLJAN SAM DA SLUSAM.....


:: Ja kupujem zuti ali su u principu isti, ne primecujem razliku nikakvu
::
:: MBP Retina 13` Late 201
:: macOS High Sierr
::
:: i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: re 24.10.2018. 23:49 #650469

status: user
broj poruka: 985
JA SAM NA FORUMU OD 2006-E,PA TI VIDI KO JE NOV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:: Haha. Pržogrnci. Nemas ti pojma kakav je bio forum, ti si nov. U svakom slucaju, moj odgovor je mnogo korisniji od otrova
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LVirt re 24.10.2018. 23:52 #650470

status: user
broj poruka: 289
Ja sam od 1996. Iskljuci caps i ponasaj se pristojno. Recnik ostavi u ataru.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 26.10.2018. 09:32 #650516

status: user
broj poruka: 9460
Ja motam Pall Mall plavi, onako osredjeg je kvaliteta, ali nista ni bolji ni losiji od 80% cigareta koje se kupuju kod nas. Nema nekog preteranog smeka, klasicno se oseti miris duvana i to je to.
Kesica za 30 cigareta 150, a za 60 280din. Ova od 280 din mi traje oko 3 dana, a ako manje fuma, trajace joj bar 4. Ja ih susim :)

Kupujem i rizle + filtere i rucno motam. Osredje je jacine, pa neka proba sa jednom kesicom da li joj odgovara. E sad, nije neka usteda kada se uzmu u obzir ove paklice do 240din, ali ajd, opet izadje nesto jeftinije. :D

Moze da proba i Lucky Strike, nesto je skuplji, sitnije rezan i dosta slabiji, maltene ga ni ne osetis. Meni licno ne odgovara. Ali svakako ako joj je to vazno da je sto slabiji, onda sa Lucky nema greske.

I da, bez svadje i prepirke, jer ce prut da radi :)

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
silja1987 .... 26.10.2018. 16:45 #650523

status: user
broj poruka: 220
Ja od 1956...baba mi ostavila nalog

R5 2600| CM Nepton 140XL| Gigabyte X370 gaming K3
G1|Kingston Predator 8GB| Samsung 850 EVO 250GB|Gigabyte 1060 6GB
| WD black 1TB| TT Core31| Raidmax 735w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 26.10.2018. 17:25 #650524

status: user
broj poruka: 4741

Ja motam otrov za pacove i super mi je. Besplatno je jer ne kupujem, nego uzmem iz podruma kad ostave.
Dam i lepšoj polovini. Od 2026. sam. Aj ćao.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 26.10.2018. 17:42 #650525

status: user
broj poruka: 9460
Batalite to crni Alrade, potrovacete se, :D

Pola sata od Hristovog raspeca sam ovde. Cim su ga razapeli, ja otrcao kuci i napravio nalog.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ja nisam odavde 26.10.2018. 17:46 #650526

status: user
broj poruka: 9381


MBP Retina 13` Late 2012
macOS High Sierra

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever ... 26.10.2018. 20:24 #650527

status: user
broj poruka: 4866

Karelia duvan je odlican.

br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Re: Re: Imas zuti i plavi 26.10.2018. 21:01 #650528

status: user
broj poruka: 1992
nema niceg odvratnijeg od zene sa cigaretom u ustima, pametnije je pomoci joj da se odvikne od pusenja, sto neki rekose posle kafe pojesti jedan zlatni delishes jabuku pre nego trovanja katranom i ostalim viso-kvalitetnim sastojcima mrtve biljke

p.s.
mada jedna stvar ce mi uvek biti fascinantna, sta daje za pravo pusacima da smrade u prisustvu nepusaca, gledam ih svaki dan, sve narkoman do narkomana, nema im pomoci
dici cene minimum x50 pa da Vas vidim tada elitisti moji .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: U PITANJU JE ZENSKA OSOBA.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Mnogo gora droga od duvana je 26.10.2018. 21:14 #650530

status: user
broj poruka: 1083
https://www.youtube.com/watch?v=_yXPAE5nClc


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: ... 26.10.2018. 21:37 #650532

status: user
broj poruka: 985
hvala za preporuku za pall mall plavi,probano,prava stvar za nju,od kutije od 150 dinara je smotano 81 cigareta (tanke),to je njoj za minimum 5 dana,veoma osetna usteda u odnosu na kupovne cigarete,jedino je malo krupniji secen duvan kad se mota u tankim cigaretama,ali dobra masinica ga upresuje taman kako treba,tako da nadjena je odgovarajuca vrsta duvana....


:: Ja motam Pall Mall plavi, onako osredjeg je kvaliteta, ali nista ni bolji ni losiji od 80% cigareta koje se kupuju kod nas. Nema nekog preteranog smeka, klasicno se oseti miris duvana i to je to
:: Kesica za 30 cigareta 150, a za 60 280din. Ova od 280 din mi traje oko 3 dana, a ako manje fuma, trajace joj bar 4. Ja ih susim :
::
:: Kupujem i rizle + filtere i rucno motam. Osredje je jacine, pa neka proba sa jednom kesicom da li joj odgovara. E sad, nije neka usteda kada se uzmu u obzir ove paklice do 240din, ali ajd, opet izadje nesto jeftinije. :
::
:: Moze da proba i Lucky Strike, nesto je skuplji, sitnije rezan i dosta slabiji, maltene ga ni ne osetis. Meni licno ne odgovara. Ali svakako ako joj je to vazno da je sto slabiji, onda sa Lucky nema greske
::
:: I da, bez svadje i prepirke, jer ce prut da radi :
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 26.10.2018. 21:55 #650533

status: user
broj poruka: 9460
Ma odlicno ako joj pase, jacina je potaman. 80kom ma super, usteda je velika na mesecnom nivou. :)
A kao sto rekoh, duvan je skroz ok sto se kvaliteta tice. Krupno je rezan bas kao i u cigaretama sto se nalazi.

Lucky je jos slabiji i to dosta. Probao sam ga i sa filterom i bez, ne ide mi, preslab za moj ukus.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LVirt Re: Re: Re: Imas zuti i plavi 26.10.2018. 22:04 #650534

status: user
broj poruka: 289
Pa to, al cik objasni prosecnom Srbinu/Srpkinji. Mada, pitanje je dal je odvratnija cigara ili da je pijana. Sto se ovog drugog tice, nebriga za drugo ljudsko bice i nizak civilizacijski nivo. Nista novo, kao sto vidimo.


:: nema niceg odvratnijeg od zene sa cigaretom u ustima, pametnije je pomoci joj da se odvikne od pusenja, sto neki rekose posle kafe pojesti jedan zlatni delishes jabuku pre nego trovanja katranom i ostalim viso-kvalitetnim sastojcima mrtve biljk
::
:: p.s
:: mada jedna stvar ce mi uvek biti fascinantna, sta daje za pravo pusacima da smrade u prisustvu nepusaca, gledam ih svaki dan, sve narkoman do narkomana, nema im pomoc
:: dici cene minimum x50 pa da Vas vidim tada elitisti moji .
::
:: `The aim of public education is not to spread enlightement at all. It i
:: simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level
:: to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`
::
:: :: U PITANJU JE ZENSKA OSOBA.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @LVirt 27.10.2018. 14:37 #650552

status: user
broj poruka: 1992
jabuka je bozansko voce,

em sto ti ocisti zube/zadah,
em sto te dopinguje vitaminom C neophodnim protiv virusa,
em sto semenke (koje vecina pametnjakovica baca) sadrze cijanid (inhibira kiseionik) u tragovima - neophodan protiv malignih oboljenja.

Ali ne logika je adje da konzumiramo nagorelo/sprzeno/grilovano bilje i sve ce biti OK. Ne nazalost to je ono sto i stvara maligna oboljenja i mali milion nuspojava.

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @gilopile kad vec obrisa poruku da ti odgovorim 28.10.2018. 07:28 #650555

status: user
broj poruka: 1992
`Euphoric, narcotic, pleasantly hallucinant.`

`Glum, Marx, glum.` The clap on the shoulder made him start, look up. It was that brute Henry Foster. `What you need is a gramme of soma.`

`All the advantages of Christianity and alcohol. none of their defects.`

`Ford, I should like to kill him!` But all he did was to say, `No, thank you,` and fend off the proffered tube of tablets.

`Take a holiday from reality whenever you like, and come back without so much as a headache or a mythology.`

`Take it,` insisted Henry Foster, `take it.`

`Stability was practically assured.`

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs