Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Neispravni telefoni
STRANA 1 OD 1
MACHINE Neispravni telefoni 29.10.2018. 12:24 T66307

status: user
broj poruka: 5696
Da li neko zna neki servis mobilnih telefonaq (email, tel, sajt...) koji otkupljuju za rezervne delove ili dalji servis i prodaju poluispravne mobitele? Nije toliko oko novca koliko do cinjenice da ne volim nista da bacam ako to neko drugi moze da upotrebi, dakle na obostranu korist ma kolika bila :)

Imam:

1. Xiaomi Redmi 4x (ispao i pukao ekran). Touch i ostale funkcije telefona sve rade ali se staklo mora menjati

2. LG Nexus 5x (bootloop problem), dakle hladan lem i treba mu pecenje (kao ploce i graficke). Kad ga zagrejem fenom normalno bootuje i radi nekih 15 min dok se ne ohladi

Koliko bi ovo u evrima nekom vredelo i kako doci do njega?

Hvala


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Kod ne bas aktuelnih modela 31.10.2018. 21:28 #650635

status: user
broj poruka: 3466


I tako kupovinom za delove znaci brlozenje necega pa ako nekad zatreba super. Drugo je sa nor ip 6s 7 8 i x ili nekog samsunga aktuelnijeg gde svaki dan nesto treba od kamere ekrana nekog fleta itd

Onda je ok racunati nesto i praviti matematiku a sad tako po komadu naletece neko dace 10 20 30 eur ili 50 za oba koliko vidi dobit u tom momentu.

Ja jednom uzeo 5x ip 5c na icloud i godinu dana mi nisu zatrebali nista bukvalno ni srafic
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs