Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Foto i video oprema
Iphone 6 64 gb unlock
STRANA 1 OD 1
nisavici Iphone 6 64 gb unlock 03.11.2018. 13:39 T66316

status: user
broj poruka: 908

dobio sam pomenuti telefon od sestre iz ch na poklon ali nikako ne mogu da resetujem telefon posto mi trazi sifru za icloud od prethodnog vlasnika koju naravno ne znam

Posto sam na androidu i pojma nemam oko ovih jabuka da li postoji varijanta da se otkljuca bez sifre nesto kao power on+volume up na androidu?

ne bih ga nosio u servis
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: Iphone 6 64 gb unlock 03.11.2018. 13:40 #650678

status: user
broj poruka: 819
Ponovo krades.

::
:: dobio sam pomenuti telefon od sestre iz ch na poklon ali nikako ne mogu da resetujem telefon posto mi trazi sifru za icloud od prethodnog vlasnika koju naravno ne zna
::
:: Posto sam na androidu i pojma nemam oko ovih jabuka da li postoji varijanta da se otkljuca bez sifre nesto kao power on+volume up na androidu
::
:: ne bih ga nosio u servis
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Re: Re: Iphone 6 64 gb unlock 03.11.2018. 13:57 #650679

status: user
broj poruka: 908
Dobio sam telefon kao sto sam napisao a sad odjebi i prodavaj neke grafike,telefone sta vec...

:: Ponovo krades
::
:: ::
:: :: dobio sam pomenuti telefon od sestre iz ch na poklon ali nikako ne mogu da resetujem telefon posto mi trazi sifru za icloud od prethodnog vlasnika koju naravno ne zna
:: ::
:: :: Posto sam na androidu i pojma nemam oko ovih jabuka da li postoji varijanta da se otkljuca bez sifre nesto kao power on+volume up na androidu
:: ::
:: :: ne bih ga nosio u servis
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 03.11.2018. 14:26 #650680

status: user
broj poruka: 12785
Pa ako si ga `dobio od sestre` onda u čemu je problem? Pitaj je koji email nalog je koristila i password nek ti da usput.

Icloud ne može da se zaobidje, tako da ako ne možeš da se uloguješ u telefon imaš lep Apple držač za papir. Servis ne može ništa tu da ti pomogne.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Re: ... 03.11.2018. 14:46 #650681

status: user
broj poruka: 908
kad bi jos znala sifru za nalog ne bih ni pitao ovde

telefon je dobila od nekog kolege posto je kupio noviji videcu posle da mi da sifru da mogu da ga otkljucam

:: Pa ako si ga `dobio od sestre` onda u čemu je problem? Pitaj je koji email nalog je koristila i password nek ti da usput
::
:: Icloud ne može da se zaobidje, tako da ako ne možeš da se uloguješ u telefon imaš lep Apple držač za papir. Servis ne može ništa tu da ti pomogne
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Bez sifre je cigla 03.11.2018. 15:26 #650682

status: user
broj poruka: 9381
Kucaj u pretragu foruma ICLOUD dobices 100 tema vezanih za to.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS High Sierra

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv ... 03.11.2018. 18:01 #650686

status: user
broj poruka: 939
Bez iCloud naloga i sifre za isti ne mozes nista!

Nije to android, pa da ga svaki dr mr `otkljuca` i td.



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Zajebana situacija 03.11.2018. 18:47 #650687

status: user
broj poruka: 3466

Ako ne znas passcode mozes da uradis restore preko iTunes ali ce traziti password od icloud naloga na uredjaju

Ako znas passcode i koristis telefon. Iz settings mozes probati sa resetom ako je @icloud mail tu.

Ako znas vlasnike telefona kontaktiraj ih drugim telefonom ili racunarom i trazi sve sto treba.

Ne pomazu ti ni apple ni servis ni nista u bilo kojoj varijanti


Tj moze sa fiskalnim racunom i 14000din u istyle da ides u Bg i da ti otkljucaju :)

Ne znam da li je 14000 univerzalna cifra ili kako koga klepe

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: Re: Re: Iphone 6 64 gb unlock 03.11.2018. 18:47 #650688

status: user
broj poruka: 819
Barem ne kradem kao ti.

:: Dobio sam telefon kao sto sam napisao a sad odjebi i prodavaj neke grafike,telefone sta vec..
::
:: :: Ponovo krades
:: ::
:: :: ::
:: :: :: dobio sam pomenuti telefon od sestre iz ch na poklon ali nikako ne mogu da resetujem telefon posto mi trazi sifru za icloud od prethodnog vlasnika koju naravno ne zna
:: :: ::
:: :: :: Posto sam na androidu i pojma nemam oko ovih jabuka da li postoji varijanta da se otkljuca bez sifre nesto kao power on+volume up na androidu
:: :: ::
:: :: :: ne bih ga nosio u servis
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Re: Zajebana situacija 03.11.2018. 18:56 #650689

status: user
broj poruka: 908

Tu je icloud ima mail adresa ali kad hocu da resetujem trazi mi sifru koju ne znam,a ne zna i prethodni vlasnik

Telefon radi normalno samo trazi sifru

@Sweredom ako ne znas da pomognes cuti brate

::
:: Ako ne znas passcode mozes da uradis restore preko iTunes ali ce traziti password od icloud naloga na uredjaj
::
:: Ako znas passcode i koristis telefon. Iz settings mozes probati sa resetom ako je @icloud mail tu.
::
:: Ako znas vlasnike telefona kontaktiraj ih drugim telefonom ili racunarom i trazi sve sto treba.
::
:: Ne pomazu ti ni apple ni servis ni nista u bilo kojoj varijant
::
::
:: Tj moze sa fiskalnim racunom i 14000din u istyle da ides u Bg i da ti otkljucaju :)
::
:: Ne znam da li je 14000 univerzalna cifra ili kako koga klep
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 pa ako znas prethodnog vlasnika 03.11.2018. 20:13 #650691

status: user
broj poruka: 938
on moze da resetuje pasvord preko mejla i da ti ga otkljuca?!
Takvih telefona ima milion, svi pozaboravljali sifre. Koristi ga tako do prvog reseta, a posle u delove. Srecno!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: Re: Zajebana situacija 03.11.2018. 20:41 #650692

status: user
broj poruka: 819
Trazi od iphone pomoc. Restartuj sifru preko emaila. Posalji email iphonu. google.com

::
:: Tu je icloud ima mail adresa ali kad hocu da resetujem trazi mi sifru koju ne znam,a ne zna i prethodni vlasni
::
:: Telefon radi normalno samo trazi sifr
::
:: @Sweredom ako ne znas da pomognes cuti brate
::
:: ::
:: :: Ako ne znas passcode mozes da uradis restore preko iTunes ali ce traziti password od icloud naloga na uredjaj
:: ::
:: :: Ako znas passcode i koristis telefon. Iz settings mozes probati sa resetom ako je @icloud mail tu.
:: ::
:: :: Ako znas vlasnike telefona kontaktiraj ih drugim telefonom ili racunarom i trazi sve sto treba.
:: ::
:: :: Ne pomazu ti ni apple ni servis ni nista u bilo kojoj varijant
:: ::
:: ::
:: :: Tj moze sa fiskalnim racunom i 14000din u istyle da ides u Bg i da ti otkljucaju :)
:: ::
:: :: Ne znam da li je 14000 univerzalna cifra ili kako koga klep
:: ::
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Moram priznati da je iCloud jedina stvar koja mi se dopada kod Apple-a... 04.11.2018. 22:31 #650706

status: user
broj poruka: 7761
Dobra patka lopurdama... Samo Apple moze biti lopov...

Salu na stranu bas mi se dopada... neko ti makne telefon, ti promenis sifru za iCloud i lopurda moze samo da gricka pesak ali sa telefonom ne moze nista... evenutalno za delove i to samo po nesto... MOBO ne moze...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile hehhe 05.11.2018. 01:31 #650707

status: user
broj poruka: 9460
Gde vi zivite?
Odavno otkljucavam iphone. Samo, rabota kosta 80 eur, nebitno o kojrm se modelu radi, ide od s3 na ovamo nebitno...Naravno, zakljucane na iCloud. Tu su i Samsung S i J seije, Motorole,,, zakljucane na FRP...

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Boko333 re 05.11.2018. 10:20 #650709

status: user
broj poruka: 106

Koji je problem kontaktirati sestru i zamoliti je da pita kolega da ga otkljuca,ne razumem sto bi joj ga zakljucanog poklonio?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp A ima mnogo takvih uredjaja 05.11.2018. 12:18 #650710

status: user
broj poruka: 3466


Gde ljudi kupe telefon naprave sami ili im neko napravi email sa lozinkom koja im prvo pala na pamet i tako funkcionisu i ne znajuci da ce da zatreba nekad.

Ovo je nekako blaza varijanta. Nije zabo na aktivacionom ekranu ili tako da ne bude upotrebljiv.

A i 6ica vec polako raducka slabije tako da ne maltretiraj se ako je vec takva situacija.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LVirt re 05.11.2018. 12:38 #650711

status: user
broj poruka: 289
Kao je cudan ovaj forum. Svi vicu dzaba ti ako je zakljucan, pa se javi neko ko to moze da sredi, a onda se niko od ovih pre ne javi da kaze da je iznenadjen i da pokaze neko interesovanje kako se to radi. Sem ako se gilopile zajebava. A ti milioni ukradenih telefona, nisam za to, ali brate, ako ne umes da cuvas ko ti je kriv. Ostavi telefon na stolu u kafani i idi u wc, ili nek ti viri 10 cm iz dzepa u busu, sta te briga. I pare gledaj tako da cuvas.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: re 05.11.2018. 12:47 #650712

status: user
broj poruka: 1368
Da li si ti čist? Ko može da ti otključa iCloud nalog za koji se NE SME i NE SME i NE SME zaboraviti šifra?
A što se 6tice tiče taj telefon i dan danas leti naspram telefona njegove generacije u izvedbi Samsunga i ostalih. Pri tome ciljam na S5 koji samo tako throttluje da je to užas...

Dakle, kao što je duqp rekao, fiskalni račun i iStyle i 100+ eur pa se igraj...

iCloud ne služi samo kao mail nalog ali o tome malo (ili pak mnogo) više mogu da ti pišu VMARC i ljudi koji se druže sa gricnutom jabučicom i u smislu telefonije i u smislu računarstva.

Znači, nema sa time igranja, jednostavno 2-step verifikacija svakog naloga i tras eto ti nova šifra ali je pitanje na koji će broj da stigne... Meni je recimo pobrljavio iPhone 6 u CG kada je ubacio CG broj umesto SRB broja, krstio sam se nogama, sada ima dva broja za recovery, onaj koji je u telefonu tj. na kartici i moj drugi broj i ciao bella...

I da, gilopile se zeza, čime misliš da ga otključaš? OTL ključem? Ma hajde bre, ovo je čist primer da je tip maznuo telefon i nema dalje diskusije a to da li će da ga komada u delove ili neće - nije bitno, ovakve teme se na benchu KAŽNJAVAJU jer je u pitanju kršenje pravila foruma, tako da da sam na mestu admina lepo bih ove gluposti obrisao da se ne bruka forum.

Toliko od mene a Vi dragi moji lupetajte gluposti do mile volje...


:: Kao je cudan ovaj forum. Svi vicu dzaba ti ako je zakljucan, pa se javi neko ko to moze da sredi, a onda se niko od ovih pre ne javi da kaze da je iznenadjen i da pokaze neko interesovanje kako se to radi. Sem ako se gilopile zajebava. A ti milioni ukradenih telefona, nisam za to, ali brate, ako ne umes da cuvas ko ti je kriv. Ostavi telefon na stolu u kafani i idi u wc, ili nek ti viri 10 cm iz dzepa u busu, sta te briga. I pare gledaj tako da cuvas
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Re: Re: Iphone 6 64 gb unlock 05.11.2018. 13:11 #650713

status: user
broj poruka: 908



Napravio sam novi icloud sad imam dva na telefonu.covek mi je poslao sifru ali je nalog zakljucan sad ga moram juriti za mail ili sigurnosna pitanja da bi prebacio na moj icloud.

Jos jednom nije kraden telefon dobijem je na poklon

Mnogo je ovo komplokovano kao da vredi soma eura,ici ce u delove ili sta vec
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LVirt re 05.11.2018. 13:31 #650714

status: user
broj poruka: 289
Pa lepo od gilopileta ako se zajebava...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Re: re 05.11.2018. 13:33 #650715

status: user
broj poruka: 908
Zajebava se gilence je neozbiljan


:: Pa lepo od gilopileta ako se zajebava..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Kad ode 05.11.2018. 14:58 #650718

status: user
broj poruka: 3466

U delove. Usrecices se cifrom za ip6 :)

Koristi tako ako ne uspes da resis i cao


Gile. Gile poceo si da menjas baseband cpu i nand i da programiras i da ti ljudi vicu hvala e super si uradio ali skupo mi je 40 50 10 eur hhahahaha

Ne zezaj ljude bre ludaku

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 05.11.2018. 22:12 #650734

status: user
broj poruka: 9460
A mora malo jbg :D

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Sredjeno 07.11.2018. 20:52 #650773

status: user
broj poruka: 908

Poslao mi je covek sifru,moze lock
Hvala svima

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Sredjeno 07.11.2018. 23:09 #650782

status: user
broj poruka: 9381
Ovde se teme ne zakljucavaju dok ne padne krv.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS High Sierra

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B

::
:: Poslao mi je covek sifru,moze loc
:: Hvala svima
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs